Госпожа_тамагочи• Изменено 10 февраля 2023
Чи нормальна ціна за квартиру?
Хочу продати свою квартиру в Миколаєві. Район чудовий-все поряд. І гімназія і школа і садочок дитячий і парки, яхт клуб, супермаркети, ринок. Коротше можна жити навіть не вибираючись з району (якщо ще й робота поряд чи робота з дому). Хто з Мико-це Сухий фонтан, ви зрозумієте.
Ми хочемо продавати за 25тис (це сума в яку вона нам обійшлась). Площа 46.9, двокімнатна, п’ятий поверх п’ятиповерхівки, але зі стелею все ок. Не кутова. Вікна металопластикові. Стан під ремонт (хотіли робити капітальний), але можна і так жити в принципі. Ми жили десь 1,5 роки в ній. Ще ми купили новий кондиціонер туди.
Планування на фото.
2 агенції сказали, що ціна нереальна. Але я дивлюсь оголошення і наче норм. В будь-якому випадку ми не поспішаємо з продажем. Одна агенція взяла нас, будуть показувати людям за 25тис.
Хто нещодавно купував-продавав, як вважаєте, ціна адекватна?
Планування на фото.
Ответ дляsur_sur
То продавайте, якщо куплять))
Чому продаєте?))
Напевно бо не плануємо там жити більше? Логічно?
Автор не слушайте никого !!! Ставьте свою цену и ждите. Говорите торг возможен.
Если у вас уже смотрят ,значит цена адекватная!! Темболее район !!!
Про город вообще не переживайте, очень многие сейчас без жилья остались и покупают в самых ближайших регионах.
В Одессе в августе квартиры были по смешной цене с итальянской мебелью и техникой люди уезжали оставляя все !!
Столько Мариупольчан накупили сразуже жилье ,дома !!! Так как смогли приехать только с деньгами которые смогли взять и это все что у них было.
А уже в октябре - ноябре цены пошли верх сейчас такиеже квартиры стоят на 15 тысяч дороже !!!(((((
Поэтому и на вашу квартиру найдутся желающие !!
Ответ дляazovie
И ещё один совет ,когда мне его тоже по сочетали люди которые держали свое агенство.
Самые первый покупатель ,который предлагает конкретно цену и есть реальный Покупатель!!! Поэтому соглашайтесь сразу !
Чем дольше квартира висит ,тем меньше на нее будет спрос(
Дякую!
Ответ дляsur_sur
А чому не плануєте, щось трапилося? А в Миколаєві взагалі плануєте жити?
Не знаю цін Миколаєва, бо навіть у Києві зараз не дуже продається.
Агентство ж взялося продавати за вашу ціну? то чекайте.
Я ніколи не хотіла тут жити. Більше чоловік тримався. Родичі. Зараз всі роз‘їхалися. Ми пожили в інших містах, і розуміємо, що в мико нічого не тримає. Робота віддалена.
Ответ дляazovie
Есть такое.
Vitalinka1987• 10 февраля 2023
Ні, ціна неадекватна. Подібна квартира, хрущівка в Києві до війни коштувала близько 30-32 тис, а це Миколаїв... нікому ті хрущівка не потрібні, тим більше за такі кошти і з такому місті
Ответ дляДона Ко Ко
Ми 3-кімнатну у 2019 році купили за 25000, 2-й поверх 9-поверхівки. В центрі корабельного району, тобто в центрі міста така б обійшлась на тисячі 2-3 дорожче (я тоді моніторила, десь такий був розбіг цін в залежності від района). Стан +/- під ремонт, але з хорошими склопакетами, і кухню, наприклад, не чіпати не довелось.
25000 зараз звучить для мене нереально.
Корабельный район- далеко не цент города, ну честно
Ответ дляЛенк@
дорого. до войны на Северном двушку в новом доме купила за 26. А тут хрущ за 25. И Сухой фонтан старый район
Це центр, а не північний. Не порівнюйте)
Ответ дляchaechka_
Смешная вы автор.в вашем Николаеве можно хорошую квартиру со свежим ремонтом купить за 37 тыс,таких предложений много.Кому те хрущи нужны,даром никто не хочет где несколько человек уже на тот свет ушло
За $10тис навідь автономку із ремонтом не зробиш.
Я вже не кажу за те, що пропонують Новий будинок. Із повністю новими комунікаціями
Ответ дляНайкраща
Ну ми наприклад не захотіли брати новобудову, бо вони всі з гімна і палок (принаймні у мико). В кожного свої приорітети.
Ответ дляСерпневе кошеня
Будинок цегляний, дах кілька років тому робили перекриття (чи як воно називається, не знаю) . Ми спеціально шукали верхній поверх, наприклад. Щоб ніхто поголовні не бігав і не залив водою. Для нас верхній поверх тільки плюс якщо немає проблем з дахом.
А проблемы периодически возникают. Несколько лет назад перекрыли - не факт, что ещё через несколько опять потечёт. Плюс с возрастом взбираться на 5 этаж то ещё удовольствие + не особо спокойный регион+ промышленности/ развития особого в Николаеве нет... Как-то так...за 25 тыс Я бы даже рассматривать не стала. Мое личное мнение.
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ну хтось планує. Завтра прийдуть дивитись. Люди дітей народжують, живуть.
Ну, когда мы покупали, то агенты прип росиотре сразу сказали: хозяева хотят х тыс, но это нереально, поэтому мы их уговорили на у тыс. Я бы на вас ем месте на агентов особо не рассчитывала, они же тоже заработать хотят. В каждом городе есть те, кто остаётся и не куда им деться, но они тоже лишнюю копейку не заплатят, зная реальную обстановку.
Ответ дляVitalinka1987
Це не правда. В Києві до війни за 30 тис гостінку не можна було купити, навіть вбиту
Люсильда.ua• 10 февраля 2023
Ответ дляPolz
Ну чого ж не бачила) і бачила, і жила. Є поняття співвідношення ціна-якість. Нова квартира з норм плануванням тоді б не 25 коштувала, правда?)
Я не знаю расценок на Николаев
Но мне кажется, что это дорого. В Киеве точно такая квартира у золовки, она одна живёт и ей уже 60 лет. Ей ОДНОЙ нормуль. И тоже 5 этаж. Вряд ли ей кто 25 тыс. даст.
Ответ дляЛюсильда.ua
Я не знаю расценок на Николаев
Дадуть ще й як. В Києві зараз за 25 тис хіба що гостінку маленьку купиш в стані мамадарагая. Є квартира в Києві, весь час моніторю ціни
Люсильда.ua• 10 февраля 2023
Ответ дляPolz
Когда-то в конце 90-х многие знакомые з 5 тыс. баксов покупали 1-ком. кв. В разное время - были разные цены. Потом в 2000-х квартиры стали стремительно расти. Моя квартира 3-ка возле метро стоила 150 тыс. А за пару лет до войны, соседи подо мной продали её всего за 45 тыс. Сейчас она примерно 60 тыс. стоит. Вот такие колебания цен. Но это Киев. Дом - кирпич, спецпроект, 3 этаж, метро. Две лоджии. Но я не продам
. Хотя есть в ней и недостатки: кухня 9 м и комната детская тоже всего 9 м