Госпожа_тамагочи• Изменено 10 февраля 2023
Чи нормальна ціна за квартиру?
Хочу продати свою квартиру в Миколаєві. Район чудовий-все поряд. І гімназія і школа і садочок дитячий і парки, яхт клуб, супермаркети, ринок. Коротше можна жити навіть не вибираючись з району (якщо ще й робота поряд чи робота з дому). Хто з Мико-це Сухий фонтан, ви зрозумієте.
Ми хочемо продавати за 25тис (це сума в яку вона нам обійшлась). Площа 46.9, двокімнатна, п’ятий поверх п’ятиповерхівки, але зі стелею все ок. Не кутова. Вікна металопластикові. Стан під ремонт (хотіли робити капітальний), але можна і так жити в принципі. Ми жили десь 1,5 роки в ній. Ще ми купили новий кондиціонер туди.
Планування на фото.
2 агенції сказали, що ціна нереальна. Але я дивлюсь оголошення і наче норм. В будь-якому випадку ми не поспішаємо з продажем. Одна агенція взяла нас, будуть показувати людям за 25тис.
Хто нещодавно купував-продавав, як вважаєте, ціна адекватна?
Планування на фото.
Ivanka Tramp• 10 февраля 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
До війни, я писала це.
І блін, я розумію, що війна в країні, я ж не дурна! Але також всюди бачу, що виставляють нерухомість по довоєнним цінам
в Одесі он навіть більше, ніж до війни є оголошення.
Перегляди є. Значить людей цікавить. В мико є і буде ще купа переселенців, тож житло точно буде продаватись. Так, можливо прямо зараз ніхто і не візьму саме за таку ціну, але ми і не поспішаємо. Може щось і уступимо людям. Не знаю.
А на мене тут деякі прям накинулись. Наче я це житло вкрала і хочу продати за сто мільйонів) і взагалі квартира гімно, і район гімно, і поверх гімно і все гімно)
в Одесі он навіть більше, ніж до війни є оголошення. Перегляди є. Значить людей цікавить. В мико є і буде ще купа переселенців, тож житло точно буде продаватись. Так, можливо прямо зараз ніхто і не візьму саме за таку ціну, але ми і не поспішаємо. Може щось і уступимо людям. Не знаю.
Автор пробуйте продать. Выставляйте.
Если люди будут торговаться, то отдавайте с торгом.
Этаж на большого любителя конечно.
Но я знаю случай, когда мужик выставил свою квартиру на 20 т. дороже аналогичных. И у него купили, так как искал сын в том же доме для своих родителей, что и сам живёт.
Этаж на большого любителя конечно.
interior_designer• 10 февраля 2023
Ответ дляnova_mama
То у моїх однокласниць слухові галюцинації, так кажете?
я в Николаеве, вопросы?
Ivanka Tramp• 10 февраля 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
Аа побачила вже. Я думала це так тільки якщо були ще купівлі-продажі. Значить на 5% скинемо ціну якщо буде реальний покупець)
Вы не поняли. Вам нужно будет 5% заплатить государству после сделки. Вернее нотариус сразу с вас эти деньги возьмёт.
Или ждать до осени или платить 5 пр
Ответ дляЛюсильда.ua
Вас жутко нагрели предыдущие хозяева. Теперь явно рады безмерно. Очень плохая планировка - одна команата проходная, а другая - узкая и длинная как вагончик. Там даже кровать двуспальную нормально не поставиш.
та відчепіться ви від мене) для нас тоді був чудовий варінт. ви знаєте що було на ринку в мико в той час коли ми брали? замахали вже
interior_designer• 10 февраля 2023
Ответ дляnova_mama
Ви б купили за 25 тисяч квартиру, яку описує Автор?
при чем здесь квартира? вы пишете мне что у меня в городе гепает, я вам говорю что нахожусь здесь и все у нас нормально, к чему ваш вопрос о квартире?
Ответ дляСвітланкаОК
Вибачте за оф-топ, але нахіба той яхт-клуб? Чи це справді вагома принада для покупця?
ми ходили туди майже кожного вечора гуляти. багато сімей з дітками там гуляють, є дитячи майданчики, спортивні. спортом на воді займаються. це погано по-вашому? і все інше по інфраструктрі ви прочитали? чи тільки якт клуб побачили?
Ivanka Tramp• 10 февраля 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
та якось незручно людей в оману вводити)
А вы пишите, что пока покупатели кредит пытаются оформить.
Типа пока не продана, но и не свободна.
А там будете видеть есть желающие или тухляк.
Типа пока не продана, но и не свободна.
Ответ дляIvanka Tramp
Или ждать до осени или платить 5 пр
я зрозуміла, просто не хочу платити цей податок, краще почекаємо, нікуди не поспішаємо.
я краще уступлю ті 5 відсотків людині, ніж віддам податком
Ответ длясладика
А який податок платиться , якщо квартира у власності більше 3років?
Виставила свою на олх. Продаємо в Рівному. Про податок щось не в курсі.
Може зараз щось не так, не знаю. 4 р тому було 1% в ПФ, 1% ще кудись. Ділилось навпіл між покупцем і продавцем. Плюс продавець робив новий тех паспорт, оцінку і ще нотаріусу платили. Короче при купівлі квартири за 30 тис, оформлення з покупця вийшло 500 дол, з продавця трохи більше
Ваша величність• 10 февраля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Ну може людині потрібно розважитися і яхту припаркувати
Ответ дляВаша величність
там не тільки яхти, якщо ви не в курсі) там є дитячі і спортивні маданчики, річка, спорт на воді, заклади. можна відпочівати всією родиною
Люсильда.ua• 10 февраля 2023
Ответ дляPolz
Не слухайте її, ніхто вас не нагрів. Норм квартира за норм ціну, якби не війна. Якби знати, що буде завтра
Наверное, вы не видели нормальных квартир, если эти проходные купе в вагончике с кухней 6 м для вас - норм
Ответ дляЛюсильда.ua
Люсільда, ну не всі такі козирні як ви, що поробиш)) ми хотіли зробити перепланування як ми собі мріяли)
у всіх різні потреби, ви не задумувались над цим?
Ответ дляСерпневе кошеня
Ну от завтра маю перегляд. І до того приходили дивитись. Не у всіх такі приорітети як у вас. Може хтось має свою фірму і може дешевше робити ремонти щоб зробити цукерку в потім продати за космічну ціну. Ви не можете говорити за всіх людей.
Район чудовий, розсташуваннч будинку теж. Можна зробити цікаве перепланування.
Цегла. Він кращий, ніж більшість новобудов у нас. Де вікна хитаються від вітру.
Втішайте себе.
Думпю, продасте, але зі значною поступкою.
Люсильда.ua• 10 февраля 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
Но вы же нашли пару лет назад 25 тыс. - значит и Вы - козырные как я
Ответ дляWomAnn
Втішайте себе.
ви запізнились зі своїм скарказмом , я зняли квартиру з продажу зараз. продам вигідно і тут розповім потім, щоб всі бризкалки зʼїли)
Ответ дляСвітланкаОК
Там очень классно. Это реальный, исторический Николаев. Кто чувствует энергии определенных мест, тот меня поймёт. Да и фактически центр это. Центральный рынок, школа хорошая. Вообще фрунзе, 8 марта, стадион достаточно неплохой район. Я не конкретно о квартире автора, а в целом о местности.
Ответ дляСерпневе кошеня
Лучшее решение. Всегда зимой и ранней весной рынок мёртвый. Ближе к осени будет спрос. Не только не потеряете, а еще и выгадаете с пользой. Если только не ухудшатся условия. А я надеюсь, что всё будет хорошо. И вам того желаю.
Ответ дляАтланта
дякую за поради і що не накидалі какахи на вентилятор тут!
і вам всього найкращого!
Ответ дляWomAnn
Впо это в основном люди без денег
я впо і в мене є гроші. далеко не всі без грошей.
interior_designer• 10 февраля 2023
Ответ дляWomAnn
Впо это в основном люди без денег
я говорила об обстановке в целом, кто не находится здесь, думают что у нас все плохо и город мертв, но нет, жив и будет жить!