Госпожа_тамагочи• Изменено 10 февраля 2023
Чи нормальна ціна за квартиру?
Хочу продати свою квартиру в Миколаєві. Район чудовий-все поряд. І гімназія і школа і садочок дитячий і парки, яхт клуб, супермаркети, ринок. Коротше можна жити навіть не вибираючись з району (якщо ще й робота поряд чи робота з дому). Хто з Мико-це Сухий фонтан, ви зрозумієте.
Ми хочемо продавати за 25тис (це сума в яку вона нам обійшлась). Площа 46.9, двокімнатна, п’ятий поверх п’ятиповерхівки, але зі стелею все ок. Не кутова. Вікна металопластикові. Стан під ремонт (хотіли робити капітальний), але можна і так жити в принципі. Ми жили десь 1,5 роки в ній. Ще ми купили новий кондиціонер туди.
Планування на фото.
2 агенції сказали, що ціна нереальна. Але я дивлюсь оголошення і наче норм. В будь-якому випадку ми не поспішаємо з продажем. Одна агенція взяла нас, будуть показувати людям за 25тис.
Хто нещодавно купував-продавав, як вважаєте, ціна адекватна?
Планування на фото.
Ответ дляЛюсильда.ua
Когда-то в конце 90-х многие знакомые з 5 тыс. баксов покупали 1-ком. кв. В разное время - были разные цены. Потом в 2000-х квартиры стали стремительно расти. Моя квартира 3-ка возле метро стоила 150 тыс. А за пару лет до войны, соседи подо мной продали её всего за 45 тыс. Сейчас она примерно 60 тыс. стоит. Вот такие колебания цен. Но это Киев. Дом - кирпич, спецпроект, 3 этаж, метро. Две лоджии. Но я не продам
. Хотя есть в ней и недостатки: кухня 9 м и комната детская тоже всего 9 м
Ну так, ринок постійно змінюється і попит на будинки теж
Ответ дляЛенк@
это старый центр и хрущ
Ви чомусь вважаєте, що старий центр це погано, а це навпаки добре. Це по суті елітний район. Ви бачили які там приватні будинки?
Хрущ у нас в місті краще, ніж ті новобудови. В тому ж північному.
Elena-Evelina• 10 февраля 2023
Ответ дляТыЧиНеТЫ
І? Що завадило вашим планам?)
Мабуть, те що, не можна поєднувати кухню і кімнату, якщо газ.
Ответ дляElena-Evelina
Там можна так зробити, ми дізнавались. Сусіди вже так поробили.
Ответ дляСерпневе кошеня
До війни, я писала це.
І блін, я розумію, що війна в країні, я ж не дурна! Але також всюди бачу, що виставляють нерухомість по довоєнним цінам
в Одесі он навіть більше, ніж до війни є оголошення.
Перегляди є. Значить людей цікавить. В мико є і буде ще купа переселенців, тож житло точно буде продаватись. Так, можливо прямо зараз ніхто і не візьму саме за таку ціну, але ми і не поспішаємо. Може щось і уступимо людям. Не знаю.
А на мене тут деякі прям накинулись. Наче я це житло вкрала і хочу продати за сто мільйонів) і взагалі квартира гімно, і район гімно, і поверх гімно і все гімно)
в Одесі он навіть більше, ніж до війни є оголошення. Перегляди є. Значить людей цікавить. В мико є і буде ще купа переселенців, тож житло точно буде продаватись. Так, можливо прямо зараз ніхто і не візьму саме за таку ціну, але ми і не поспішаємо. Може щось і уступимо людям. Не знаю.
это ваше дело за сколько Вам ее продавать. Просто думайте сами, прифронтоврй город
ну как-бы не совсем прифронтовой, но далеко не самый безопасный. Я зашла на олх и на вскидку посмотрела - люди ’сливают’ жилье.
25-27 тыс выставляют квартиры в полностью жилом состоянии, с мебелью, хорошими ремонтами, автономным отоплением, квартира+гараж. Я не знаю насколько те варианты реальны, но они интереснее чем Ваш.
Понятно, что Вам советуют объективно оценивать ситуацию в стране.
Ответ дляNeweve
Я адекватно сприймаю будь-яку думку. Ви не згодні з ціною, але ви написали без підколок і хамства. Дякую)
Я вже зняла з продажу, бо вона у власності менше 3 років. Не хочу платити додатковий податок.
inneska-85• 10 февраля 2023
Ответ для Fallen_angel
У меня хозяйка квартиры сейчас продает квартиру в которой мы живем, Киев 2-х комнатная, отличный р-н, все рядом, за 40 тыс. и при этом еще и торговаться готова, а вы в Николаеве за 25 тыс.
А что за район?
inneska-85• 10 февраля 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
Это хорошо, что адекватно воспринимаете. Люди вам много раз написали, что цена не соответствует жилью и нынешним временам. А так сами смотрите, что вам лучше.
Марфа Васильна Я.• 10 февраля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
25 тис за 46 кв в хрущі в Миколаєві? За таку ціну можна купити в Луцьку в центрі, теж в хрущі
За эти деньги можно и в Одессе купить! Тоже под ремонт, с металлопластиковыми окнами)
Ответ дляBLUE_SKY
ні
просто я в Києві в 2007 купила квартиру за 140тисяч а зараз вона не більше 60 коштує
то дивно виглядав би аргумент що я її продаю ща 140 бо за стільки купила
Так і думала що не з Миколаєва) ви не знаєте ані нинішнього становища, ані району, ані цін які були кілька років і зараз. В мико зараз безпечніше, ніж в Києві.
Відповідаю на попереднє питання-купляли в 2020 році.
Natalisa7613• 10 февраля 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
Правда?Нет,ну вы серьезно?Это не Николаев расстреливали из Херсона 8 месяцев?
Ответ дляСерпневе кошеня
Вибачте, але кому ви це розказуєте? Це ще можна говорити тим, хто ніколи навіть не жив у Мико. Як корінна Миколаївка скажу вам чесно, краще північного району в Мико немає. Це сучасний район, в якому живе сучасна так сказати молодь, там чистесенько все, новобудови чудові, як для нашого міста, все в плиточкі, ви були в тих дворах? Там цілі оранжереї, мусорні баки всі зашиті, немає того, контингенту, який споконвіку «процвітає» на сухому. Там, як інша республіка, а приватний сектор боижньої Тернівки ви бачили? Які там будинки? Це як небо і земля. В ночі там безпечно і не страшно вийти, що якись нарік нападе.
Річечка, вид на усе місто, тиш і благодать! Риночок прям під домами новенький, не рівняйте з центральним, де много да дурного.
А сухий це треш трешом) Багато років жили на сонячному, ввечері вийти реально страшно, бомжи всюди, мусор валяється біля мусорок розкиданий, ті дворики занедбані, де все буквально в наріках. Собаки бездомні також всюди. Там реально пів контингенту це сольовики і ханиги. Там же дітей не випустить навіть погуляти в двір, бо небезпечно.
Із супермаркетів норм, то тільки Гіппо. Атб на ринку і сам ринок. Грязно. Єдине, що гуд це яхт клуб, але туди можна приїхати погуляти і все. А ці п‘ятиетажечки це взагалі мрак і страхіття.
Там елітний район тільки на спортивній де закрита територія і дома крутих і всеееее і то це не сухий далеко
Ответ дляNatalisa7613
Правда. Подивіться скільки за останній час було обстрілів і смертей в мико і києві.
Ответ дляShevoi.v
Я в мико все життя жила, як мої батьки і діди і прадіди)) північний це жопа міста як і корабельний)) він на окраїнах. Не страшно вийти?) я там коли була в темний час доби, то трусилась і шкодувала, що таксі не викликала)
Чому там житло дешевше по вашому? Бо елітний район?)
Не розповідайте мені)
Ответ дляShevoi.v
Я з вами піськами мірятися не збираюсь) для мене північний дно. Ви можете вважати як хочете.
квартиру покищо з продажу зняла, тема закрита. Але адміни не хочуть закривати, скоріш за все через те, що в топ попала.
Ответ дляАтланта
Там очень классно. Это реальный, исторический Николаев. Кто чувствует энергии определенных мест, тот меня поймёт. Да и фактически центр это. Центральный рынок, школа хорошая. Вообще фрунзе, 8 марта, стадион достаточно неплохой район. Я не конкретно о квартире автора, а в целом о местности.
Район моей юности. Обожаю его😍
Ответ дляWINTERA
Район моей юности. Обожаю его😍
Я хоч Миколаїв не дуже люблю, але вважаю, що цей найкращий) жила в різних, так що порівнювати було з чим.
Ответ дляСерпневе кошеня
Не розповідайте мені)
Хахаххаа трусились кого? Там район дітей і молодьожі, треба мати машину, яку мають там усі, бо там не злидні ))))
Сухий це район наркоманів не розказуйте, бо ви це і так знаєте, там жах і совдеп.
Корабельний хахах? Він 30‘км від міста. Від північного до адміральскої проїхати 10‘хвилин по соляних. Зрівняли.
4erepashka• 10 февраля 2023
Ответ дляПупс
Не важно.
в Софиевской борщаговке ,однокомнатную с ремонтом,кухней и техникой(часто и с остальной мебелью) 35-40кв.м продают за 30-40 тыс $,в Петровском еще дешевле...и судя по тому что объявления висят уже больше полгода очередь не стоит на покупку...
Ответ дляShevoi.v
Що ви хочете від мене? Живіть де хочете) мені північний не подобається щоб ви там не говорили. І в мене інша інформація-що в північному наркоші, закладники і галімі новобудови. В нас там друзі жили (молода пара з дитиною). Бігли роняючи тапки)
Миколаїв взагалі вважають містом наркоманів і проституток, заспокойтеся, жінко) набігли сюди з північного щось мені доказувати
Ответ дляСерпневе кошеня
Це так для порівняння, весь сухий у цих фото, і останні три північний)) Які наркомани у новому районі з новобудовами? Там все вилизано, на Мико не схоже зовсім ))
Ответ дляСерпневе кошеня
Подивіться ціни на житло там))) квартири дешевше смішно
Ответ дляShevoi.v
Я теж вам зараз можу відібрати погані картинки вашого району і гарні свого))
Але мені все одно що ви думаєте і я не буду нічого доводити вам) гарного вечора