Бочка порохУ• 10 февраля 2023
Що взяти з собою на роботу поїсти?)
Працюю змінами, завтра з 8 ранку до 8 вечора. Весь час брала з собою таку їжу, щоб не сильно наїдатись, з метою , щоб схуднути. Хліб пару шматочків, плавлений сирочок, мак кофе в пакетах, йогурт дольче або подібні, банан/яблуко, інколи якусь невеличку цукерку, і старась це все з´їсти за два прийоми, типу, щоб не їсти постійно. На вагах цифри менші, але тіло не краще. Розтяжки появились, живіт висить, руки як желе. Від такого харчування я вже зла, але розумію, що скоро весна. До того ж на цю фігню:йогурти, банани, сирочки, цукерки нормально так грошей уходить.
младокошкина• 10 февраля 2023
берите нормальную полноценную еду.
гречку, салат из капусты, запеченую курицу, творог или творожную запеканку
смысла брать кучу углеводов, в которых куча сахара и калорий и после них еще и больше есть хочется.
ЗаведУющая• 10 февраля 2023
Из перечисленного вами можно оставить только яблоко, остальное категорически нет.
4есотка• 10 февраля 2023
Нормальну їжу брати. Гречка+яйце або мясо+салат. Овочі тушковані. Сир кисломолочний, зелень, хлібці.
АдеКВАтная• 10 февраля 2023
Курицу отварную, салат, макароны из твердых сортов. А то бананы, сырочки и йогурты столько сахара содержат, а толку ноль, вы голодная быстро
Прилипало• 10 февраля 2023
Я когда худела с диетологом, брала полноценную еду, бывало гуляю с ребенком, в термосе суп, с хлебом сижу пью. Так как обязательно было есть по часам.
Кучерявочка• 10 февраля 2023
Навіть за дієти але без вправ не буде пружності. Підключайте хоч трохи спорту за можливості, контрасний душ, масажики. Плюс подивіться, щоб у Вас були вуглеводи якісні в харчуванні, а не швидкі.
У мене такий самий графік роботи як і вас . Я взяла макарони і два крила ( запечені в духовці), сирок плавлений , 3 яблука , і кусок піци ( курка , огірок , сир ,зелень ) . І все . Прийду додому буду варити дитині кашу молочну вівсяну або яйце куряче підсмажу може з´їм . Або ні .
Форточка• 10 февраля 2023
Ответ дляНхтер-2
А можно спросить, куда это все кладете, в отдельный пакет, немало та в обьеме выходит?
ЭтаваНиМожетБыть• 10 февраля 2023
Я б взяла два сендвічі, але хліб на заквасці темний, куряче філе, листочки салату і шматочок сиру. Або якійсь салат, гречку (або рис) і шматочок м´яса або риби.
Слоник-тоник• 10 февраля 2023
Ответ дляФорточка
Лоток на 500 мл це макарони з куркою . Яблука біля 300грм , сирок 90 гр. Кусок піци біля 100-120 грам . В сумку з якою ходжу на роботу . Насправді якщо все скласти не так і багато .
Форточка• 10 февраля 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Ну смотря какие яблоки 3шт. точно не 300гр)
ПрипоРошенная• 14 февраля 2023
Ответ длямладокошкина
берите нормальную полноценную еду.
developer@kidstaff.com.ua