ПочтальЁнша• 11 февраля 2023
Дівчата, ви вчора гріха набрались!
Я той самий автор теми про програму повернення українців.
Ви взагалі здатні прочитати та зрозуміти суть запитання? Питання було про пільгове чи безкоштовне мито, ніхто нічого не просить у держави даром (!). Люди хочуть скористатись такою ж пільгою, як і чиновники, коли вони повертаються з відрядження. А наші біженці для України мають статус туриста, що їде з відпустки. Добре, що розумні дівчата в кінці теми уже розяснили всім вам що до чого.
Я вчора була в шоці, ви мені писали дуже образливі речі. Що ви знаєте про мене, щоб так ображати? Ви розумієте, що люди тікали з однією сумкою та дітьми, і за кордоном їм вдалось щось заробити важкою працею. Хтось квартиру пусту знімав, і туди докуповувати кучу приладдя на тис євро, у когось діти, і вони набрали речей з запасом на знижках, хтось машиною обзавівся, так і назбиралось багато чого. Хто в здравому умі хоче ще зверху платити мито при поверненні?
І поїхали багато наших спеціалістів теж (не тільки, мамки декретчиці) і у них буде можливість залишитись і після війни. Тож держава, повинна сприяти поверненню, хочуть порадниці цього чи ні. Економічно так вигідніше, як не крути. Почитайте по программи повернення в Литві чи Ізраїлі. Тож сподіваємось, що і наша уже в розробці.
А_я_ЛОЖУ!• 11 февраля 2023
Тесть из-за машины купленной заграницей великий специалист домой не вернётся? В Польше, особенно в Варшаве очень и очень много машин на укрномерах, кто великий специалист уехал на своей машине, или заработает денег на растаможку, а если не может , то совсем и не специалист
Маргарита и Мастер• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Так ви тепер за кожну дрібницю будете писати - сидіть там, не повертайтесь, нам такі не потрібні і тд?
А яка від вас користь?
Ноунэйм• 11 февраля 2023
Автор я вам співчаю. Дарма ви створили цю тему. Скільки людей стільки і думок буде. Не беріть близько до серця.
Маргарита и Мастер• 11 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Відкриєтеся? Ну так, щоб я у наступний раз, не дай зорі, вас до несправжніх не записала.
А ви з цією метою тут в темі? Чи на форумі?
Маргарита и Мастер• 11 февраля 2023
Ответ дляTammy21
З якою саме метою?
Записувати до справжних і несправжніх?
черная мамба• 11 февраля 2023
Тю, та если вы загребаете там бабло лопатой, что хватает и на машину, и на стиралку с посудой - вам что, на растаможку не хватит? Есть ещё время насобирать.
А то прям бусиками добро будут бедные беженцы тянуть до дому, ага
котопёс• 11 февраля 2023
Ответ дляОтполированный Артем
Мои тоже это понимают , Слава Всевышнему , что жить в стране в которой у мирное время была ср...ка , жить в стране , где сосед готов сожрать соседа , за лучшую машину или еще что то лучшее ( этот темка тому явный пример) в стране где власть-коррупционная пизд...т деньги миллиардами в то время когда гибнут ребята....НЕТ НИ ЖЕЛАНИЯ, НИ СМЫСЛА жить в такой стране.
После войны страшно представить что будет.
И еще, чем больше времени проходит, тем сильнее Украина стает чужой. Я вчера утром смотря в окно поняла, что я люблю страну в которой нахожусь и что не хочу возвращаться категорически. Вот так то....и самой стало не ловко ....
,,гибут ребята,, да ваши ребята гибнут, и Украина для вас становится чужой и недосяжной. Правильно, что уехали с рррасссии, (так правильно говорить)?потому что все, что вы описали это ужас, что происходит там у вас.
Ответ дляUkrainika
Велика - поняття розтяжиме.
Я так розумію, що якщо всього по одній штуці, і воно не нове, то це Ок?
Перший час ми перебували за кордоном по роботі, треба було переорієнтувати на воєнні реалії наш бізнес. Це зацняло тривалий час. То ж купили ми там ВСЕ - ноутбуки, прінтер, мікрохвильовку, парову швабру, посуд і тд і тп.
Я ЗАВЖДИ у Польщу, Угорщину, Словаччину їздила на шоппінг і завжди верталась з повним багажником лахів.
Нікому ті лахи не цікаві.
Ясно, якщо везти комерційну партію чогось - то виникнуть запитання.
Автор просто троляка та провокатор.
Нікому ті лахи не цікаві.
Автор просто троляка та провокатор.
Маргарита и Мастер• 11 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Угу. Що з мені ще тут робити. Сиджу, записую, потім... До речі, а що потім робити. Підкажіть, пані Пінкертон.
Так це ваша ідея. Звідки я знаю? Може, краще, щось корисне зробити для України?
черная мамба• 11 февраля 2023
Ответ дляОтполированный Артем
Ой, куда бы вы ни поехали - вы берете себя с собой. Сделаете сраку и в другой стране. А то ж там сплошные ангелы и рай, куда нам до них
Ответ дляНежная Лапка
Для мене це звучить дико. Ви побачите, що вам дорого, ну нехай не вам, дорого ввести машину на яку ви там заробили. Я лишилась тут. Працюю, плачу податки, але не можу з цими цінами навіть купляти горіхи дитині часто. Тому для мене ваш пост дикий. Якщо ви могли зробити на машину то можете їх ввести..
Я тут працюю якщо що на двох роботах. І не можу взагалі мріяти про машину. Моя дитина не ходить навіть в центри розважальні.
Ситий голодного не розуміє.
Тут аби вижити і не вмерти з голоду з такими цінами, а ви розказує е про покупку машин
Ьфу
Ситий голодного не розуміє.
Ьфу
Ну смотрите, теоретически вы тоже можете тяжёлым трудом , платя налоги здесь, заработать на евробляху оттуда. Они недорогие. Но чтоб ее ввезти сюда, растаможить, вы должны будете заплатить деньги.
А она, получается, тяжелым трудом заработав на нее там, не должна платить за ввоз сюда и растаможку
Я же правильно понимаю?
Вот с какого, а?
Я же правильно понимаю?
Вот с какого, а?
Светка-пипетка• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Тобто все розділилось зараз, дівчата що закордоном дратують тутешніх? Кепська справа
Дратують не ті, хто виїхав, а ті, хто, виїхавши, вважає, що йому найгірше, і постійно вимагає пільг і особливого ставлення, як не від держави, що прийняла, так від України і від тих, хто залишився
Ответ дляКоролева спама
Не знаю, мне ничего не давали, хоть я и многодетная и городу выделяют немалые деньги на восстановление, но чтоб попасть в программу нужны связи и взятки, у меня нет ни того ни другого.
Я б Вам пропонувала звернутися то журналістів антикорупціонерів з цим питанням. Таких чиновників що на цьому всьому беруть хабарі потрібно тупо відстрілювати.
Не умею мерить• 11 февраля 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
Ніхто на то уваги не звертав. Я везла все в рідних коробках, бо мені так ьезпечніше і зручніше було. Ще кавоварку, капучінатор забула згадати.
В сене взагалі маленький холодильник ьуде. Іншу, бо дочці студентці в гуртожиток пригодиться. Він також бу. Купила тут.
Ответ дляОтполированный Артем
То це ваші останні хвилини на українському форумі з поганими українцями? Може відкриєтесь, по-людськи попрощаємось.
pumadinika• 11 февраля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Смешно,мне абсолютно все равно-кто выехал,кто не выехал.Каждый сам решает.
черная мамба• 11 февраля 2023
Ответ дляJulieta78
Я же правильно понимаю?
Вот с какого, а?
Я же правильно понимаю?
Вот с какого, а?
Ещё и зарабатывать будут. То весной деньги возили туда-сюда челноками, а то те же лица на авто поприезжают со скарбом на льготную растаможку. Знаем мы этих бедных-несчастных
Маргарита и Мастер• 11 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Можна вашу інтерпретацію мети таких записів?
Мій приклад: я в Україні, працюю, сплачую податки, стала на військовий облік (за бажанням).
Чекаю ваших відповідей не у формі зустрічних питань. Дарма?
Не умею мерить• 11 февраля 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
Нікому ті лахи не цікаві.
Автор просто троляка та провокатор.
Нікому ті лахи не цікаві.
Автор просто троляка та провокатор.
Дякую. Бо в мене і посуд бу, і речі, і навіть холодильник, мікрохвильовка і пр.. все своє, ношене- користуванн. Більшість з України привезла в назад везу.
Іду машиною на укр.номерах.
Повертаюсь назавжди. Звісно, що ьуде все забите в авто.
Іду машиною на укр.номерах.
ТаЕщеОптимистка• 11 февраля 2023
Ответ дляС перепою
Читаю теми і не перестаю дивуватись рівню страху, дивлюся я де Полтава то мене страх бере а ви кажете тилове місто.
Де Полтава?
Є самий короткий шлях з кордону до неї через Охтирку. Але як з самого початку була спроба там прорватися, так і погнали їх звідти. На той момент дійсно було страшно, я на кілька місяців виїздила. А так живу тут і жодного вибуху за всю війну не чула. Ви не уявляєте скільки тут машин з іншими номерми. У дитини з класа тільки 3є за кордноном, і навіть це непоказво, бо там саме такі мами і це саме така країна, що тільки через ’пособія’.
Мечты сбываются• 11 февраля 2023
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
А я б Вам щось би спік до кави, сам я каву не пью, наприклад трубочки з кремом
Дуже символічно
Куратор дебошей• 11 февраля 2023
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
З бісквітом проблеми, нема міксера погружного
Ручками збивайте - качайте м´язи))
Заела_пластинка• 11 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Вітаю і нехай це буде останній День народження у війну. І грошей з коханням!
Дякую!