Поторописька• 11 февраля 2023
Квартирантка з’їхала 11 міс тому, речі в кімнаті
Здаємо кімнату у Києві, у березні вона поїхала з котом, покинула всі речі. Зараз вона в Польщі, у неі там син жив ще до війни. Вона не відповідає ні на дзвінки, ні на смс і сама ні разу не подзвонила. Залишився одяг, повна шафа, взуття, дешева праска, пилосос. Ми з чоловіком хочемо здавати знову кімнату, в іншій кімнаті живе свекор, він проти того, щоб ті речі повикидати, дещо залишити собі, дещо роздати. Я прийшла перебрати те все, він стоїть над душею і труситься за тим, щоб я собі не забрала бу косметику Орифлейм ))) якісь котушки з нитками і мило для рук. Тряпки я таки позабирала, посортувала, там багато роботи, я і так зайнята. Але свекор вважає, що це неправильно, війна, людина нажила ці речі і треба все-все скласти десь і безстроково зберігати. Я не хочу цього робити, немає де тримати це все. А в його очах я просто яструб, налетіла на чуже майно. Ми з чоловіком пояснювали, що чому ми маємо перейматися, людина поїхала і не думає про те, що кімната нам може приносити прибуток, а не бути кладовкою для її речей. Могла ж вона подзвонити і домовитись. От хто правий у цій ситуації?
Пышечка• 11 февраля 2023
Напишіть їй, або вона забирає , або ви виносите все на смітник. Строк - тиждень. Ото би я берегла чужі речі рік. Давно б вже повикидала.
Обижулька• 11 февраля 2023
Пошукайте її в соцсетях , може знайдете та спишитесь з нею. Свекр ваш - ну дуже порядна людина , чомусь мені це аж до сліз
Поторописька
• 11 февраля 2023
Ответ дляNatalisa7613
Квартира ваша или свекра?
Квартира наперед переписана на чоловіка, він зараз власник по документах. Там живе лише свекор.
Поторописька
• 11 февраля 2023
Ответ дляПышечка
Їй писали раніше, вона не відповіла. Там такі речі, якщо стати продати на базарі, то не покриє і місяця оренди.
Коко На Страже• 11 февраля 2023
Ви пишете, що вона не відповідає на дзвінки та смс. Можливо з нею щось трапилось? Немає ніде можливості перетримати речі? Це ж речі лише з кімнати, а не з усієї квартири. Гараж, підвал ?
Natalisa7613• 11 февраля 2023
Ответ дляПоторописька
Тобто свекор власник,зробив дарчу на чоловіка?ВИ ОСОБИСТО ЯКИМ БОКОМ ТАМ,ЩОБ РОСПОРЯДЖАТИСЬ?
Поторописька
• 11 февраля 2023
Ответ дляОбижулька
Не хочу, навіщо мені цим займатися, от правда? Свекр гіперпорядний, аж перебор, але ж скільки чекати, у березні вже рік, як вона поїхала.
Natalisa7613• 11 февраля 2023
Ответ дляПоторописька
Тобто розшукати квартирантку вам не треба,а в її речах копирсатись нормально?
Поторописька
• 11 февраля 2023
Ответ дляКоко На Страже
Поки вона була ще в Україні, десь у травні- червні 22 го, то вона просто не брала слухавку. Потім вже прийшла смс у вайбер, що контакт змінив номер на польський, тобто з нею все ок.
Поторописька
• 11 февраля 2023
Ответ дляNatalisa7613
Мене чоловік попросив з речами розібратися. Отаким боком. Я взагалі туди не вмішуюсь.
Мотористка• 11 февраля 2023
Я, як Ваш свекор
Не викинула би. Людина тікала від війни. Склала би десь речі і забула
Интеллектуальные оладьи• 11 февраля 2023
Свекровь прав и вы правы… смотря под каким углом посмотреть. блин, ситуация конечно… неприятная. Но 11 месяцев (если все так), чем она думает?
Поторописька
• 11 февраля 2023
Ответ дляNatalisa7613
Чому я повинна її шукати? У неї є родичі в Україні, які могли приїхати і забрати це все. І доречі, дуже неприємно в чужих речах копирсатись
Чудо Ф_ф КеДаХ• 11 февраля 2023
Я б компактно все склала, не змогла б викинути чужі речі. Ваш тато правий, зараз такий час, треба бути людяними.
Зайканалужайке• 11 февраля 2023
Ответ дляМотористка
Я, як Ваш свекор
Ну вже можна було за стільки часу оговтатися і дати відповідь
Бла бла бла• 11 февраля 2023
Ответ дляПоторописька
Напишите что вы вещи выкидываете и всё. И совесть чиста. Хотя если свёкру жалко то пусть поставит их себе в комнату.
Единорог помог• 11 февраля 2023
Ответ дляПоторописька
То есть, вы вообще к этой квартире никаким боком.
Елена 1919• 11 февраля 2023
Возьмите огромную сумку,такую клетчатую рыночную,туда все вещи.и запихнуть на антресоли.все
Эскиз бесконечности• 11 февраля 2023
Ответ дляОбижулька
Ой, дадада. Если бы ей надо были те пожитки, сама бы связалась, а так отморозилась и боится еще что за сохранение денег попросят.
На мусор, автор, она там в Европах уже новыми вещами обросла.
Пушистая киска• 11 февраля 2023
Ответ дляПоторописька
ага видно как вам неприятно
косметичка орифлейм. Фу авторша, какое-то противное ощущение от темы
Поторописька
• 11 февраля 2023
Ответ дляМотористка
Я, як Ваш свекор
Де його скласти? Там шафа величезна, два мішки у мій зріст, додайте ще пару сумок дрібного барахла, сумку сд дисків, 15 коробок з взуттям. У мене самої немає де речі зберігати, з дитячими просто біда, хоч у космос їх відправляй.
Единорог помог• 11 февраля 2023
Ответ дляПоторописька
Было бы неприятно, вы бы просто свалили все в один мешок, а не сортировали ее тряпки, как вы пишете.
Я не в теме• 11 февраля 2023
Ответ дляNatalisa7613
Может её муж уполномочил решить эту проблему?
Эскиз бесконечности• 11 февраля 2023
Ответ дляNatalisa7613
С какого перепугу кто то должен хранить вещи без оплаты жилья? Ну вот с чего?
Я не жила более 6 мес., но аренду оплачивала потому что там мои вещи и если честно, то на.. они мне не всра.., за те деньги могла купить все новое, но просто не хотела подводить хозяйку и чтобы хозяйка занималась утилизацией, это тоже нехилая работа.
Я по Украине если че.
Бабайко• 11 февраля 2023
Ответ дляПоторописька
А де квартира свекра?
Пышечка• 11 февраля 2023
Ответ дляМотористка
Я, як Ваш свекор
А людина за рік могла би знайти можливість забрати свої речі з чужої квартири.