Lenusikkuz• 11 февраля 2023

Вперше стикнулася з подібним розводняком. Може хтось підкаже як діяти щоб...

... в подальшому захиститись від подібного. По суті: моїй подружці на телеграм прийшло начебто від мене (мій нік і моя аватарка, але номер прихований) повідомлення з проханням позичити не малу суму грошей. Вона відразу переслала скрін цього повідомлення мені. Звісно, це була не я. Далі ми попросили скинути номер карти, типу зараз гроші вона переведе. Далі по сценарію, коли гроші не прийшли почалися матюки ))))) Хтось стикався з подібним? Я так розумію що шахрай має контакт моєї подруги і має мої дані? І невідомо кому ще підуть подібні прохання від мого імені. В поліції сказали йти писати заяву. Але як захистити свій телефон зараз?
inna5577• 11 февраля 2023
Разошлите всем своим контактам предупреждение о таком мошенничестве, чтоб никакие деньги никому не пересылали

vinika• 11 февраля 2023
Вы молодцы с подругой, что неповелись. Нажаль, бестолку куда то писать и тратить время. Хотя я в киберполицию нааписала онлайн.
Yula-art• 11 февраля 2023
А що, хіба при переказі не видно отримувача?
автор Lenusikkuz • 11 февраля 2023
Ответ дляinna5577
В мене велика кількість контактів. Я не знаю як зробити таку розсилку. Пост у фейсбуці і інстаграмі зроблю.
автор Lenusikkuz • 11 февраля 2023
Ответ дляvinika
Я також напишу, може хоча б карту заблокують
автор Lenusikkuz • 11 февраля 2023
Ответ дляYula-art
Ні з монобанку ні з привату не видно. Те чмо ще й написало що карта на моє прізвище
автор Lenusikkuz • 11 февраля 2023
Ответ дляvinika
Я хочу з’ясувати що це за схема така де шахрай має мої дані і моєї подруги
vinika• 11 февраля 2023
Ответ дляLenusikkuz
Соц сети
kirrrya• 11 февраля 2023
на прошлой недели мне в телеграмме пришло сообщение от хорошей знакомой, что нужны деньги на пол дня
она меня часто выручала- я бы точно привила, не уточняя ничего
Насторожило, что такое же сообщение пришло и моему мужу от нее
ей взломали телеграмм и разослали по контактам тел книги такие сообщения , к сожаление были пополнения карт, т к человек сам многим помогает

автор Lenusikkuz • 11 февраля 2023
Ответ дляvinika
Соц сети
Нііііі, моєї подруги немає ні в одній соцмережі. Такий варіант я вже обдумувала і відкинула
Trink• 11 февраля 2023
В телеграме можно скрыть свой номер
ireni_• 11 февраля 2023
Это развдняк, Ира Пистрюга недавно рассказывала об этом в Инстаграм
Piracanta• 11 февраля 2023
Ответ дляLenusikkuz
Автор, моя знайома з таким стикнулась. Їй на телеграм прийшло таке саме повідомлення від подруги. Вона передзвонила. Виявилось, що зламали її тг. Їй подзвонили нібито від імені мобільного оператора і запропонували бонус 100грн, тільки вона повинна передати їм код, який прийде на телефон. Вона так і зробила. І після того всім її котактам прийшли повідомлення на тг з проханням позичити гроші.
rivara• 11 февраля 2023
Что самое плохое что поддержка телеграмм в таких случаях молчит, хотя могли бы и заблочить разводилу
автор Lenusikkuz • 11 февраля 2023
Ответ дляTrink
В телеграме можно скрыть свой номер
Мій номер відкритий лише для контактів.
автор Lenusikkuz • 11 февраля 2023
Ответ дляireni_
Подивлюся. А як захистити телеграм не розповідала? От зараз що робити?
автор Lenusikkuz • 11 февраля 2023
Ответ дляPiracanta
Капєц! В мене всім точно не прийшло, бо в деяких вже запитала. Ну і код ніякий я нікому не називала. Хз, коротше кажучи
автор Lenusikkuz • 11 февраля 2023
Ответ дляkirrrya
Боже, що тільки не придумають ці шахраї.