Lenusikkuz• 11 февраля 2023
Вперше стикнулася з подібним розводняком. Може хтось підкаже як діяти щоб...
... в подальшому захиститись від подібного. По суті: моїй подружці на телеграм прийшло начебто від мене (мій нік і моя аватарка, але номер прихований) повідомлення з проханням позичити не малу суму грошей. Вона відразу переслала скрін цього повідомлення мені. Звісно, це була не я. Далі ми попросили скинути номер карти, типу зараз гроші вона переведе. Далі по сценарію, коли гроші не прийшли почалися матюки ))))) Хтось стикався з подібним? Я так розумію що шахрай має контакт моєї подруги і має мої дані? І невідомо кому ще підуть подібні прохання від мого імені. В поліції сказали йти писати заяву. Але як захистити свій телефон зараз?
Ответ дляinna5577
Разошлите всем своим контактам предупреждение о таком мошенничестве, чтоб никакие деньги никому не пересылали
В мене велика кількість контактів. Я не знаю як зробити таку розсилку. Пост у фейсбуці і інстаграмі зроблю.
Ответ дляvinika
Вы молодцы с подругой, что неповелись. Нажаль, бестолку куда то писать и тратить время. Хотя я в киберполицию нааписала онлайн.
Я також напишу, може хоча б карту заблокують
Ответ дляYula-art
А що, хіба при переказі не видно отримувача?
Ні з монобанку ні з привату не видно. Те чмо ще й написало що карта на моє прізвище
Ответ дляvinika
Я хочу з’ясувати що це за схема така де шахрай має мої дані і моєї подруги
на прошлой недели мне в телеграмме пришло сообщение от хорошей знакомой, что нужны деньги на пол дня
она меня часто выручала- я бы точно привила, не уточняя ничего
Насторожило, что такое же сообщение пришло и моему мужу от нее
ей взломали телеграмм и разослали по контактам тел книги такие сообщения , к сожаление были пополнения карт, т к человек сам многим помогает
Ответ дляvinika
Соц сети
Нііііі, моєї подруги немає ні в одній соцмережі. Такий варіант я вже обдумувала і відкинула
Ответ дляLenusikkuz
Автор, моя знайома з таким стикнулась. Їй на телеграм прийшло таке саме повідомлення від подруги. Вона передзвонила. Виявилось, що зламали її тг. Їй подзвонили нібито від імені мобільного оператора і запропонували бонус 100грн, тільки вона повинна передати їм код, який прийде на телефон. Вона так і зробила. І після того всім її котактам прийшли повідомлення на тг з проханням позичити гроші.
Ответ дляTrink
В телеграме можно скрыть свой номер
Мій номер відкритий лише для контактів.
Ответ дляireni_
Это развдняк, Ира Пистрюга недавно рассказывала об этом в Инстаграм
Подивлюся. А як захистити телеграм не розповідала? От зараз що робити?
Ответ дляPiracanta
Капєц! В мене всім точно не прийшло, бо в деяких вже запитала. Ну і код ніякий я нікому не називала. Хз, коротше кажучи
Ответ дляkirrrya
Боже, що тільки не придумають ці шахраї.