На привозе• 11 февраля 2023

Хто живе в США, ви харчуєтесь в кефешках, ресторанах, доставка?

Якщо так то в закладах якого плану і що замовляєте?
Єдине що мені спожобалось це ресторан з безлімітом морепродуктів. Все
Ручки-Крючки• 11 февраля 2023
Пока не дошла до заведений, питаюсь дома. У нас в Чикаго цены высокие плюс чай надо оставлять, как-то не располагает это ходить часто
автор На привозе • 11 февраля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Ну от і ще в закладах бруд, не смачно зовсім
Эта_Шикарна)• 11 февраля 2023
в основном дома, доставка иногда, люблю очень азиатскую кухню, ее и заказываем, а еще у украинских хозяек пирожки, пироги, торты, недавно брала товорожный сырник, обалденный! Морепродукты иногда заказываем готовые, мидии, креветки, пиццу, суши.
Фиктивная• 11 февраля 2023
Ответ дляНа привозе
А Вы не ходите в забегаловки, ходите в рестораны.
Эта_Шикарна)• 11 февраля 2023
из ресторанов классные как по мне буфеты, морепродукты и корейские. Как вы написали, платите за вход, дальше безлим.
автор На привозе • 11 февраля 2023
Ответ дляФиктивная
А ви не умнічайте і сходіть хоч кудись
Тепличная• 12 февраля 2023
Food bank
Доль Чекомбана• 12 февраля 2023
Майже за рік життя в США, були в кафешках і ресторанах декілька разів всього. Не бачу в цьому сенсу, якщо можна вдома їсти вишукано і вдвічі- втричі дешевше. Реально, дуже смачна їжа в магазинах, вибір величезний. Ми живемо в пригороді Чикаго, тут прекрасні магазини: Анжело Карутос - італійський, з продуктами з Італії, Польщі, України, Мексики і тд. Польскі магазини - Делі фо ю і Крістіна Делі- ну тут вже теж вибір просто очі розбігаються. Все смачне, свіже. Грецькі магазини, славнозвісне Костко, фермерські ринки. Влітку у фермера купували органічні рожеві помідори докладнє такі самі, як моя мама в Україні вирощувала. Морепродукти які хочеш, доступні ягоди, овочі. В Капутосі величезний вибір сирів, овочів, фруктів, м’яса, птиці. Мене особисто не тягне на харчування в кафешках і ресторанах, та і ми не того рівня, щоб там харчуватися. Замовляла декілька разів піцу, то не вразила. Купуємо в Капутосі таку, що лише в духовку поставити- різниця в ціні в три рази, а на смак, навіть, краща. Іноді дітям беремо їжу в таких кафешках як Портілос чи Панера бред. А ось в ресторанчик з морепродуктами, як ви, авторе, написали, я теж хочу сходити якось. В Чикаго були в ресторані на верхньому поверсі хмарочоса, ну от щоб тільки харчуватися в закладах - то взагалі немає бажання. Якось так.
Фисташковый кокец• 12 февраля 2023
В кафешки і ресторани не хожу, їжу купую в магазині і сама готую. Рік як приїхали в США, не по програмі . Через те бенефітів від держави не маю, відкладаю гроші на перший взнос на будинок, авто в кредиті. Пару років ще точно так житиму, а потім побачимо.
автор На привозе • 12 февраля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Ясно, я думала я одна така
HelenWWW• 12 февраля 2023
В основном готовлю дома, иногда заказываем пиццу, китайскую еду, морики с рисом домой. Ну и раз в месяц или два с друзьями ходим в стейкхаусы, стейки ну очень вкусные здесь. Дома тоже стейки жарю часто, мясо покупаем у фермера недалеко от нашего дома.
Миллион АлыхРос• 12 февраля 2023
Сестра з родиною майже 30 років в США, тепер і моя донька теж.
Дома готують рідко, хіба що сніданки - бейглзи з рибою чи м´ясом та овочами. Ну і максимум 2-3 рази на тиждень вечеря теж дома.
Довкола море маленьких ресторанчиків, поряд туристичний район зі всіма кухнями світу і з усіма фаст фудами, що є) в 5 хвилинах чудова іспанська кафешка і китайський буфет, там за 10 доларів величезний вибір азійських страв.
Сестра каже, що занадто себе любить, щоб гробити частину життя на кухні)
Пацака-задирака• 12 февраля 2023
Ходим по праздникам, лонгхорн если стейк или морепродукты, тексас роадхаус ну еще иногда чилис, дороговато но очень вкусно. Фастфуд если гуляем где-то и опаздываем домой. А так вкусно и разнообразно готовим
автор На привозе • 12 февраля 2023
Ответ дляМиллион АлыхРос
Ну да занадто любить щоб їсти фаст фуд і решту того всього в дивному клярі і соусах
Йцфыяч• 12 февраля 2023
Тільки вдома готую
Миллион АлыхРос• 12 февраля 2023
Ответ дляНа привозе
Ходіть не лише по брудних дешевих фаст фудах та забігайлівках, і дізнаєтесь, що в США повно якісної їжі і чистеньких закладів зі смачною їжею)
Хоча що казати, якщо ви азійський буфет ’рестораном’ називаєте і це єдиний заклад, що вам сподобався, хоча буфети це заклади рівнем крапельку вище фастфудів.
І фаст фуд в США це не тільки Мак або Кфс, це і Чік філа, і Панера бред і Старбакс))
І не фаст фудом єдиним)) тисячі прекрасних закладів є, тільки трохи підвищіть суму, яку ви в змозі витратити за похід на вечерю або ланч.
автор На привозе • 12 февраля 2023
Ответ дляМиллион АлыхРос
Боже який пафосний брєд
Наприклад, що таке Сексі фіш ви в курсі? От там повний срач і жахливе обслуговування. В макдональдс і кфс я взагалі не хожу, як і в інші фастфуди.
Миллион АлыхРос• 12 февраля 2023
Ответ дляНа привозе
Боже який пафосний брєд
Боже, яка зверхність і снобізм)))
Баришня, як ви можете судити про ВСІ заклади харчування США, якщо ваш досвід обмежується сумнівними забігайлівками, а вершиною шика ви вважаєте азійський буфет з морепродуктами, та, мабуть, курку гриль з Кастко за 5 баксів?))
Не відповідайте мені більше.
Бажаю вам мати достатньо коштів для того, щоб походити по достойним закладам і зрозуміти, що якісної смачної їжі дуже багато.
Миллион АлыхРос• 12 февраля 2023
Ответ дляНа привозе
Боже який пафосний брєд
Правильно робите, що в мак не ходите, бо в США ці заклади вважаються дном.
автор На привозе • 12 февраля 2023
Ответ дляМиллион АлыхРос
Боже, яка зверхність і снобізм)))
Не відповідайте мені більше.
я уявляю якою потрібно бути обмеженою щоб мати таке бажання хамити і самостверджуватись🤦🏼‍♀️😂нещасна людина. Візьміть квіточки, може це вас потішить
А про макдональдс і інші фастфуди ви сестрі напишіть своїй, яка так себе любить що зарсується по забігайлівках, не судіть людей по своїй родині
Миллион АлыхРос• 12 февраля 2023
Ответ дляНа привозе
Вам нік ваш дуже личить. Прям в точку.
Йдіть здорові.