Малявка-козявка• 12 февраля 2023

Де купити посуд і постільну білизну?

Привіт! Потрібно все обновити. Де ви купуєте посуд, постільну білизну, рушники? Була на Розетка, Комфі, куди ще заглянути? Дякую)
Отмотала своё• 12 февраля 2023
Хозсклад,алло

пАлАвинкА• 12 февраля 2023
Нашли проблему,сейчас всего завались
Девальвация• 12 февраля 2023
Юск
Выкупаная• 12 февраля 2023
Юск під час акцій, Лідл замовляю, на Розетці вишукую...
Раздражевская• 12 февраля 2023
Постіль в Ярославні
автор Малявка-козявка • 12 февраля 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Нашли проблему,сейчас всего завались
Це не проблема) Дійсно, років 5 цим не займалась, купувала у себе в місті. Зараз цих магазинів нема. Шукаю)
Аноним-ка• 12 февраля 2023
Епіцентр

автор Малявка-козявка • 12 февраля 2023
Ответ дляАноним-ка
Епіцентр
Це самий перший магазин, куди пішла. Там зручно, все в одному місці, але ціни значно вище. Я тільки про ті товари, які сподобались конкретно мені, і які я бачила в інших місцях. Вибачте, тарілка в Епіку 105 чи 110 грн., а така сама в Аврорі 70. Ну це суттєва різниця
Красавица писяная• 12 февраля 2023
Посуд люмінарк в Аврорі, постіль в Юску, якщо є акціі.
Идеальная оптимистка• 12 февраля 2023
English Home