Грибной_Дождик• 13 февраля 2023
Ну раз так, то і я про себе послухаю
66сезон666серия• 13 февраля 2023
Автор - ви молода, вродлива, чуттєва дівчина. Про маленьки недоліки суто декоративного характеру вам вже написали.
Але я хочу відмітити, що ви забагато мрієте замість того, щоб діяти. Від неприємностей не втікти, але ви з усіма проблемами справитесь.
Грибной_Дождик
• 13 февраля 2023
Ответ для66сезон666серия
Можете, еще на один аопросик
Будет ли собственное жилье ? Спасибо
66сезон666серия• 13 февраля 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Можете, еще на один аопросик
Будет ли собственное жилье ? Спасибо
Подивилася. Знов бачу, що мрієте про своє житло, але поки далеко до мети.
Хапаєтесь за багато справ одночасно, інколи епатуєте своєю поведінкою. Хоча ви й насправді дівчина яскрава.
Порада: чітко визначитись, чого саме зараз вам найбільше хочеться.
Але, чомусь здається, що це не житло.