Marina27.01• 13 февраля 2023

Перший вчитель, 1-ий клас, 2023 рік вступу, школа #70

Добрий вечір!
Порадьте вчителів для першачків, хто набирає перші класи в 2023-2024 навчальному році в школі #70, Шевченківський район Києва. Хлопчик активний, балакучий, непосидючий, з нетерпінням чекає вже школи. Шукаємо добру вчительку, яка не відіб’є бажання до навчання. «Совкові» вчителі, в яких і повернутись за партою на уроці, нам не підходять зовсім;( хочемо сучасного, цікавого, хорошого вчителя.
Вся такая растыкая• 13 февраля 2023
Щось вже лячно за вашого майбутнього вчителя.

автор Marina27.01 • 13 февраля 2023
Ответ дляВся такая растыкая
Чому лячно?)
Вся такая растыкая• 13 февраля 2023
Ответ дляMarina27.01
Чому лячно?)
Спробувала уявити урок, враховуючи опис учня та вчителя
автор Marina27.01 • 13 февраля 2023
Ответ дляВся такая растыкая
А ви вчитель?)
Вся такая растыкая• 13 февраля 2023
Ответ дляMarina27.01
А ви вчитель?)
Ну я так і думала. Я очікувала саме таке запитання.
Відповідь - ні.
Але вам всерівно видніше. Я розумію
автор Marina27.01 • 13 февраля 2023
Ответ дляВся такая растыкая
Відповідь - ні.
Але вам всерівно видніше. Я розумію
Суть питання була в тому, чи можете порадити вчителя в 70 школі в Києві для першачків? Я не знаю, що можна було придумати собі з моїх 2 відповідей) якщо знаєте хороших вчителів молодших класів з цієї школи, то порадьте)
Вся такая растыкая• 13 февраля 2023
Ответ дляMarina27.01
Це ви так коректно відшили із відповідями не по темі?
Ні. Не знаю. Бажаю вам. Знайти вчителя для дитини, а не аніматора. І чим швидше ви це зрозумієте тим буде краще в першу чергу для дитини.
На все добре.
автор Marina27.01 • 13 февраля 2023
Ответ дляВся такая растыкая
На все добре.
Дякую) саме вчителя і шукаю, ну ніяк не аніматора) в повідомленні саме про це і йдеться)
Бюст Березуцкого• 13 февраля 2023
Ответ дляMarina27.01
Чому лячно?)
А кому нужен проблемный ученик ? Как вы пишете ’ активний, балакучий, непосидючий’ ?

автор Marina27.01 • 14 февраля 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну звідки ви знаєте, яким він буде «учеником»? Він ще й в школу не пішов. Якщо дитину зацікавити до навчання, то і непосидючий буде слухати і займатись. Так, активний і балакучий. А які мають бути діти в 5 років?
Сижу_и_плачу• 14 февраля 2023
Вчителя не пораджу, старший син ходив в цю школу. Школу радити також не буду. Підійдіть поговоріть з вчителями,які випускають 4 класи.
автор Marina27.01 • 14 февраля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Дякую💛