Как вы?
a.ostroverh• 14 февраля 2023
Ответ дляalena2013
Самый отстойный считался цех поклейки, оттуда все прикумаренные выходили, с головной болью.
Я не очень любила такие уроки, обычно опаздывала и раньше смывалась))
По условиям то понятно, клей, резина и ТД
Но сам факт, увидеть как изнутри это работает)
Ответ дляZelenkа
Сирки смачні лактіма трикутнички, якщо любите. І хороші батарейки VARTA 6 штук 100 грн, беру не перший раз.
Може ще порадите електронний годинник на батарейках? Бо все що знаходжу, то батарейки тільки для підтримки дівчата, може в кого є, то скажіть модель.
Ответ дляok1904
Оу, оу, оу
А ми весною ходили кладбіще прибирати, туди строєм, назад строєм, там в посадці обід, перкус, граблі, верети, теж така собі праця, зараз кладбіща облагорожені, там люди відпрацьовують свою з.платню, а тоді суспільно корисна праця.
От що казали б сучасні мами , якби їх 12-13 літок прибирати старі кладбіща відправляли.
Ну пока у вас первое место в нашем рейтинге уроков труда
Ответ дляok1904
Я ж про то
В нас і тепличний комплекс невеликий був в школі , коло спорт майданчику 4 теплички, новий експериментальний проект, хто трудився там навіть грошове поощреніє скромне виплачували. довго експеримент не проіснував, але мав місце.
Нас в теплиці пару раз завели, на уроці біології і все. Видно, не хотіли, щоб криворукі потрощили розсаду)))
Ответ дляa.ostroverh
О, вспомнила
Тоже ходили
Только на то, которое теперь у нас целый мемориальный комплекс
Как вспомню те дебри....
Там же уже и не хоронили никого
Тоже ходили
Как вспомню те дебри....
Там же уже и не хоронили никого
Нє, ми на Бежівське.
А там де заразгарний комплекс , взагалі воно таке покинуте, закинуте було, вовки вили... Бррр
a.ostroverh• 14 февраля 2023
Ответ дляok1904
Нє, ми на Бежівське.
А я через дорогу от военного городка
Один плюс, грабли не далеко нести было, из дома брала)))
Просто Галюня• 14 февраля 2023
Ответ дляok1904
Оу, оу, оу
Ви знаєте, в нас за школою теж була закріплена площа старого кладовища для прибирання, чесно. Вже давніше, років так 7 назад, чоловік з середніми класами 8-9 там прибирали, і дитина перепрошую знайшла череп і хотіла побігти до школи вчителю з біології показати, зі слів чоловіка, так що...
Ответ дляZelenkа
То спеціально в школі були теплиці, розсаду з совхоза привозил , як в англійських школах, це нова школа, нові проекти, дуже цікавий задум молодого директора-новатора. Але довго він не керував, стався нещасний випадок, з школярами по путівці в Сочах оздоровлювався, втопився.
lyudasichek• 14 февраля 2023
Ответ длякенгуруша
Пошла я тогда)
Не забудьте купить нагетсы и креветочную намазку. Не плохо так
Ответ дляok1904
Ого.
Kvitkaliliia• 14 февраля 2023
Ответ для Просто я
Хочу напечь пирожков с капустой. Пытаюсь слезть с кровати, а она не пускает меня.
А в мене фарш на котлети стоїть, чекає, коли я щось з нього зроблю. Прочитала, що котлети смачніше, коли цибулю для них підсмажити, а не сирою класти. Хочу спробувати
Ответ дляZelenkа
Тут якось радили в темі, я собі такий теж купила б, годинник-світильник, квадратний невеличкий, на розетці є, в районі 200 грн.
Та розумієте, все що знаходжу - мережеве, батарейки для утримання, показників при відключенні, а мені таке не підходить, в мене є такий. Я вночі око відкрию і дивлюсь скільки годин. Якщо буду шукати телефон щоб подивитись, то хана сну(.
Леди на мопеде• 14 февраля 2023
Ответ для Просто я
Блин, и я пирожков хочу. Но типа ж худею
lyudasichek• 14 февраля 2023
Ответ для Просто я
Но вы его всё равно продолжали купать, намёков вы не понимали
Та да, но очень редко
Ответ дляПросто Галюня
Та і нам цікаво було між могилами битися віниками
, це треба було бачити як стрій школярів з граблями, віниками з піснею крокують на кладбіще, уявляю відон зі сторони
a.ostroverh• 14 февраля 2023
Ответ дляok1904
Точно, це ж ще все своє для прибирання треба було тягнути
У нас гараж прямо напротив дома, так что я не только себе )
Дедушка, когда его в 55 году с Польши вернули в Украину командовал вч
Перед домом сад, за домом.
Каждую весну пока жив был и в состоянии, белил, подрезал, листья сгребал
Эх((( деревья уже старые(((
Много засохло и пришлось резать
Правда яблоня, на которой я чуть случайно не повесилась, стоит)
Перед домом сад, за домом.
Эх((( деревья уже старые(((
Много засохло и пришлось резать