Просто я• 14 февраля 2023

Хвылювалочки, всем привет

Как вы?
a.ostroverh• 14 февраля 2023
Ответ дляalena2013
Самый отстойный считался цех поклейки, оттуда все прикумаренные выходили, с головной болью.
Я не очень любила такие уроки, обычно опаздывала и раньше смывалась))
По условиям то понятно, клей, резина и ТД
Но сам факт, увидеть как изнутри это работает)

Амарилис• 14 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Сирки смачні лактіма трикутнички, якщо любите. І хороші батарейки VARTA 6 штук 100 грн, беру не перший раз.
Може ще порадите електронний годинник на батарейках? Бо все що знаходжу, то батарейки тільки для підтримки дівчата, може в кого є, то скажіть модель.
alena2013• 14 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Жесть яка. Тут до ковіду були теми про трудотерапію в школі, знаааатні срачі, більшість за те, ’ачотакова’.
О, еще вспомнила. У нас на военке в школе практика была в больнице. Мыли там окна. Хорошо, что хоть не туалеты. Мальчиков отправили на полигон.
автор Просто я • 14 февраля 2023
Ответ дляok1904
Оу, оу, оу
А ми весною ходили кладбіще прибирати, туди строєм, назад строєм, там в посадці обід, перкус, граблі, верети, теж така собі праця, зараз кладбіща облагорожені, там люди відпрацьовують свою з.платню, а тоді суспільно корисна праця.
От що казали б сучасні мами , якби їх 12-13 літок прибирати старі кладбіща відправляли.
Ну пока у вас первое место в нашем рейтинге уроков труда
Zelenkа• 14 февраля 2023
Ответ дляok1904
Я ж про то
В нас і тепличний комплекс невеликий був в школі , коло спорт майданчику 4 теплички, новий експериментальний проект, хто трудився там навіть грошове поощреніє скромне виплачували. довго експеримент не проіснував, але мав місце.
Нас в теплиці пару раз завели, на уроці біології і все. Видно, не хотіли, щоб криворукі потрощили розсаду)))
ok1904• 14 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
О, вспомнила
Тоже ходили
Только на то, которое теперь у нас целый мемориальный комплекс
Как вспомню те дебри....
Там же уже и не хоронили никого
Нє, ми на Бежівське.
А там де заразгарний комплекс , взагалі воно таке покинуте, закинуте було, вовки вили... Бррр
irach50• 14 февраля 2023
❗️Один з БПЛА зараз у районі міста Хмільник, Вінницької області, летить у напрямку Вінниці, другий летить у напрямку міста Глобине Полтавської області.

Дівчата діставайте банки з огірками збивати🤣

Zelenkа• 14 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Не підкажу, в мене на кухні механічний, по-старовєрські)
a.ostroverh• 14 февраля 2023
Ответ дляok1904
Нє, ми на Бежівське.
А я через дорогу от военного городка
Один плюс, грабли не далеко нести было, из дома брала)))
Просто Галюня• 14 февраля 2023
Ответ дляok1904
Оу, оу, оу
Ви знаєте, в нас за школою теж була закріплена площа старого кладовища для прибирання, чесно. Вже давніше, років так 7 назад, чоловік з середніми класами 8-9 там прибирали, і дитина перепрошую знайшла череп і хотіла побігти до школи вчителю з біології показати, зі слів чоловіка, так що...
Амарилис• 14 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Ех(
lyudasichek• 14 февраля 2023
Ответ дляalena2013
Ага, а еще и почти Лопес.
Боже, яке воно дурне
Zelenkа• 14 февраля 2023
Ответ дляalena2013
А вчили робити перев‘язки? Я з 9 класу в коледж втікла і всі ці прелесті не застала)))
Fany• 14 февраля 2023
Ответ дляil-mari
прикольно, а плодоносит?
Не еще
Но надеемся и ждем
Kvitkaliliia• 14 февраля 2023
Сидите? Я вже кабанчиком в школу збігала. Значить, скоро відбій)
ok1904• 14 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
То спеціально в школі були теплиці, розсаду з совхоза привозил , як в англійських школах, це нова школа, нові проекти, дуже цікавий задум молодого директора-новатора. Але довго він не керував, стався нещасний випадок, з школярами по путівці в Сочах оздоровлювався, втопився.
alena2013• 14 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Вот честно, не очень помню. Наверное, не интересно было в том возрасте.
Zelenkа• 14 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Ех(
Тут якось радили в темі, я собі такий теж купила б, годинник-світильник, квадратний невеличкий, на розетці є, в районі 200 грн.
ok1904• 14 февраля 2023
Ответ дляa.ostroverh
А я через дорогу от военного городка

Точно, це ж ще все своє для прибирання треба було тягнути

автор Просто я • 14 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Хочу напечь пирожков с капустой. Пытаюсь слезть с кровати, а она не пускает меня.
lyudasichek• 14 февраля 2023
Ответ длякенгуруша
Пошла я тогда)
Не забудьте купить нагетсы и креветочную намазку. Не плохо так
alena2013• 14 февраля 2023
Ответ дляlyudasichek
Боже, яке воно дурне
Кончене
автор Просто я • 14 февраля 2023
Ответ дляok1904
Ого.
Kvitkaliliia• 14 февраля 2023
Ответ для Просто я
А в мене фарш на котлети стоїть, чекає, коли я щось з нього зроблю. Прочитала, що котлети смачніше, коли цибулю для них підсмажити, а не сирою класти. Хочу спробувати
Амарилис• 14 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Та розумієте, все що знаходжу - мережеве, батарейки для утримання, показників при відключенні, а мені таке не підходить, в мене є такий. Я вночі око відкрию і дивлюсь скільки годин. Якщо буду шукати телефон щоб подивитись, то хана сну(.
автор Просто я • 14 февраля 2023
А шо это наша Людочка эксперт молчит? Забыла про нас?
Леди на мопеде• 14 февраля 2023
Ответ для Просто я
Блин, и я пирожков хочу. Но типа ж худею
lyudasichek• 14 февраля 2023
Ответ для Просто я
Но вы его всё равно продолжали купать, намёков вы не понимали
Та да, но очень редко
ok1904• 14 февраля 2023
Ответ дляПросто Галюня
Та і нам цікаво було між могилами битися віниками, це треба було бачити як стрій школярів з граблями, віниками з піснею крокують на кладбіще, уявляю відон зі сторони
a.ostroverh• 14 февраля 2023
Ответ дляok1904

У нас гараж прямо напротив дома, так что я не только себе )
Дедушка, когда его в 55 году с Польши вернули в Украину командовал вч
Перед домом сад, за домом.
Каждую весну пока жив был и в состоянии, белил, подрезал, листья сгребал
Эх((( деревья уже старые(((
Много засохло и пришлось резать

Правда яблоня, на которой я чуть случайно не повесилась, стоит)