Как вы?
mmi583@mail.ru• 14 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Бідні батьки, у тих змаганнях із подєлок. То з гівна і палок, ой із пластиліну і шишок, то витрачай всі вихідні на це все.
Тримайтесь!
гівна і палок ))))
Kvitkaliliia• 14 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
А я навіть знаю, де в парку назбирати гілочок модрини, щоб не як у всіх) Наркомани ті програми пишуть, краще б вчили пришивати гудзики, толку б більше було.
Таке враження, що програми різні. Наші переважно 6-7 клас випилювали лобзиком. Цього року крутили окопні свічки. А вчора поніс до школи заготовку для указки
Ответ дляАлёна-01
А в нас в місті лише дистанційне навчання
Знали б ви як я сумую за школою
А Ви з якого міста?
Ми з Києва.
Навчання кожного дня.
Молодша школа до 11:20 навчається, середня та старша з 11:30 до 16:10.
Більш- менш нормально. Навіть на футбол син встигає і уроки зробити.
Зранку дочитує літературу чи історію. Але у нас 5 клас, не складно.
Ми з Києва.
Навчання кожного дня.
mmi583@mail.ru• 14 февраля 2023
Ответ для Просто я
Рада за вас

Дякую.
Все, пішла вчитись. Всім спокійного дня! Ввечері зайду почитаю
Ответ дляKvitkaliliia
Я коли навчалась, ми шили спіднички і вишивали вузликами рококо, я на все життя запам‘ятала. А у пацанів були табуретки і випилювання лобзиком.
a.ostroverh• 14 февраля 2023
Ответ для crystal
и пластиночку гидазепама))))
Идеальный подарок
Иногда не помешало бы
a.ostroverh• 14 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
А ще бачила в Сільпо пару років тому, у пластикових коробочках набори закусі із ковбаси і нарізки, то до комплекту)))
Сырка бы
И хамона)
skaska2002• 14 февраля 2023
Ответ дляYellow berry
Навіть не дали всіх з валентинкою привітати мені( Доречі, хто Валентинів має і Валентин?
В мене син Валентин, а звемо Валік
a.ostroverh• 14 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
Сын перед лекциями погулял , но не кормил , меня окружили )))
Глазища как фары!
Просто Галюня• 14 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Тепер така цікава програма, у хлопців точно, чоловік вчитель. І діти бувають творчі, які такі роботи роблять що дух захоплює. Недавно бачила, як хлопчина з монети робив для собаки брелочок на шию, цікаво так, його власна ідея. Тай взгагалі є такі діти які по вихідних просять до станків прийти і щось зробити
Леди на мопеде• 14 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
И мы юбки шили и фартуки. И еще трусы, долго они у меня недошитые валялись - ситцевые, сиреневые))
А еще оливье и суп овощной готовили. Я тот суп по сей день варю
Ответ дляЛеди на мопеде
А у нас плити були не підключені, то ми всі види вишивки освоювали. І гачок, я досі можу без проблем нав‘язати підставок під гаряче або лебедів)