Как вы?
Ответ дляa.ostroverh
Я только по пачке с кормом поняла, что забыла вчера своих покормить)))
Они лапочки, не сильно и просили)))
Сняли попону и швы, и началось)))
Тыгыдык
Вчера в ванной свалила сыворотку с полки, прямо на стеклянную шкатулку, что аж крышка в сторону)
Они лапочки, не сильно и просили)))
Сняли попону и швы, и началось)))
Тыгыдык
Главное все целые и здоровые )))
Yellow berry• 14 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Малой в школу понес валентинки и безе с сердечками сделала ему)
Первый муж был Валентин и он искренее считал, чтоэто праздник только его и подарки положены толтко ему))
То хай сам і святкує)))
Сестры Гримм• 14 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Я терпіти не могла ту працю. Ну ще готувати, а от шити то для мене каторга була. Мені б краще з хлопцями цвяхи забивати було. То я з дівчатами в класі мала угоду: вони мені шили оті всі фартухи, підставки, і тд, а я їм побила таблички по історії і географії. Мама весь час мені тикала, як ти заміж має йти? Нічо, чоловік шиє в мене. Може навіть штани підрубити і в нього навіть швейна машинка стара є. )))) все що я можу це пртшити гудзик
і в мене чоловік може на машинці щось прострочити. А я - ні.
a.ostroverh• 14 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
А у нас хлопці у 9 класі взбунтовалися від креслення і їх відправили разом з нами шити
А я на черчение в комбинат ходила...
Кто на вождение, кто на повара, кто с компании
А я чертила)))
А на трудах вышивала рубашку крестиком, пока все готовили)
А я чертила)))
Просто Галюня• 14 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
От тому недавно була тема, щоб трудове об´єднати, і всі вчились чого цікаво
Yellow berry• 14 февраля 2023
Ответ дляskaska2002
В мене син Валентин, а звемо Валік
Я інших скорочень цього імені і не знаю)
mmi583@mail.ru• 14 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Ооо, вигрібання сміття з алейки і стадіона навесні - то труди, ага. Комунальники отримували зп, а діти греблись в собачих кавеликах.
А нас ще ганяли збирати яблука, чистити кукурдзу, збирати соняшник і виьирати картоплю.
Чого мовчали наші батьки я до цих пір не рощумію. Дитяча праця експлуатувалась у 1996 році аж на ура
a.ostroverh• 14 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
Главное все целые и здоровые )))
Позавтракали, разбрелись спать
Эта на столе спит)))
Дахер в лежанке, знала бы, покупала меньше диаметр
Эта на столе спит)))
a.ostroverh• 14 февраля 2023
Ответ дляKlodia
И чтоб между конфеток хоть мини- помадку положили, крем для рук, тени…
Какая ситуация, такие и подарки)
Леди на мопеде• 14 февраля 2023
Ответ дляYellow berry
То хай сам і святкує)))
Та жена ж есть. Не видела и не слышала много лет и слава Богу
mmi583@mail.ru• 14 февраля 2023
Ответ дляПросто Галюня
О боги, в мене через 5 хвилин підключення в зумі а вийти від вач не можу
Женіть мене мітлою на навчання.
Ответ дляa.ostroverh
А я на черчение в комбинат ходила...
А я чертила)))
У нас вибирати не можна було. Я б теж краще креслила ніж шила. У цьому я не дівчинка. Мій максимум це пришити ґудзик.
Просто Галюня• 14 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Женіть мене мітлою на навчання.
З Богом! Успіхів Вам!
Kvitkaliliia• 14 февраля 2023
Ответ для Просто я
Всё нормальные люди любят хамон. Не знаю, не знаю, раньше я только подозревала, шо ты збоченка якась, то теперь почти уверена
Я хамон можу тільки під текілу
Ответ дляmmi583@mail.ru
Я також в школі на уроках праці нічого нормально не могла зробити. Шила за мене або мама або подруга. А все що пов´язано з приготуванням їжі ми робили у групах, то дівчата робили, а я максимум могла щось порізати)) Завжди думала, що руки в мене із дупи
А заміж вийшла і навчилася і готувати, і шити все, що мені хочеться.
a.ostroverh• 14 февраля 2023
Ответ дляNasta9019
Ну это уже не труды были
Это мы ходили в навчально виробничий комбинат)
Inna Medvetska• 14 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
У нас на тому тижні хтось не витримав і виніс із сусідів
У мене штучна, так я теж тільки минулого четверга розібрала
Ответ для Просто я
Подождите ещё чуток и может уже и само отваливается
Вспомнился анекдот. Приходит мужик к терапевту
- Доктор, посмотрите мое ухо, а то был у хирурга, сказал отрезать нужно!
- Ох уж мне эти хирурги, все б им резать. Я выпишу вам мазь, оно само отвалится.
Yellow berry• 14 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
То хай самі розбираються) Малий має даму серця?)))