Каменная Фрося• 14 февраля 2023
Ладно, а у мене красива фігура? Який тип на вашу думку?
Закусенец• 14 февраля 2023
Ответ дляКаменная Фрося
Я просто ваших стегон не побачила окрім того що ви там випнули збоку.
А що ж таке? Де ваша жіноча солідарність? Чого ядом бризжете на дівчину? У неї фігура набагато краща за вашу.
Медсестричка• 14 февраля 2023
Ответ дляКаменная Фрося
Навіщо вони це роблять? Ну аби кожна одна одну підтримували і т.д. Ну ядом плюватись нащо ..Ну типу той хто адекватний подивиться на все це...позорище одне. І якщо на таких сайтах таке, а що ж там у високій моді серед моделей на подіумах

Так ви ж самі тут це все і розвели
Каменная Фрося
• 14 февраля 2023
Ответ дляФсеСама
На вашем фото талии не вижу. В этих шортах ничего не понятно, кроме того что вы худенькая)
Плюсую. І ці люди хаять фотки де чітко видно лінію стегон і талії. Дивні...але Всевишній їм суддя)
КараПузовна• 14 февраля 2023
Ответ дляКаменная Фрося
Це двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом)
Верона из Эпицентра? Обычно такие кровати ставят в девичьих спальнях.
Парасюха• 14 февраля 2023
Ответ дляКараПузовна
Двуспальные?
КучМала• 14 февраля 2023
Ответ дляКаменная Фрося
Там уже фото в трусах есть. А вам слабо?
Ноунэйм• 14 февраля 2023
Прямокурник з ’вухами спаніеля’. От наче все нічого, але з цими стегнами треба щось робити, тоді буде норм. Або одежею коригувати, щоб з зони стегон не обтягувало. І талію показувати, вона присутня у вас .
Стебель_березы• 14 февраля 2023
Ответ дляКучМала
Так лучше видно?
Вот это красивая фигура, идеальная я б сказала.
Каменная Фрося
• 14 февраля 2023
Ответ дляЗакусенец
Де ви яд уздріли? Конструктивна критика) нехай фотку скине де вона рівно стоїть - як я. І не вип´ячує нічого)
КараПузовна• 14 февраля 2023
Ответ дляСижу на стуле
Видно, что ноги жирненькие.
Нет там жирных ножек. Там фигура крепышонок, перерастающая в грушу. Девушка молоденькая, низенькая и худая.
Каменная Фрося
• 14 февраля 2023
Ответ дляКараПузовна
Хз не я купувала
КучМала• 14 февраля 2023
Ответ дляСтебель_березы
Эта фигура пахала в зале 3 раза в неделю. Чтобы убрать уши как у автора и 60 кг😂.
Закусенец• 14 февраля 2023
Ответ дляКаменная Фрося
Там де і ви) Вам правду написали, фігура неспортивна, товсті ноги, великі ’ушки’. Що в цьому неконструктив?
Апрель Ивановна• 14 февраля 2023
Туловище длинное. Ноги короткие и тяжелые. На бедрах ’уши’.
Пока молодая и не рожала,есть талия и плоский живот,то диспропорцию между туловидем и ногами можно исправить правильной одеждой.
А вот с возрастом,к сожалению,такие фигуры сильно портятся. Но если следить за питанием+спорт,то все ок.
Стебель_березы• 14 февраля 2023
Ответ дляКучМала
Верю, но оно того стоило, вы как модель.
Аленький носочек• 14 февраля 2023
Ответ дляКаменная Фрося
А де ви рівно стоїте? Нога на ногу і до колін, то щоб х-образних ніг не видно було? У дівчини значно краща фігура, ніж у вас, не заздріть і вчиться приймати критику.
Сижу на стуле• 14 февраля 2023
Ответ дляКараПузовна
Ну если она худая, то кто тогда полный? На первых фото видны её мощные ножищи.
Женщинас• 14 февраля 2023
Ответ дляКучМала
Результат шикарный. Хотела автору себя с моими 50 кг выставить, но Вы меня уделали
ТигрЛьвович• 14 февраля 2023
Ответ дляКаменная Фрося
Ой, автор) те що ту лінію видно, ще не значить, що вона красива)
Тут 95 % мають недосконалі фігури, знають свої недоліки і не виставляють фото на осуд.
А ви захотіли правди..
Каменная Фрося
• 14 февраля 2023
Ответ дляКараПузовна
Дякую Богу що він дав Вам розуму! Тут таких на пальцях перелічити, але дивлячись на Вас лишається віра в здоровий глузд і чисті серця! Одиниці, але вони є...хоч щось та є..
Женщинас• 14 февраля 2023
Ответ дляСижу на стуле
И на ногах виден холодец
Каменная Фрося
• 14 февраля 2023
Ответ дляЖенщинас
То стегна у мене, а не вуха)
Ёшки_Матрёшки• 14 февраля 2023
Автор не готова була до такої критики, тепер тапками відбивається від неї.
КучМала• 14 февраля 2023
Ответ дляКаменная Фрося
То стегна у мене, а не вуха)
Уши на бедрах
Странно, что вы такого выражения не знаете?
Женщинас• 14 февраля 2023
Ответ дляКаменная Фрося
То стегна у мене, а не вуха)
І стегнам вашим, і всьому тілу потрібен спорт