Каменная Фрося• 14 февраля 2023

Ладно, а у мене красива фігура? Який тип на вашу думку?

люблю_тортики• 14 февраля 2023
Ответ дляКараПузовна
И очень хорошо, что они там есть. На правильном месте. Красиво, женственно! Плавная линия, кости не выпирают.
Нет, это не красиво, когда они выпирают. Есть просто сочное бедро, а это как горб из жира посреди ноги, даже если ноги худые. Такой тип

Блондинка в Шоколаде• 14 февраля 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Та ніяк таке не виправиш. От ще й тому це найгірше: бо схудне все, а ’вуха’ залишаться.
це для вас найгірше ? Ви маєте такі галіфе?
КучМала• 14 февраля 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Неправда
Атаманша• 14 февраля 2023
Ответ дляМона_Лиса
Тяжелое тело рожавшей женщины
Это клише. Я через несколько месяцев после родов была такой тонкой и подтянутой, какой никогда не была до того, несмотря на постоянные усилия в питании и физических нагрузках. Гормоны, видимо, перестроились в правильном направлении.
Скокмоно - стокнуно• 14 февраля 2023
Ответ дляКараПузовна
Ну припиніть) Галіфе і вуха не можуть бути красивими.
барабанщица• 14 февраля 2023
Хорошая фигура, 7/10.
Ничто нигде не висит, не плоскодонка.
Ощущение, что маленький росточек и тяжёлые голени, это существенные недостатки и сложно корректируемые, увы.
Уси-пуськи• 14 февраля 2023
Ответ дляКаменная Фрося
Дякую) та ні, в повний не покажу, це мій максимум
так вы не фигуру показали, а бедра)
если поправитесь, будут уши огромные.
Сейчас в одежде наверное норм.
Но фигуру и ее тип оценивают в полный рост только, чтобы видеть соотношение бедер, талии и плеч.
А так вы так скрутили руки и выпятили плечи, что вам уже и фигуру треугольник приписали.
А какая у вас на самом деле - хз.

Птица Говоруша• 14 февраля 2023
Знайшли де спитати))
Мені теж тут якось понаписували, що я жирна, хоч в житті зовсім інше чула від різних людей.
Тут навіть якось була дівчина з ідеальною фігурою, так їй написали, що в неї слонячі ноги))
Скокмоно - стокнуно• 14 февраля 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Найгірше після великої зайвої ваги. На щастя, ні того, ні іншого не маю.
автор Каменная Фрося • 14 февраля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Знайшли де спитати))
ПолБатона• 14 февраля 2023
Ответ для_MadonnA_
Мне бы вашу уверенность в себе 🫣
Вам також не бракує)))
Мені б вашу ))))
Медсестричка• 14 февраля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Знайшли де спитати))
Троляки провокують на емоції.
Колись тут виставили фотку дамочки з лордозом і почали глумитися, що попа стирчить, яка краса. Це вже взагалі за межою тупості
автор Каменная Фрося • 14 февраля 2023
Ответ дляУси-пуськи
так вы не фигуру показали, а бедра)
если поправитесь, будут уши огромные.
Сейчас в одежде наверное норм.
А какая у вас на самом деле - хз.
Вуха це що по факту - просто тупо жир на стегнах, там до до кістки від жиру ще добратись треба, я правильно розумію? Так от у мене відразу кістка, якщо що, це щупати треба) а то зараз я вам фотку в трусах, а ви - там вуха слонячі)
Госпожа_тамагочи• 14 февраля 2023
Ответ дляКаменная Фрося
Криві, жах
Так а в чому тоді питання? Ноги - частина фігури, причому вагома така частина. Якщо ви знаєте що жах, то чого питаєте чи красива у вас фігура? Тоді вже питайте конкретну частину тіла яка вас цікавить ’чи красиві в мене стегна’ наприклад, і вам скажуть. А в цілому фігура самі кажете що некрасива.
автор Каменная Фрося • 14 февраля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Фігура - це об´єм стегон, талії та грудей. До чого тут ноги?
Медсестричка• 14 февраля 2023
Боже, прям ’на атоми’ кожну частинку тіла розкладають
автор Каменная Фрося • 14 февраля 2023
Ответ дляМедсестричка
Там нижче ще оця дамочка була, вона мене надихнула на тему. Та там вдвічі менше коментів, а мені прямо вся слава
КараПузовна• 14 февраля 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ну де там плавна лінія стегна? Бачу торс, що плавно переходить в талію, яка плавно переходить в стегна. Тобто бачимо від грудей і аж до початку ніг рівнюсіньке тіло. Потім йдуть ’вуха’, нижче повнуваті і (за словами авторки) криві ноги.
Не стирчать кості і не дошка - абсолютно не дорівнює ’красива’.
Она груша . Смотрите на колени. У нее и не может быть иначе, при росте ниже 150 см. От обхвата под грудью плавная линия к бедру. У груши и есть такой перепад талии и бедер. Если похудеет, будут торчать кости, но кости галифе останутся на месте. Поправится - бедра станут шире, все уйдет в них, а линия будет еще более изогнута.
PmB• 14 февраля 2023
Ответ дляКучМала
Эта фигура пахала в зале 3 раза в неделю. Чтобы убрать уши как у автора и 60 кг😂.
Убрали 60 кг?

ПолБатона• 14 февраля 2023
Автор, скажу так: вихідник дуже нічого так, але можна і допрацювати до ідеалу

І ще, після вагітності фігура псується тільки в тих, кому потрібна відмазка ’ну, я ж народила’ ’ну, мені не можна’
Всі інші повертають ті форми, до яких вони звикли. Тобто якщо жінка звикла що вона худа, на ній красиво сидять речі, вона любить гарно одягатися, то розслаблятися вона не буде.
Гляньте на фігури Меган Фокс, Брежнєвої, Лободи та ін і на деяких школярок/студенток.
Роди тут ні до чого. Одним це важливо, а іншим пофіг. От і вся різниця
КучМала• 14 февраля 2023
Ответ дляPmB
Убрали 60 кг?
С 60 на 48
Я Вас не боюсь• 14 февраля 2023
Тяжёлый некрасивый низ, талии нет, груди тоже
Ладно грудь, она всегда прибавляет объём
Но талия быть должна - это чтобы фигура считалась красивой, причём ярко выраженная
А так...
С возрастом это будет фигура тетя - шкаф, ведь всегда поправляются и тяжелеют
Реалии 🤷‍♀️
КараПузовна• 14 февраля 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Доски не могут быть красивыми.
Медсестричка• 14 февраля 2023
Ответ дляКаменная Фрося
Мотайте на вус і не покидайте тему
Бабульция• 14 февраля 2023
Цілий серіал розгорнувся тут😆
Мабуть ці фотки призначались для підняття святкового настрою вашого хлопця, однак наша аудиторія збуджується зовсім в іншому напрямку))
ДваДваВосемь• 14 февраля 2023
Ответ дляКучМала
Так лучше видно?
Вот это красивая фигура
автор Каменная Фрося • 14 февраля 2023
Ответ дляМедсестричка
Мотайте на вус і не покидайте тему
Ахахах я нову зроблю, із більш вдалими фотками
Скокмоно - стокнуно• 14 февраля 2023
Ответ дляКаменная Фрося
Та ні. Фігура - це обрис тіла в цілому, від шиї і до стоп.
Медсестричка• 14 февраля 2023
Ответ дляКаменная Фрося
Не дай Бог
Ms. Любмая жена• 14 февраля 2023
Ответ дляКаменная Фрося

А..я ще і неспортивна і погано вдіта
Чесно кажучи я була вищої думки про місцевих жіночок. Хоч Ви одна адекватна є, і то вже щось. Сподіваюсь не чоловік ви) Бо зовсім до жінок повага зникне
Это объективная оценка, смиритесь.
Зачем создали тему, если не готовы к критике?