Каменная Фрося• 14 февраля 2023
Ладно, а у мене красива фігура? Який тип на вашу думку?
Медсестричка• 14 февраля 2023
Ответ дляСижу на стуле
Ну если она худая, то кто тогда полный? На первых фото видны её мощные ножищи.
Впевнена, що тролите. Інакше вже геть з´їхали з глузду
Дерево береза• 14 февраля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Туловище длинное. Ноги короткие и тяжелые. На бедрах ’уши’.
Пока молодая и не рожала,есть талия и плоский живот,то диспропорцию между туловидем и ногами можно исправить правильной одеждой.
А вот с возрастом,к сожалению,такие фигуры сильно портятся. Но если следить за питанием+спорт,то все ок.
С возрастом и идеальные фигуры портятся. Особенно после 35.
Даже со спортом и питанием тяжело удерживать.
Апрель Ивановна• 14 февраля 2023
Ответ дляДерево береза
Да,конечно,с возрастом все портится. Только идеальные фигуры дольше выглядят идеальными.
Скокмоно - стокнуно• 14 февраля 2023
Для мене окрім великої зайвої ваги найгірше, що може бути у фігурі - це наявність отаких ’вух’ на стегнах чи ’галіфе’. Не красиво. Ну і ноги Ви не показуєте зрозуміло чому) Так що якби показали всю фігуру, то більшість назвали б її негарною.
Шиворот Навыворот• 14 февраля 2023
Ответ дляКаменная Фрося
Що мабуть ви рожавших женщін не бачили)
А всі жінки ,які народжували,кабанчики?у мене 50 кг,при зрості 172,і після родів я важила 43 кг
Блондинка в Шоколаде• 14 февраля 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
а як виправити те галіфе ? Якщо воно худне зараза в останю чергу ? Вже нічого не лишається ні попи ні грудей а галіфе на місці
Апрель Ивановна• 14 февраля 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Ніяк. Хіба правильним одягом. Маємо те,що маємо (с)
Сижу на стуле• 14 февраля 2023
Ответ дляМедсестричка
Просто Вы наверное намного толще автора, вот она и кажется худой для Вас
КараПузовна• 14 февраля 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
У нее красивая плавная линия бедра. На бедрах не торчат кости. И не доска.
Шиворот Навыворот• 14 февраля 2023
Ответ дляКаменная Фрося
Да, 42 кг)
які 42 кг, скільки у вас тоді зросту,150?
Блондинка в Шоколаде• 14 февраля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
яким це цікаво одягом на вашу думку можна приховати галіфе ?
Скокмоно - стокнуно• 14 февраля 2023
Ответ дляКаменная Фрося
А..я ще і неспортивна і погано вдіта
Чесно кажучи я була вищої думки про місцевих жіночок. Хоч Ви одна адекватна є, і то вже щось. Сподіваюсь не чоловік ви) Бо зовсім до жінок повага зникне
Отакої! Виходить, що всі, хто не нахвалює Вашу фігуру (відверто, немає й за що), то неадекватні?
Скоріше це говорить про Вашу неадекватну реакцію на критику.
КараПузовна• 14 февраля 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Кости в спортзале не исправишь.
Блондинка в Шоколаде• 14 февраля 2023
Ответ дляКараПузовна
Кости в спортзале не исправишь.
то не кості
галіфе це жирові відкладення
Единорог помог• 14 февраля 2023
Ответ дляФсеСама
Наверное, вариация груши, но не классическая груша, смешанный тип фигуры.
низькожопка звичайна))))
Единорог помог• 14 февраля 2023
Ответ дляБанка с бутылками
Ну де ж воно ’тяжелое’?? Ох, Автор, Вам тут зараз розкажуть)))) Найшли де спитати))
точно)))) знайшла автор де спитати)))
КараПузовна• 14 февраля 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
то не кості
галіфе це жирові відкладення
И очень хорошо, что они там есть. На правильном месте. Красиво, женственно! Плавная линия, кости не выпирают.
Усатая полосатая• 14 февраля 2023
А что-то не такое мятое можно было одеть? Вид не очень общий
Блондинка в Шоколаде• 14 февраля 2023
От почитала відгуки подивилась на фото автора, ну фігура цілком не погана, але і не ідеальна як з обкладинки. Але дівчата що ж ви понаписували
Каменная Фрося
• 14 февраля 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Трохи менше.
Скокмоно - стокнуно• 14 февраля 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Та ніяк таке не виправиш. От ще й тому це найгірше: бо схудне все, а ’вуха’ залишаться.
КараПузовна• 14 февраля 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Если посмотреть на претензии, то идеал критиков представляется так Валерия Левитина с ее 25 килограммами.
Каменная Фрося
• 14 февраля 2023
Ответ дляЕдинорог помог
точно)))) знайшла автор де спитати)))
Ну я думала що тут самі жінки, чоловіків нема, тому можна. Але я сама іноді роблю компліменти гарним, позитивним дівчатам.
звездная галактика• 14 февраля 2023
Ответ дляЗакусенец
А що ж таке? Де ваша жіноча солідарність? Чого ядом бризжете на дівчину? У неї фігура набагато краща за вашу.

скажите?
Скокмоно - стокнуно• 14 февраля 2023
Ответ дляКараПузовна
Ну де там плавна лінія стегна? Бачу торс, що плавно переходить в талію, яка плавно переходить в стегна. Тобто бачимо від грудей і аж до початку ніг рівнюсіньке тіло. Потім йдуть ’вуха’, нижче повнуваті і (за словами авторки) криві ноги.
Не стирчать кості і не дошка - абсолютно не дорівнює ’красива’.