Маргарита и Мастер• 15 февраля 2023
Удивила тема про 17летнюю дочь и аборт. Реально считают что аборт безвреден?
Я немного в шоке. И там многие мамы отписались За
ГейТуда• 16 февраля 2023
Ответ дляРедисочка
Так можно трактовать, что церковь пыталась повысить рождаемость....почему вы трактуете только так, как выгодно вам. В теме не идется, про ранний брак, речь о беременности девушки вне брака и без него.
Ну так в законном браке беременность реже становится такой трагедией . Естественно, что хочется давать налево направо ,блудить ,но при этом не нести ответственности никакой, но наверное свыше задумали как-то иначе .
Редисочка• 16 февраля 2023
Ответ дляГейТуда
А где слово хоть о законном браке? Мы говорим о родах без брака. Вы согласны воспитывать всех детей, которые будут рождаться у ваших детей до брака, ведь контрацепция тоже грех, вы рожаете каждые 9месяцев? Речь ведь не о том, что 17летнюю берут беременной замуж, а о ее беременностях
ГейТуда• 16 февраля 2023
Ответ дляРедисочка
Абортивная контрацепция грех
Неабортивная не грех, это вам скажет любой священник
Редисочка• 16 февраля 2023
Ответ дляГейТуда
Абортивная контрацепция грех
А священник одобряет секс малолетних? Неабортивная может и подвести, презы тоже рвуться
ГейТуда• 16 февраля 2023
Ответ дляРедисочка
Не одобряет
А кого волнует его одобрение или неодобрение?
К сожалению для моей дочки подростка не священник авторитет,а одноклассница,которая в 13 лет в инста свои е..и с мальчиками постит в открытую .
И так для многих.
Редисочка• 16 февраля 2023
Ответ дляГейТуда
Не одобряет
И так для многих.
Так об этом и речь, что какое то выборочное понятие греха. Если гулящей девушке не сделать аборт- она святой не станет.
Дама_с_коготками• 16 февраля 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
У мене свій приклад, життєвий.
Аборт, безпліддя , лікарі, інсеменаціі, позаматкові вагітності, кілька Еко
І тепер , у 40 років, сиджу і думаю, воно того варте?
Бо до всього ,вище написанного, плюс купа грошей
Так, це мій досвід . Так, батьки не винні, або..таки винні , бо зараз моїй дитині було б 23 роки. А так старшій дитині 14 років. А якщо порахувати час проведений в лікарнях…. Можу сказати, своїй дитині я такого не бажаю
У мене болі коли довго сижду або ходжу, неможливість працювати в офісі чи ще десь, бо через 8 годин вже знеболююче перестане допомагати і буду вити вовком. Дефекація займає півгодини чи більше. Мала дві операції. Скоріше, ще дві світять з часом. Хожду в прокладках 24/7, бо підтікає, і через те мінімум раз на місяць лікую молочницю.
Не можна бігати, стрибати, качати прес...
Це на все життя вже, і то так добре тільки якщо буду не лінуватися і того Кегеля регулярно робити.
Ну і антидепресанти, бо з таким сьогоденням і майбутнім дах почав підтікати.
Це все завдяки ’просто народити’. Такого своїй дитині побажали б?
Чому ви думаєте тільки про ризики аборту? Тим більше зараз медицина не така, як 23 роки тому. А от ризики вагітності і пологів не дуже зменшилися за цей час
Точная копия плова• 17 февраля 2023
Так, я теж за медикаментозний аборт у такому віці, без чоловіка, без освіти та усього іншого.
Це не варварський метод, яким ще у минулому столітті жінок калічили.
У мене є приклад, молодша сестра чоловіка, теж було 17. Швидко все зробили, у гарній кліниці.
Дівчина потім і університет закінчила, роботу знайшла, заміж вдало вийшла. Завагітніла без проблем, має здорову дитинку.
А так що? Пелюшки, підгузки, батькам на шію? Та ні, вибачайте. Батьківство - відповідальна справа, не треба народжувати ’аби було’.
Элька-Карамелька• 18 февраля 2023
Ответ дляДама_с_коготками
А у мене , як і вас,» весь набір‘((
Аборт , проблеми зі здоров’ям, вагістність, хоч і Еко( ходила півроку на судно, якщо що), бо не можна будо вставати), пологи, передчасні, дитина в реанімації, сама з температурою 40, не модуть знайти причину..
Але ж. Кожен сам вибирає свій шлях.
Так , у 20 років я піддалася на вмовляння хлопця та йогооматері, що зарано народжувати. Але за це ‚ вмовляння « я потім заплатила дуже високу ціну. І життя дитини, у якого два рази булла зупинка дихання і я, з´явилися хвороби , про які явне знала і не думала.
Але, я дуже хотіла дитину, і зараз, коли моїй дитині 14 років, я радію кожному його досягненню, кожній оцінці у школі , і я, і надалі, буду робити все, щоб моя дитина була здорова і щаслива. Це зрозуміє той, хто хоч витягував дитину з реанімації ..
Але ж. Кожен сам вибирає свій шлях.
Элька-Карамелька• 18 февраля 2023
Ответ дляДама_с_коготками
У мене вже три операції було