КротоТо• 15 февраля 2023

Закінчили ремонт, налітай

Одже - діліться враденнями... закінчено ремонт 1кімн квартири, 43 кв м, з лоджією і балкончиком... кухня 15 кв м - на ремонт витрачено 15тис $ (тепла підлога по всій площі) - тішусь бо сьогодні все закінчили остаточно (більше фото у першому коментарі)

Квартира на продаж надіюсь, на крайняк під здачу
Пиши-пропало• 15 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Щасливий власник довішає
Лучше б вы продали обычные стены. Кто имеет деньги на квартиру, не будет брать с таким ремонтом. Переделывать под себя, дороже выйдет, чем купить квадратные метры под ремонт. У кого денег впритык на покупку, изначально не ваш покупатель.

Играюся• 15 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Так розраховано на 1-2 людини, ніхто більше там не ходить - любіться де хочете...а хочете просто доставте двері
блин, а если переодеться надо или в гости кто приехал с ночевнкой или один спит второй готовит на кухне громко или музыку слушает?? да и просто неуютно без дверей
откуда така мода пошла? я так понимаю это для эуономии сделано
Беззубовна• 15 февраля 2023
Ответ дляВыручалка
А це до чого мені питання? Типу мені не всерівно.
Вам не все рівно з ваших коментів. Але то таке
автор КротоТо • 15 февраля 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
А где вы реечки-перегородку заказывали (там, где телевизор висит)? Какая цена вышла за них?
Їх роблять багато хто, ми самі робити...купили бруски в епіцентрі, зістарили, полакували
Яичница с беконом• 15 февраля 2023
Ответ дляДваДваВосемь
А зачем шкафчики над головой в спальне?
Это точно, и где гардероб?
Люблю_смаколики• 15 февраля 2023
Ответ дляКарусель-весель
Вы себе такое хотите?
Та да, на кухню между комнатой думала такое поставить, но везде где не смотрю очень дорого выходит.
Prervana• 15 февраля 2023
Все хорошо, современно и чисто. Но вот один момент очень смутил. Столешница из искусственного камня в ванной. Это очень хрупкая штука. И очень маркая, капризная к моющим средствам. С ней надо как с хрустальной вазой обращаться.
Карусель-весель• 15 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Так, я живу без дверей! І в спальню теж
А якщо один спить чи, не дай бог,захворів, то інший з пари і їсти собі не приготує нормально,по телефону говорити голосно де, в туалет ховатися в такому випадку. Навіть для пари незручності.
Ух ты какая Я• 15 февраля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Чего это ? Я б взяла эту квартиру. Минус только двери и что 1 комната, но квартира просторная. Возиться с ремонтом сейчас нет желания вообще

Кондуктор трамвая• 15 февраля 2023
Ответ дляMoco
Вечно эти диваны суют на кухню, типо двушку делают)
Чому ні, якщо є місце? Це зручно. У менетеж в однушці кухня була 17 м з диваном
Беззубовна• 15 февраля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Не видумуйте. Я продала 4 квартири. І свій пркупець знаходився дуже швидко
автор КротоТо • 15 февраля 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
А где диван заказывали?
Я у себе в місті брала, але ось він тут наприклад..шукайте по назві дивану, віг складається дуже компактно а коробочку тому доставка буде недорога!!!!
Выручалка• 15 февраля 2023
Ответ дляБеззубовна
Що таке?
Ви логічне мислення розвивайте і робіть висновок по собі,а не по інших, тим паче незрозумівши чиїсь запитання
Moco• 15 февраля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Для меня кухня это кухня, а не сидеть там телик смотреть и спать
Кондуктор трамвая• 15 февраля 2023
Загалом непогано, але спальня - жах для мене. Я вам світле ліжко пропонувала і ще багато людей - не послухали (( Стіл на кухні темний, вибивається з усього. Ну й підлога ((
Карусель-весель• 15 февраля 2023
Ответ дляИграюся
З язика зняли. У мене чоловік жайворонок, я сова. Ми через тиждень би повбивали одне одного в оселі без дверей.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 15 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Квартира однокімнатна, для 1-2 чоловік, на продаж, дітям місце в двокімнатній як мінімум
Тоді зря Ви ті шкафчики над ліжком зробили. Мало любителів знайдеться зі шкафом над головою спати
С перепою• 15 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Ванна
Почому плитку купували і яка країна виробник?
Беззубовна• 15 февраля 2023
Ответ дляВыручалка
Що таке?
Так, на вас тренуюсь. Все вірно зрозуміли

автор КротоТо • 15 февраля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Посудомойка у вас на 6 комплектов. Канди. 10 тысяч стоила. Я квартирантам покупала. Моет посредственно.
Ця на 8, Candy CDCP 8/E, на 6 комплектів нижча...
Сливочная пенка• 15 февраля 2023
Ответ дляКофр для ноги
Все класно, але зовсім немає дверей. Якщо чоловік хоче спати, а жінка дивитись телевізор або працювати, то зовсім не зручно. Це для однієї людини.
+ запахи від готовки будуть по всій квартирі.
МастерЮля• 15 февраля 2023
Пол кажется старым а так все нормально , у каждого свои вкусы . Чисто аккуратно
Выручалка• 15 февраля 2023
Ответ дляБеззубовна
Добре.
автор КротоТо • 15 февраля 2023
Ответ дляВыручалка
А де ж тоді діти мають знаходиться?
Тут діти мають робитися...а далі переїзд в двокімнатну
КвартираЧья• 15 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Так, я живу без дверей! І в спальню теж
так у Вас же 2 дітей? Як без дверей? Чи у Вас квартира -лабіринт?
Prervana• 15 февраля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Полы очень крутые, у меня похожая плитка, обожаю. А кровать застелится светлым комплектом постельного и будет совсем другой вид
ГейСюда• 15 февраля 2023
Все отлично, кроме отсутствия дверей. И после сделанного ремонта разводить срач навешиванием дверей уже как-то обидненько.
Птица секретарь• 15 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Автор, це ваш сімейний бізнес-продавати квартири з ремонтом? За скільки плануєте виставляти?
Выручалка• 15 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Ви вже відповідали)))дякую.
Карусель-весель• 15 февраля 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А ще менше сексом займатися з таким над нами головою.