Ау?
Я не сплю, панікую шось.
frumoasa17• 16 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Пишуть про початок відбоїв)
Всім тихої ночі)
В дня/днів також.
Ответ дляmanik84
І у нас в тій квартирі, на 1905 року брат живе чоловіковий...в селі теж зараз свої приколи, забирають з вулиці чоловіків просто, тому сестра в місті...
Мої поруч.
Прям вулиця сусідня.
Сподіваюсь, що все добре буде.
А стосовно ’забирають з вулиці’, то тоді питання - а хто тоді захищати буде країну? Хто ось в такі моменти як зараз буде втримувати ці атаки?
Чому мій брат повинен зараз збивати ці цілі і навіть не мій свою власну дружину з дітьми захистити в Миколаєві від бомбардувань ( живі, виїзжали з під обстрілів 24-го).
А якісь інші чоловіки ховаються!
Чому?!
Прям вулиця сусідня.
Сподіваюсь, що все добре буде.
А якісь інші чоловіки ховаються!
Чому?!
Ответ дляСчастливый магазинчик
Мы тоже в центре. Днём ходим к набережной, когда масовый, там как то спокойнее. А ночью...ну, такое ощущение скажу вам, не забываемое, мы очень испугались.
При том, ч о тревогу я не слышала, мы спали. Проснулись от звуков((
По убежищам у нас конечно печально !
Була я в ваших бомбосховищах влітку. В шоці була.
Хоча в Києві не краще в деяких місцях, точніше в багатьох!
Скоріше б наша перемога!
Ответ дляir.zhuck
Мої поруч.
Прям вулиця сусідня.
Сподіваюсь, що все добре буде.
А якісь інші чоловіки ховаються!
Чому?!
Прям вулиця сусідня.
Сподіваюсь, що все добре буде.
А якісь інші чоловіки ховаються!
Чому?!
Я теж надіюсь, що обійшлося.
А з приводу хто і чому - то з цими питаннями до кошового зверніться, до батальйону монако.
svit_lana1984• 16 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Армия бомжей настолько нищебродская, что из 10 запущенных ракет лишь 2 реальные, а остальные – муляж, чтобы запутать ПВО ложными целями 💁🏼♂️
Это соотношение 1 к 5. Сколько всего было реальных ракет – узнаём позже. Но это вынужденная новая тактика рашистов. То кули, которые несёт ветер, то муляж. Что дальше, камни и палки? 😁
Ну, ще Енштейн це передбачив , що будуть у майбутньому камнями і палками воювати
Yegonyashka• 16 февраля 2023
Ответ дляmax2013
І ще пишуть, що трошки перепочити, бо можуть бути реальні атаки.
где пишут???