Всім доброго дня.підкажіть куди поскаржитись,на те що побачила у вільному продажу російську марку?виготовлену,бляха муха в оркостані!!!
Crazy_lady• 16 февраля 2023
В Україні існує перелік товарів (не всі як не дивно) з рашки, які заборонені до продажу. Серед них є паперові вироби. Думаю, можна звертатися із заявою до поліції, якщо вони підтвердять факт порушення закону, буде відкрито кримінальну справу.
KateFrosty• 16 февраля 2023
Ответ дляCrazy_lady
Додам трошки. Якщо ці вироби були завезени після означеного періоду. Якщо до, то можна реалізовувати
Crazy_lady• 16 февраля 2023
Ответ дляKateFrosty
Можливо так, а можливо марки підпадають під якусь іншу категорію. Думаю поліція прояснить.
KateFrosty• 16 февраля 2023
Ответ дляCrazy_lady
Я в цій сфері працюю)
Crazy_lady• 16 февраля 2023
Ответ дляKateFrosty
Я в цій сфері працюю)
Що скажете, є сенс до поліції звертатись?
В Києві,район Харківської.Є величезний магазин канцелярії і т.д..Є марка Луч,акварель,пластилін і т.д..вибір дуже великий.рік виготовлення 05.21.
Тобто навіть по закону в нас можуть продавати вироби країни.яка кожного дня вбиває нас?

KateFrosty• 16 февраля 2023
Ответ дляCrazy_lady
Звернутися можна, але вони нічого не зроблять. Майже впевнена
na_podiume• 16 февраля 2023
Ответ дляbabagalamaga

Так. А що вас дивує? Ви компенсуєте тому магазину вартість товарів?
Crazy_lady• 16 февраля 2023
Ответ дляKateFrosty
А у прокуратуру? Чи через поліцію не перестрибнути? Як варіант ще можна надати розголосу через фейсбук сторінки правових установ.
Ответ дляbabagalamaga

Так магазин закупил это до начала войны. Кому будет лучше, если магазин будет нести убытки?
KateFrosty• 16 февраля 2023
Ответ дляCrazy_lady
Нащо? Який закон забороняє продаж?
Crazy_lady• 16 февраля 2023
Ответ дляbabagalamaga

Ну, в такому разі все законно.
Crazy_lady• 16 февраля 2023
Ответ дляKateFrosty
Нащо? Який закон забороняє продаж?
Постанова кабінету міністрів від 30 грудня 2015 р. #1147
Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації.
Color never seen before• 16 февраля 2023
Ответ дляbabagalamaga

Так можуть. Тому що українському підприємцю треба повернути кошти за придбаний товар. Хто це буде робити? Держава з податків чи йому вжити коробку акварельних фарб самостійно?
Ответ дляБасина
Війна з 2014 року... чому вони до 2022 щось купували в рф?
Питання риторичне. По закону ніхто їм нічого не зробить. Моральний аспект на їхній совісті.
Вы спросите харьковчан, какие очереди грузовых машин были на таможнях до самого начала полномасштабной войны... Или посмотрите статистику торгового оборота Украины по странам, начиная с 2014 г.
KateFrosty• 16 февраля 2023
Ответ дляCrazy_lady
Ви ж цю постанову не читали, правда?)
Crazy_lady• 16 февраля 2023
Ответ дляKateFrosty
Ви ж цю постанову не читали, правда?)
Чому? Не полінувався і прочитала. Це вже звичка, я працюю з нормативними документами.
Гитаристка• 16 февраля 2023
Ответ дляbabagalamaga

то вони його купили ще до війни, ви можете скупити і викинути. Я якось таке бачила в книжковому магазині робили.
KateFrosty• 16 февраля 2023
Ответ дляCrazy_lady
Тоді покажіть, будь ласка, де там про вироби (окрім одежі), а не про сировину
KateFrosty• 16 февраля 2023
Ответ дляМарія В
Інше питання:нащо той магазин закупив товар російського виробництва?!
До минулої весни майже всі жінки купували засоби особистої гігієни, яки привезені звідти. У мене досі в запасах є
Crazy_lady• 16 февраля 2023
Ответ дляKateFrosty
Там є паперові вироби, навіть туалетна бумага, але марок дійсно немає. Може наша правова система прирівняє марки до забороненої категорії. Я не наполягаю, я не юрист, лише маю припущення, що це було б логічно. Тому вважаю, що звернення в поліцію і прокуратуру буде доречним. Хоча б для отримання роз´яснень.