Барабасиха• 17 февраля 2023
Где купить орхидею? Киев. Где не дорогие?
Эпицентр знаю но там уже не дёшево совсем. Есть ещё места кто знает?
И.О. человека• 17 февраля 2023
Мне вчера подарили высокую красивую на две ветки.
А я вообще не фанат орхидей. Даже была мысль продать
Барабасиха
• 17 февраля 2023
Ответ для__Jane__
Камелия ( централтгый склад) на ливарской 2.
Даже фото вам нашла))
Дуже дякую
Барабасиха
• 17 февраля 2023
Ответ дляИ.О. человека
Тоже не фанат была но за зиму пропали 2 фикуса.. орхи выживают пока. Фиолетовую подарили?
И.О. человека• 17 февраля 2023
Ответ дляMissdesigner_ua
В Укрфлорі по 600-700 грн, гарні.
Орхидеи по 600 грн????
Намакушка• 17 февраля 2023
По 150 в АТБ на 2 пагінця,вже відцвітаються,якщо для себе,то недорого .
И.О. человека• 17 февраля 2023
Ответ дляБарабасиха
Такую. Извините только такое фото есть)
РозаФиалковна• 17 февраля 2023
Ответ дляMissdesigner_ua
В Укрфлорі по 600-700 грн, гарні.
Скоко?? Блин, отстала я от жизни ..
Missdesigner_ua• 17 февраля 2023
Так, дорого. Нажаль, подорожчали. Можна в Епіцентрі дивитись, там часто знижки й на квіти. А ось тюльпани від 250 грн за пачку (10 шт), але це вже про квіти на зріз.
И.О. человека• 17 февраля 2023
Ответ дляMissdesigner_ua
О очень страшненькие)
Вот поэтому, наверное ,ухажер и купил мне орхидею
Татьяна Марина• 17 февраля 2023
Ответ для__Jane__
Даже фото вам нашла))
Спасибо, у них есть сайт?
Барабасиха
• 17 февраля 2023
Ответ дляMissdesigner_ua
В Укрфлорі по 600-700 грн, гарні.
Дякую але це дорого щоб просто купляти додому.
Хвець-тець• 17 февраля 2023
Ответ для__Jane__
Даже фото вам нашла))
В мене теж 2 звідти. Вже 2 роки сплять... Ніяк не можу розбудити...
Барабасиха
• 17 февраля 2023
Ответ дляХвець-тець
А колір який був?
Хвець-тець• 17 февраля 2023
Ответ для__Jane__
В холод їх треба. Пробували? Тут з цими орхідеями взагалі епопея: тут одна жінка дуже возмущена і оскорблена тим, що я їй не нагуглила,чи є у склада інтернет- магазин чи нема.
В нас в грудні дуже холодно було, до 9 градусів навіть пару днів, а то 12-15. Їм хоч би що)) Вже і в темноті тримала, і теплий душ робила...
Ответ дляХвець-тець
Ні, то мало. Їх треба з осені до морозів тримати в холоді,а потім в тепло. Я так робила, в мене цимбідіум цвів...ну поки не залила. Здоровенний такий був...горщик на 10л.
Хвець-тець• 17 февраля 2023
Ответ для__Jane__
А яка мінімальна Т?
Я читала, що треба чергувати: ніч холодно, день тепло.
Ответ дляХвець-тець
А яка мінімальна Т?
Думаєте,я її міряла?)) До морозів та й усе. Але не на вулицю, а на балкон чи веранду( приміщення, в якому немає опалення,або є можливість його відключити). І все, ото воно в мене так стояло.
Хвець-тець• 17 февраля 2023
Ответ для__Jane__
Ааа... ясно... Спробую свої на балкон випхати. Може злякаються))