Быстровочка• 17 февраля 2023
Хто живе на високих поверхах?
Від 10 і вище? Вам комфортно (не враховуючи особливості військового часу)? Я ніколи не жила вище 2-3 і чомусь здається, що це страшно і тривожно
Результат:
вже голосів:
81 (62.31%)
Нормально
25 (19.23%)
Результат
17 (13.08%)
Треба звикнути
7 (5.38%)
Страшно
Нехай щастить• 17 февраля 2023
З дитинства до 20 років жила на 1 поверсі.Завжли мріяла хоча б 5-6.
Вийшла заміж,опинилася на 14 поверсі,була щаслива!
Потім купили свою квартиру ,на 12му.Теж все добре і все подобається.
Для мене 12-14 поверх-оптимально.
Не останній і не низько.Навіть при відключеннях світла,більш -менш нормально підніматись і спускатись.
Вище 16го для мене вже високо,а коли це ще й останній поверх-не весело(дах рано чи пізно почне протікати).
Отже,головне,щоб не останній поверх,не сильно високо(бо правильно писали про безпеку в плані пожежи,наприклад).
А в усьому іншому я тільки за поверх 10+
Для мене 12-14 поверх-оптимально.
Знімаємо квартиру на останньому поверсі - десятому. Не зовсім комфортно, так як мала дитина - глаз да глаз. Мити вікна - не зручно, я боюсь висоти. Також коли вітер , то у ванні стеля дуже рипить(підбитий пластиковими рейками, не знаю як правильно називається)+ на горищі наче бетонні шари перекочують сюди-туди. Ну і зранку ліфт інколи потрібно чекати. Також на площадці внизу хтось взяв моду курити, то дим стоїть на нашому поверсі
Ms. Dolly• 17 февраля 2023
Ответ дляСеточка
Нет, сестра риэлтор
Всегда высокий этаж стоил дороже чем нижний и был в приоритете, речь не идёт о последнем этаже, хотя и там все зависит от конкретного объекта, это сейчас в связи с отключениями света и войной ситуация изменилась, но в целом чем выше этаж, тем дороже.
Леся Українка• 18 февраля 2023
Есть квартира на 8
Вторую купила на 14
Третью вложилась до войны, хотела 10 этаж, но получился тоже 8
Считаю сейчас лучшие этажи с 7 по 11
На первом прожила с 6 до 17 лет - фу.
Вторую купила на 14
Считаю сейчас лучшие этажи с 7 по 11
На первом прожила с 6 до 17 лет - фу.