Швабристка• 17 февраля 2023

Як вчинити у такій ситуації? Позашлюбна дитина

Не буду казати хто я в цій ситуації.
Маємо ось таке:
У сім´ї помирає батько, відносно молодий мужчина, мав 42 роки.
У спадок вступає їх спільний син та дружина. Спадок - квартира 4 кімнатна, 4 авто, заміський будиночок, де усі і жили, квартира за кордоном, бізнес, рахунки.
Не встигши вступити у спадок, трагічно гине син, юний хлопець.

Залишаються дружина та її 2 дітей від першого шлюбу, які не мали права на спадок. Все отримує дружина.

Через деякий час до неї звертається незнайома дівчина, що стверджує нібито має спільну дитину з померлим чоловіком вдови (не з сином, а саме з чоловіком).
Показує фото їхні спільні, що він їх утримував - перекази коштів, тощо.
Каже що квартира, в якій вони живуть, куплена батьком дитини.
Просить розділити спадок та віддати належне її дитині.
Прошу думок і як це виглядає для вас зі сторони.
Скромняшка• 17 февраля 2023
Ответ дляМошеЙница
С какого перепугу вообще станут делать эксгумацию? ее делают только по криминальным делам.
спасибо, не знала
это интересно

НаливайКа• 17 февраля 2023
Ответ дляМандолина Бу
это очень нелегко будет доказать.
Але Ви вже не пишете, що частка позашлюбних дітей менша - прогрес. Є користь від таких тем - люди розвиваються.
Карусель-весель• 17 февраля 2023
Ответ дляБочка порохУ
Чьи родители?
Где Вы про них прочитали?
Родители покойного мужа. Вы влезли в чужой диалог
Лика-прилипка• 17 февраля 2023
Ответ дляТрынди-брынди
З близькими кровними родичами чоловіка, але тільки при їх згоді.
Не буде там 100% співпадіння ДНК, значить не можна довести, що дитина саме того чоловіка, а не когось з їх родини
любименькая• 17 февраля 2023
Ответ дляНаливайКа
Справді. Тема життєва .
НаливайКа• 17 февраля 2023
Ответ дляУпругая попка
Якщо спадкоємець тільки дружина померлого, то зрозуміло що його батьків не має. Спільний син теж помер.
Тоді з ким робити тест ДНК?
Та хтозна, може, батьки відмовилися від спадщини. ХЗ. Автор теми мовчить, реально на задачку схоже.
Мандолина Бу• 17 февраля 2023
Ответ дляНаливайКа
часть любых детей априори меньше.
КротоТо• 17 февраля 2023
Автор кинула кісточку і втекла)
Садоводница• 17 февраля 2023
Ответ дляСкромняшка
у него был взрослый мын вообщето
а этот по описанию маленькиц
из чего это следует?

если у мужчины в 42 года уже взрослый сын, тогда сколько лет его законной жене должно быть, если она в первом браке уже двоих успела родить? то есть у теоретически 42-летней дамы уже трое совершеннолетних детей??

Куратор дебошей• 17 февраля 2023
Ответ дляТам_все_размывчато
Она может и в суд подать, имеет правот
Як доведе батьківство? Ексгумацію не роблять.
Куратор дебошей• 17 февраля 2023
Ответ дляНаливайКа
Суд, днк-тест. На цей період на майно накладають обмеження на відчуження. Якщо справді то його дитина, виділяють частку.
Це практично нереально, я на практиці не знаю таких випадків, хоча знаю що були спроби. Шансів нуль отримати спадок.
Ирина-bbd0• 17 февраля 2023
Ответ дляКуратор дебошей
В ранее приведенной ссылке еще есть показания,свидетелей....но опыта таких дел тут ни у кого нет)
Ms. Искренность• 17 февраля 2023
Ответ дляДиректриссимо
Якщо дитина справді його, то спадок треба поділити і на неї. Це по совісті. Діти не відповідають за помилки своїх батьків.
По якій совісті? Батько дитини купив їм квартиру, а вона в свою чергу шаландалась з одруженим, шл.... без краплі гордості
Садоводница• 17 февраля 2023
Ответ дляКарусель-весель
их не существует. потому и влезла.
Ms. Искренность• 17 февраля 2023
Ответ дляТам_все_размывчато
Встречный вопрос - а мужчина знал,что он женат?
Він зробив ВСЕ що вважав за потрібне, купив їй квартиру, а його дружина цій курві нічого не винна. А дитині не пощастило з батьками, нічого не поробиш.
Карусель-весель• 17 февраля 2023
Ответ дляСадоводница
их не существует. потому и влезла.
Вы автор?

Речь шла не об этом
Затишне кубло• 17 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Слухайте, ну якщо у Немцова коханка лише облизнулася, що вже казати про звичайні справи
Ирина-bbd0• 17 февраля 2023
Ответ дляСадоводница
их не существует. потому и влезла.
Про них ничего не указано.и это не говорито том.что их не существует
Куратор дебошей• 17 февраля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Тому що такі справи неможливо виграти. Я пам´ятаю одну справу, свідки до одного місця, суд не задовольнить.

Аноним_Русалка• 17 февраля 2023
Ответ дляСадоводница
а разве можно призвать мужчину к ответственности против его воли? есть такие механизмы в нашем закон-ве?
Есть. Хотя бы алименты на ребенка + половина доптрат на лечение, занятия для одаренных. Пока женщина в декрете - алименты на нее. Можно по суду определить проживание ребенка 50/50.
Ms. Искренность• 17 февраля 2023
Ответ дляТам_все_размывчато
Ну так гулял мужик женатый. Он виноват больше
Перед ким? Лише перед дружиною і своїм сином. До чого тут жінка з низькою соціальною відповідальністю до його дружини і подружнього майна?
Аноним_Русалка• 17 февраля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Фотошоп
Существует экспертиза фото на подлинность. Те же переводы легко проверить, запросив выписку их банка.
Куратор дебошей• 17 февраля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
До спадку це не відноситься.
rybka21• 17 февраля 2023
Ответ дляСкромняшка
спасибо, не знала
это интересно
Ну я ж писала роз’яснення
А пані й досі продовжують фантазувати
rybka21• 17 февраля 2023
Ответ дляЛика-прилипка
100% взагалі не буває
Садоводница• 17 февраля 2023
кто знает, а у этого автора юр.тем в итоге разгадка дела бывает? или бесполезно ждать верный ответ?
Ирина-bbd0• 17 февраля 2023
Ответ дляMs. Искренность
А подружне майно супер порядочной дружине от мужа гуляки не претит в ручки брать?)))))))
Господи.сколько же лицемерия))))

’Без вины виноватых не бывает! Нужно было просто вовремя со своими женщинами разбираться!’
Аноним_Русалка• 17 февраля 2023
Ответ дляЛика-прилипка
розберіться хто чужих дітей прийняв, для початку
Как вы понимаете эти строки из стартового поста автора:

Залишаються дружина та її 2 дітей від першого шлюбу,
rybka21• 17 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Автор кинула кісточку і втекла)
А кісточка он яка жирна
Порадниці просто у захваті
Безпринципная• 17 февраля 2023
Нажаль, він не записан в свідоцтві про народження. Значить, ніхто нічого не повинен. Хотів би - записав би.