Кыся-брыся• 18 февраля 2023
Чи це якісь знаки? Постійно то 11:11, то 13:13, то 22:22
Години і хвилини
Чи то якісь знаки? Часто так бачу на телефоні такий час
Різні
Іноді 10:10……
Різні
Іноді 10:10……
Кыся-брыся
• 18 февраля 2023
Ответ дляМаша хороша
Бывает тоже такое
В мене таке кожен день…
Кыся-брыся
• 18 февраля 2023
Ответ дляСитечко для мыслей
много свободного времени у Вас , вот что это значит
Неправда . Часто робота з клієнтами і в телефоні
КротоТо• 18 февраля 2023
У меня уже 22:22 любимое время на протяжении почти 20 лет, муж смеётся с меня, а у меня отбой
Кыся-брыся
• 18 февраля 2023
Ответ дляla_kris.tio
Ангельская нумерология, почитайте в гугле
Читала щось
Дійсно щось таке може бути?
Пустощі-веселощі• 18 февраля 2023
В течении последних пару месяцев тоже такое. Причем раньше не видела - еще и удивлялась, когда слышала, что кто-то говорил про это.
Кыся-брыся
• 18 февраля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
І в мене останнім часом лише…
Кыся-брыся
• 18 февраля 2023
Ответ дляSectetlyYours
Желание задывайте и все
У вас нік класний)
Розавенная• 18 февраля 2023
В мене все життя 22:22
Ніколи не задумувалась що це щось може означати
Карамелька• 18 февраля 2023
Я бажання загадую, коли бачу десь на цифровому годиннику. Не тільки 11:11, а шоб співпадали години та хвилини: 10:10, 20:20, наприклад.
Це ще з старшої школи, подружка на це звертала увагу, і я теж перейняла звичку :)
Бажання часто маленькі, ті, які точно мають збутися - справи по плану, наприклад, а бажання - щоб все пройшло добре по конкретному чомусь.
Тому, бажайте в ту хвилину собі чогось приємного.
Кыся-брыся
• 18 февраля 2023
Ответ дляКарамелька
Дякую))) ну спробую таку теорію)) а казати я точно схудну думаєте спрацює?)))))
{СоJIнТсЕ}• 18 февраля 2023
В мене вчора на двох гаджетах була однакова зарядка 84%
Причому 8 це моє улюблене число а 4 - сина
Буває ж таке 😀
Карамелька• 18 февраля 2023
Ответ дляКыся-брыся
Якщо ви до цього йдете, вибрали собі спосіб, то загадуйте, треба ж, щоб і вищі сили допомогли. Хай числа допоможуть вам повірити в себе, що ви зможете.
Где тут 0?• 18 февраля 2023
У моих двух знакомых такое же точно было приблизительно за неделю до жёсткого АС
Берегитесь, Автор, или готовьтесь уже сейчас, может хоть легче перенесете...
Кыся-брыся
• 18 февраля 2023
Ответ дляГде тут 0?
Моська-слон• 18 февраля 2023
Моя подруга теж казала, що постійно бачить парні цифри на годинниках і телефоні. Гугл сказав, що Всесвіт посилає такі попередження про небезпеку. А за два тижні на переході її стукнула машина і вона зломала ногу
SectetlyYours• 18 февраля 2023
Ответ дляКротоТо
Карамелька• 18 февраля 2023
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Буває ж таке 😀
Теж люблю таке помічати)
Згадала) в мене як з‘явився павербанк, то колись глянула, коли заряджала, а проценти зарядки на телефоні та павербанку однакові))
Умничка-помощничка• 18 февраля 2023
Ответ дляКыся-брыся
У вас нік класний)
А что он значит, я не поняла..
Спрошу_ка_я_у_мужа• 18 февраля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Аналогично !!
Кыся-брыся
• 18 февраля 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
А что он значит, я не поняла..
Секретно твоя
)