Виниловая пластинка• Изменено 18 февраля 2023
Як виживають у Європі з іх медициною?
Просто диву даюсь. У нас от у будь-який момент можна і на стаціонар звернутись, і до приватного лікаря піти.
Чула та й читаю, як наші бідкаються, щоб потрапити до лікаря, де запис за декілька місяців навіть за кошти!
Пам’ятаю тут історію жінки, яка не могла показати свою хвору дитину нормальному лікарю. Дитина горіла від температури неділю, а їй лише парацетамол виписали без обстеження, без аналізів.
Поясніть, як вони там виживають? Чи то вже імунітет і лише ми попадаємо в такі ситуації?
Клин_Кляйн• 18 февраля 2023
Ответ дляЕлена 878
Однако это работает. Я на таком антибиотике превентивно уже 3 раза ковид на ногах перенесла и все в порядке.
А я без, і теж легко. Але зараз вт скажете, що просто повезло))))
ТочноБудет• 18 февраля 2023
Ответ дляАкукарача
Ні
Не так
Ми хворі негативною інформацією
Гниємо зсередини
Думками поганими
А всі болячки від негативних думок
А вони щасливіші соціально набагато від нас
А у нас постійний головняк як вижити
А вони спокійно винаймають житло
Подорожують світом
Працюють
Не так
Ми хворі негативною інформацією
Гниємо зсередини
Думками поганими
А всі болячки від негативних думок
А у нас постійний головняк як вижити
А вони спокійно винаймають житло
Подорожують світом
Працюють
Погоджуюсь
Товаришую з сусідкою бабусею 70+
Ходить регулярно в магазин типу нашого Брокард, щось там нюхає, купляє 🤭
Показувала останнє тату і браслет ( з Австралії )
Розлучена , є бой френд😂
На пенсії катає з ним
Не багата, працювала у готелі 🤯до пенсії
Товаришую з сусідкою бабусею 70+
Розлучена , є бой френд😂
На пенсії катає з ним
Джинцы на Флиси• 18 февраля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Не може бути
по версії наших скиглиць, особливо тих, що ’знають’ по інтрнет-розплвідях, місяці треба чекати))) зараз напишуть всьовиврьоті))))
Ну правильно, месяцы) вот мы за 2 месяца все это наделали
Клин_Кляйн• 18 февраля 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Я не фантазую, а тільки повторила те, що жіночка написала, яка збирала дитячі речі для тієї баришні.
А ви всьому, що пишуть, вірите?
ХдеЯсь?• 18 февраля 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Я була декілька місяців з дітьми у Польщі. Ми жили у середмісті. В дитини був сильний кашель. Так, нас слухали. Ми кожного дня ходили у госпіталь, але троє лікарів стверджувало, що то від червоного горла. І лише четвертий сказав, що в дитини трахеіт.
Ще була історія: шукала у Познані дитячого пульмонолога. Пропонували запис через дві (!) неділі
2 недели очень быстро!
У дочки начал новый зуб расти в сторону ,а молочный никак не выпадал и сидел очень крепко ,сами не могли вырвать
В апреле это было ,предложили записаться к бесплатному стоматологу на август
Копуша• 18 февраля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Чого лиш наші не придумають))))) родичка з Австрії за всю вагітність двічі лежала на збереженні. Чоловікова сестра живе у Франції вже майже 20 років: теж лежала на зберіганні і ’підшивали’, бо була звгроза відкриття передчасного. Зараз вагітна моя невістка в Польщі, на 9-му тижні поклали в лікарню на збереження, бо був сильний токсикоз. У доугої родички в Австрії визоджували дитинку від 29 тижнів (потрапили в ДТП і були передчасні пологи’
Якщо Ви про те, що видумали - то ні.
Я вже писала, чи то моїм так ’повезло’. Але сестра сама медик, і не панікує просто так. Тим паче дитина третя, не перша. І вона не біженка, живе там. Польща.
Жодного разу її не те що не клали на збереження, а навіть призначень не робили.
До прикладу, це нога сестри. Так вона виглядала у 2 триместрі. Це ногу схопилоґа судорога, і не відпускала на момент фото 4 години. Це нога худесенької дівчини. Отак отікла. Такі синці. Лікар навіть мазь не призначив. Пішла до іншого лікаря - те саме. Немає підстав. Потім гірше було. Але фото не для вразливих.
Оченьценная• 18 февраля 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
В шпиталі без питань Вас кожного дня слухали?
Джинцы на Флиси• 18 февраля 2023
Ответ дляdarnik79
Девочки, кто в Германии, скажите, а зубы лечат с наркозом? Если просто пломба, без удаления нерва например. Дома все лечила с наркозом, без проблем. А тут его не хотят делать, лечат наживую. И даже за мои деньги со скрипом делают. Ну как так?
Так если там не глубоко, зачем наркоз? Я все пломбы ставлю без наркоза. Если глубоко, когда уже до нерва доходит, тогда конечно. А так зачем?
Клин_Кляйн• 18 февраля 2023
Ответ дляЕлена 878
Вы без, и на работу при этом ходили?
Так, а що вас дивує? Сиділа в окремому кабінеті, ми весь карантин працювали
anonimka_911• 18 февраля 2023
Нам в Польше уже 2 раза отменяли прием педиатра,на который я записывалась за месяц, перезаписаться тоже нужно аж через 2 недели, так и живем,хорошо что не болеем)
Джинцы на Флиси• 18 февраля 2023
Ответ дляanonimka_911
Так а зачем вам к педиатру, если вы не болеете?
anonimka_911• 18 февраля 2023
Ответ дляДжинцы на Флиси
Потому что грудничек и прививки.
Я не Тролль• 18 февраля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Тоді як пояснити випадок, про який я написала? Й інші випадки, про які тут відписалися дівчата.
Щось мені здається, що до тривалості життя в Європі медицина не має жодного стосунку. Це той випадок, коли наперекір, а не завдяки.
Все правильно, завдяки екології, стабільності, соц.захищеності, способу життя, спорту, але наперекір європейській медицині, яка має на меті максимально зберегти кошти страхових компаній
ХдеЯсь?• 18 февраля 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Угу. Я в европе не вижу причин волноваться при температуре ребенка 40. Ну дала ибупрофен, позвонила в садик, что не придет.
Знакомые в Украине при темпе 39 вызывали скорую и ложились в больницу. Зачем, я так и не поняла
40 нормально ,а если через пол часа вдруг будет 41 или ещё выше ?
Меня так в детстве еле успели довезти до больницы на скорой ,уже было совсем все плохо
Уходя дверю не хлопать• 18 февраля 2023
Ответ дляМарічка
Когда как бабушки походить побродить там такое пресекают
Когда что то срочно надо, то делают сразу и бесплатно, уже 2 операции в Германии делала, не платила ни копейки и сразу же оперировали.
Це неправда, що по ’швидкій’ швидко. У Франції по ’уржанс’ направленню до лора з запаленням гайморових пазух та етмоідитом час очікування склав три місяці. Щоб на цьому візиті прийняв інтерн, який не зміг призначити лікування і призначив ’невідкладну’ зустріч з лором ще за 1,5 місяці.
КликОЛЬКА• 18 февраля 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
это нормально. мы вот в сша записались к детскому гастроэнтерологу вчера. как думаете на когда? 24 апреля))))))))
Я не Тролль• 18 февраля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
У складних випадкпх вас закордоном вилікують, а у нас тільки виписку про смерть нададуть. У еас не медиуина, а суцільна бутафорія
Це якщо пощастить виявити той складний випадок. У знайомої чоловік жалівся на сильні болі в спині, сімейна виписувала звичайні обезболюючі, ніяких КТ, МРТ, а коли вже зовсім зліг, то виявилось, що рак - тільки вже не ясно чого, чи легенів, чи інший, з метастазами.
Італія
КликОЛЬКА• 18 февраля 2023
Ответ дляКопуша
Якщо Ви про те, що видумали - то ні.
подтверждаю. в америке тоде не сохраняют беременности. у подруги на третьем месяце кровотечение было. поехала в скорой, таких страстей рассказала) и в итоге ничего ей не назначили. консультировалась с нашими врачами и привозила с Украины прогестерон или уже не помню какой препарат, так и сберегла беременность
КликОЛЬКА• 18 февраля 2023
Ответ дляanonimka_911
Потому что грудничек и прививки.
а к другому нельзя?
Ответ дляДжинцы на Флиси
Мне всегда больно и страшно, я все делаю с уколом. А тут нет. Сначала она начнет, потом я заору и потом она сделает укол.
Мексиканочка• 18 февраля 2023
Ответ дляАкукарача
Ні
Не так
Ми хворі негативною інформацією
Гниємо зсередини
Думками поганими
А всі болячки від негативних думок
А у нас постійний головняк як вижити
А вони спокійно винаймають житло
Подорожують світом
Працюють
Не так
Ми хворі негативною інформацією
Гниємо зсередини
Думками поганими
А всі болячки від негативних думок
А у нас постійний головняк як вижити
А вони спокійно винаймають житло
Подорожують світом
Працюють
Так, я була один раз в житті в Европі три дні, в Німеччині - і мені хватило цього часу це збагнути. Дійсно, у нас зовсім різний ритм життя, ментальність, умови і таке інше. Мені там так легко було і спокійно, дома в Україні ніколи таких відчуттів не було.
anonimka_911• 18 февраля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
а к другому нельзя?
Ну тоже за 2-4 недели и у меня декларация с определенной, да и язык я знаю плохо,с той уже понимаем друг друга более менее.
Джинцы на Флиси• 18 февраля 2023
Ответ дляdarnik79
Кошмар. Мне страшнее делать сам укол, чем просто почистить полость зуба)
рукиЖимолости• 18 февраля 2023
Ответ дляКопуша
Есть у меня одно предположение.
Сестра забеременела. Двоих старших рожала у нас. Сохранения, препараты. Еле выносила.
А там никто ничего не сохранял. Кровит - не страшно, пройдет. Сильные отеки до синяков - ну помажьте, если сильно хотите. Потом прямо спросила почему ничего не делают. Ей ответили как медик медику. Что если плод нежизнеспособный - потом будет болеть часто. Вроде как естественный отбор. Я тогда в шоке была. И через месяц мне то же самое кума беременная в другой стране, говорит.
Не знаю - это они так попали, или везде так. Но два случая в разных странах.
Сестра в итоге с нашим врачом онлайн беременность вела. Отправляла анализы, симптомы, фото.
так і моя подруга в Бельгії, були сильні кровотечі, дзвонила до своєї лікарки в Україну, та їй призначала ліки. ми ті ліки передавали туди.
КликОЛЬКА• 18 февраля 2023
Ответ дляAnnaOst
А в яких європейських країнах не можна купити розширену страховку і немає платного прийому у лікарів?
в сша нельзя. там нет частных клиник. есть оченьк узкие специалисты которые принимают только определенный вид расширенной страховки, нооо их мало, в основном все государственные страховки все покрывают. и разницы нет между гос страховкой и платной дорогой от работы или частной. и еще тут нет частных клиник. если я захочу платить деньги и сдать все сама, меня пошлют. тут пофиг, деньги или страховка, условия одинаковые доя всех