Ноунэйм• 18 февраля 2023
У вашої дитини була криза 10років?
Душка-свекровь)))• 18 февраля 2023
Буває вередливим,але питаємось домовлятись . Це ж вже гормони,він же підліток
МояХатаЗкраю• 18 февраля 2023
У меня был кризис 5 лет: мне перестали заносить ...опу на поворотах. Трагедь, помню, была, но потом попустило.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 18 февраля 2023
Нет. Колбасить его начало в 12 лет. Как стали появляться признаки полового созревания.
Самая СоветЧиваЯ• 18 февраля 2023
О криза 10 років, це перехідний вік починається. Істерики, крики та все сам знає, як краще. Це у нас зараз. Навіть не знаю, як це пройдем, без шкоди для психіки. Хочу почути ваші поради
Силиконочка• 18 февраля 2023
А вообще впервые слышу о кризисе 10 лет. Знаю о кризисе переходного возраста, но он возникает лет в 12
Ноунэйм
• 18 февраля 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
І все не так ?)
ОноВамнадо• 18 февраля 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Моїй 11. Поки що помітила, що якщо можна посміятися з ситуації, то це працює краще за все. Але розумію, що не завжди хочеться сміятися.
Із останнього-у 12-річної подруги доньки нік з матами . Я посміялась, що там багато помилок і схоже на назву тварини. Скинула дочці фотку тварини, сказала, що для 12 річної гарненької дівчинки не дуже влучна назва. Посміялись разом.
Крики і нравоучіння не працюють, перевірено. Послухаю також поради