Дую ветер• 19 февраля 2023

За него взялись по-взрослому - минус два канала за день

Жан Новосельцев о ютую-каналах Остапа Стахива. Всего 1 минута видео, почему ютуб блокирует каналы, на которых люди говорят правду и освещают новости о проблемах украинцев.
За него взялись по-взрослому - минус два канала за день:

А Остап Стахів розкопав новий антилюдський законопроект номер 6013.
Законопроект 6013: ВРУ хоче ліквідувати фермерські господарства

Позиція фермерів щодо законопроекту 6013: http://agro-business.com.ua/agrobusiness/item/2618...
автор Дую ветер • 19 февраля 2023
В Україні парламент може ліквідувати фермерські господарства:
http://agro-business.com.ua/agrobusiness/item/2618...
Всеукраїнський Конгрес Фермерів звернувся до найвищого керівництва держави та Посла Європейського Союзу в Україні з проханням не допустити остаточне ухвалення Верховною Радою України законопроекту 6013.

про це повідомляє пресслужба спілки, пише agronews.ua.

Законопроект передбачає примусову реорганізацію в господарські товариства всіх суб’єктів господарювання усіх форм власності, які здійснюють комерційне та некомерційне господарювання у публічному та приватному секторах економіки.
Фермерські господарства за чинним законодавством України є формою підприємницької діяльності громадян, які виявили бажання виробляти товарну сільськогосподарську продукцію, здійснювати її переробку та реалізацію з метою отримання прибутку на земельних ділянках, наданих їм у власність та/або користування, у тому числі в оренду, для ведення фермерського господарства, товарного сільськогосподарського виробництва, особистого селянського господарства, відповідно до закону.

В аграрному секторі економіки виробництвом сільськогосподарської продукції займаються понад 50 тис. сільськогосподарських підприємств, 92 % з яких є фермерські господарства. Кількість статистично активних фермерських господарств становить 32 452 одиниці, з яких 28 788 одиниць, за оперативними даними Держстату, мають в обробітку 4,7 млн гектарів сільськогосподарських угідь.

На думку ВКФ, прийняття законопроекту 6013 та його зміст не може мати місце в практиці державотворення України, адже в результаті реалізації таких пропозицій фермерські господарства:

1. Вимушені будуть не лише витрачати свій час на процедури перереєстрації юридичної особи та ланцюгу дій, який має бути забезпечений даним процесом, але й оплачувати дорого вартісні юридичні процедури, які з цим пов’язані. Зокрема, фермерські господарства мають забезпечити переоформлення статутних документів, правовстановлюючих документів на земельні ділянки, нерухомість, інші об’єкти права власності, включаючи переоформлення всієї системи дозвільних документів для ведення господарської діяльності та правочинів з контрагентами;

2. Зобов’язані будуть створювати веб-сайт, на якому оприлюднювати вci редакції статутів протягом останніх п’яти років; положення про органи управління та контракти з посадовими особами у редакціях, що діяли протягом останніх п’яти років; всі рішення наглядової ради та власника щодо підприємства за останні п’ять років річну фінансову звітність за останні три роки; документи звітності, що подаються відповідним державним органам; річні звіти наглядової ради та керівника підприємства; перелік афілійованих осіб. Такі законодавчі ініціативи створюють широкомасштабну платформу для рейдерства, та інших злочинних дій, пов’язаних з посяганням на земельний ресурс фермерського господарства, адже всі дані про діяльність фермерського господарства буде в зоні прямого доступу будь-якого суб’єкта.

3. Будуть позбавлені можливості укладання договорів контрактації, які базуються на державному замовлені на поставку державі сільськогосподарської продукції. Відповідно, скасування ГК України фактично означатиме скасування державних закупок сільськогосподарської продукції за державним контрактом, які наразі складають основу для ведення господарської діяльності для вагомої частини фермерських господарств.

4. Будуть позбавлені можливості отримання державної підтримки, яка на даний час базується на особливому статусі фермерських господарств як ланки малого та середнього агробізнесу, в основі якої покладені сімейні традиції та родинні відносини. Адже за умови реалізації законопроекту, фермерські господарства будуть стояти в один ряд з компаніями, які складають бізнес капіталів. Проте, в даному випадку, перетворення фермерських господарств за формою не означитиме те, що вони за майновою складовою будуть знаходитись на рівні з компаніями великого агробізнесу.

Фермерські господарства в Європейському Союзі, до складу якого прагне потрапити Україна, займають особливе місце та мають спеціальний статус як суб’єкт агробізнесу. Маємо врахувати, що практика урівняння суб’єктів агросектора за організаційно-правовим елементом базово створить для компаній великого агробізнесу неконкурентні переваги, що підвищить галузеві диспропорції та обмежить багатоукладність агробізнесу в цілому, до розширення якого Україна йшла весь період своєї державності, відповідно до векторів державної аграрної політики країни.

Всеукраїнський Конгрес Фермерів вважає, що законопроект № 6013 не може бути прийнятий як такий, що не лише не враховую інтереси та статус фермерських господарств, а й тому що прийняття давного законопроекту має високий ризик поглинання фермерських господарств структурами великого агробізнесу, що суперечить як внутрішній, так і зовнішній державній аграрній політиці, та практиці Європейського Союзу.

Кина_не_будет• 19 февраля 2023
Бяда.... Где теперь он денежки будет брать?
Кина_не_будет• 19 февраля 2023
А вообще, жалоба. Учитесь выбирать правильный раздел
Чашечка кофе• 19 февраля 2023
Давно нужно было заблокировать этого фсбшного антиваксера и провокатора.
Мульйонерша• 19 февраля 2023
напевно
тут мало хто зрозуміє
про що Остап попереджав і попереджає
Миллениалка• 19 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Удалено администрацией...
Миллениалка• 19 февраля 2023
Автор, что тут скажешь.
Свободы слова нет. Правду услышать всё сложнее.
А под шумок продавливают вот такие законопроекты.😔

Даксо• 19 февраля 2023
Стахів делает бабки на тупых. Последних нужно ограждать от такого рода контента, ничего хорошего он в головы не несёт.
Kidstaff Bot• 19 февраля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Леди Репях• 19 февраля 2023
Ответ дляДаксо
Ну да, а телемарафон и телебачення Торонто по-вашему для умных?))
Чашечка кофе• 19 февраля 2023
Кстати, это чудо тоже было одним из фанатов Остапчика. Узнали?
Даксо• 19 февраля 2023
Ответ дляЛеди Репях
Откуда я знаю? Такое не смотрю. А вот на Стахива пару раз натыкалась. Большей чуши в своей жизни не слышала.
begovelik• 19 февраля 2023
Почему здесь так много тем про Стахива?
Piracanta• 19 февраля 2023
Цікаво, після зняття анонімів, автору буде шкода фермерські господарства? Чи уже не дуже?
ЛераС• 19 февраля 2023
Не велика втрата. Коли короноістерія тільки починалась, то я і його слухала, поки він розповідав, як в юридичній площині відбиватись від вакцинації проти ковід (я за обов´язкові щеплення, але проти ковідних, вважаю що це повинно мати добровільний характер, а не примусовий). Але коли він почав ’віщати’ про рептилоїдів, 5G і т д, то я трохи прифігіла як він може поєднувати юридичні і міфічні аспекти. Але ж в нього багато послідовників які споживають цей бред
чаревна• 19 февраля 2023
Автор, вы еще и под анонимом это разгоняете
tanuwe4ka• 19 февраля 2023
Ответ дляЛераС
Я так одного смотрела по совету советчиц в инстаграмм. Пока он не стал вещать про евреев, массонов, НЛО, и все по списку далее. Хайпуют они и деньги зарабатывают. Но я и не в иллюзиях того, что у нас все идеально.
Даксо• 19 февраля 2023
Ответ дляЛераС
В тому то і справа, що спочатку не знаючи нічого - це сприймається як гостросоціальний контент, але потім відбувається послідовне затягування недалеких людей у свою секту.
Korsika999• 19 февраля 2023
Как обычно, чье мнение отличается от марафона, сразу рашабот.
Люди, хоть немного включите мозг. Дело не в Стахове. А то что, если хоть немного говоришь правды, сразу бан и удаление по всем каналам.

Korsika999• 19 февраля 2023
Посмотрите хотя бы Гео Лероса. Он там рубит правду, как она есть. Без нло рептилоидов и пр. Действующий депутат Рады между прочим.
Решка7777• 19 февраля 2023
Ответ дляДую ветер

То строительную сферу ..сейчас про фермеров .
Тут где-то тема была, человек радовался про снос каналов.
Басина• 19 февраля 2023
Ответ дляbegovelik
Почему здесь так много тем про Стахива?
Бо матрьошок море
KiewKastan23• 19 февраля 2023
Когда фермеры собрались по всей Украине и в киеве против закона о продаже земли - власть их не выслушала ,закон приняли .Когда военные протестовали против закона о наказании за оставленую позицию без суда - что нарушает право человека по конституции украины на суд ,их не выслушали и закон приняли . Нужно боротся за свои законные права или потеряем и права и страну