Налогообложу• 19 февраля 2023
Дайте, будь ласка, зразок заяви для закриття рахунку у польському банку
Що писати в шапці? Чи є певні вимоги?
Консультувалась он-лайн з банком, сказали, що вимог нема, але ж треба знати, що саме вказувати у заяві…
Г@Л@В@ломка• 19 февраля 2023
Вот что мне написал ИИ, и выглядит таки похоже
Щоб отримати зразок заяви про закриття рахунку в польському банку, я запропоную вам наступну формулювання на польській мові:
Wniosek o zamknięcie rachunku bankowego
Szanowni Państwo,
Proszę o zamknięcie mojego rachunku bankowego związane z numerem ___________ w Waszym banku. Chciałbym/miałbym/miałabym zamiar zakończyć związek z Waszym bankiem z powodów osobistych/biznesowych/innych powodów.
Proszę o przelanie środków zgromadzonych na moim rachunku na konto o numerze: ___________. Proszę o potwierdzenie wykonania tej operacji.
Z poważaniem,
[Twoje imię i nazwisko]
[Adres zamieszkania]
[Numer rachunku bankowego]
Примітка: Будь ласка, не забудьте вказати свій номер рахунку та адресу проживання. Крім того, пам´ятайте, що відповідно до правил польських банків, рахунок не можна закрити, якщо на ньому є борги або недоплачені комісії. Переконайтеся, що ваш рахунок був сплачений до закриття
Wniosek o zamknięcie rachunku bankowego
Szanowni Państwo,
Z poważaniem,
[Twoje imię i nazwisko]
[Adres zamieszkania]
[Numer rachunku bankowego]
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Wniosek o zamknięcie rachunku bankowego
Szanowni Państwo,
Z poważaniem,
[Twoje imię i nazwisko]
[Adres zamieszkania]
[Numer rachunku bankowego]
Wniosek o zamknięcie rachunku bankowego
Szanowni Państwo,
Z poważaniem,
[Twoje imię i nazwisko]
[Adres zamieszkania]
[Numer rachunku bankowego]
Це відправляти на їх електронну адресу,відруки написати?
Налогообложу
• 19 февраля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Wniosek o zamknięcie rachunku bankowego
Szanowni Państwo,
Z poważaniem,
[Twoje imię i nazwisko]
[Adres zamieszkania]
[Numer rachunku bankowego]
Wniosek o zamknięcie rachunku bankowego
Szanowni Państwo,
Z poważaniem,
[Twoje imię i nazwisko]
[Adres zamieszkania]
[Numer rachunku bankowego]
Дякую! Вам не казали вказувати інший рахунок, на який будуть у випадку чого надходити кошти?
Налогообложу
• 19 февраля 2023
Ответ для220В
А онлайн закрити не можна? В застосунку є пункт закрити рахунок
На жаль, не все так просто ( Я вже видзвонила не одну сотню гривень з цього приводу. Ледь вдалось перепідключити свій рахунок на український номер телефону.
Онлайн теоретично закрити можна, але потрібно вказати свій новий рахунок! Я відповідаю, що в мене його немає і він мені не потрібен, так як я виїхала з Польщі, на що мені відповіли: вкажіть БУДЬ-який! Це взагалі як ?
220В• 19 февраля 2023
Ответ дляНалогообложу
Як, як. Звичайно. Так всі роблять. Вкажіть любий рахунок польський. Ми вказували якийсь благодійного фонду
Налогообложу
• 19 февраля 2023
Я майже місяць розбиралась з тим, як закрити рахунок. Моі заяви реєстрували, але не передзвонювали. Нарешті мені таки змінили номер телефону з польського на український, але в особисто у кабінеті я все одно нормально не можу закрити рахунок тому, що за правилами банку я зобов’язана вказати інший свій номер рахунку!
Якщо я цього не зроблю - система не пропустить закриття рахунку!
Єдиний вихід - написати від руки заяву та переслати поштою! Або самостійно через нову пошту переслати, чи, наприклад, просити знайомих, друзів, які є у Польщі, щоб за Вас відіслали листа, але потрібно, щоб підпис відповідав тому, яким Ви підписувались у банку (копія договору у Вас повинна бути на оуказ і там буде Ваш зразок підпису).
Інших шляхів немає, якщо Ви не нп території Польщі
Налогообложу
• 19 февраля 2023
Ответ для220В
А проблем при цьому не буде ?
Налогообложу
• 19 февраля 2023
Ответ для220В
А якщо Вам помилково якась організація нарахує кошти, як от, наприклад, часто буває з нарахуванням на дітей 500+ або якихось соц допомог? Кошти автоматично зайдуть на «ваш» новий рахунок і будуть вважатись отриманими, а Ви про це навіть не будете знати.
А потім почнуться проблеми, так як Ви будете вважатись особою, яка привласнила кошти, які Вам не належать
220В• 19 февраля 2023
Ответ дляНалогообложу
Спочатку питання з зусом вирішують , а потім вже закривають конто
Налогообложу
• 19 февраля 2023
Ответ для220В
У мене була ситуація, що кошти прийшли через три місяці після закриття всіх питань. Добре, що я не закрила одразу рахунок і повернула кошти. Аби одразу закрила по схемі з наданням іншого рахунку - кошти б пішли на той рахунок
і я б навіть не знала про це.