Лыжи со вспышкой• 19 февраля 2023
Дешевий бомбер H&M divided
Дівчата, хто бачив в живу або приміряв цей бомбер в магазині? Як по якості, по розміру? Знаю що ціна низька і очікувати чогось дуже хорошого не варто, но хочу замовити) Та ще й серія divided це завджи якість не дуже, тому вагаюсь(
Лыжи со вспышкой
• 19 февраля 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Он и на фото плохо выглядит
Знайшла в інсті на дівчині, на мій погляд не погано)
мистерЛяпсус• 19 февраля 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Мне не нравится, будто его стирали уже раз 10 и не гладили
Папобус• 19 февраля 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Сейчас в тренде не глаженные вещи
Лыжи со вспышкой
• 19 февраля 2023
Ответ дляЧувиха
О, ось тут добре виглядає
Та я теж дивлюсь що ніби нормально, но прочитала в коментах до фото що на дівчині розмір Л, і от думаю який мені розмір замовляти. І на фото виглядає ніби з тонкої тканини а у відгуках на сайті H&M написано що тканина груба . Та й мені здається що такі бомбери це сезонна мода, нема сенсу витрачатись на дорожі.
Лыжи со вспышкой
• 19 февраля 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Похоже на кусок застиранной тряпки
Ви бачили вживу? Приміряли? Якщо ні, то ваш коментар недоречний.
Татьяна-bfd8• 19 февраля 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Эта линейка одежды от Hm всегда выглядит как кусок убойгой тряпки. Даже на фото видно, что это какашка
Лыжи со вспышкой
• 19 февраля 2023
Ответ дляФайна пані
Тисяча грн це дешево? 😳
На мій гаманець 130 злотих за куртку це дешево, на ваш не знаю.
Файна пані• 19 февраля 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Дорого