18 мнеУЖЕ• 19 февраля 2023
Порадьте санаторій для голодування
Всім привіт! Може, хтось чув про такі місця або навіть був. Хочу пройти курс семидневного голодування під наглядом лікарів і з усіма процедурами - клізмами, тюбажем. Дуже бажано біля Києва, можливо, Пуща? Та й просто буду вдячна за поради гарних санаторієв для тихого відпочинку.
Полиэтиленовый привет• 19 февраля 2023
У нас кругом впринципі санаторії для голодування як на мене 😂
PORKA• 20 февраля 2023
А мне хочется в санаторий с диетой и занятиями различными. Может кто подскажет.
Червона калина• 26 февраля 2023
Детокс программа ’Мрия’ в Ворзеле. Санаторий, правда, советских времен, но корпус для пациентов по этой программе отдельный, новый.