Н@Диете• 20 февраля 2023

Чи є такий додаток, щоб віддалено вимкнути сусідам звук у телевізорі

Який додаток у плеймаркеті можна сказати, щоб вимкнути звук у сусідського телевізорі. Треба такий додаток, щоб не вимагав під´єднання до однієї мережі вайфай!
SectetlyYours• 20 февраля 2023
Нет
Пульт разве что)

фан L.O.S.T.• 20 февраля 2023
Включити Рамштайн і тоді сусіди все вимикають )
автор Н@Диете • 20 февраля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Можна посилання, будь ласка
Несу пургу• 20 февраля 2023
Ооо.. Мне тоже надо такое, дедушка сосед прямо сейчас смотрит телик так громко что я все слышу дословно и так каждую ночь....
Кидстаффовка• 20 февраля 2023
Чтобы отключить звук, надо привязать телефон к телеку. Для этого надо на экране телека подтвердить . Потом телек запоминает ваш телефон как привязанный и модно им управлять с телефона.
Я_готова_ко_второму• 20 февраля 2023
А як собаку виключити?
автор Н@Диете • 20 февраля 2023
Ой дівчата, це треш повний. Їхній телевізо волає вже 5-ту годину і так вже майже пік поспіль день в день, без жодного вихідно рубашить тєлік
автор Н@Диете • 20 февраля 2023
Ответ дляКидстаффовка
Зрозуміле діло, що вони не підтвердять. Але скажіть як запит на тєлік кинути? Через блутуз?
Кили и Манджаро• 20 февраля 2023
В щитку можна світло вимкнути, але за таке і дістати можна)

фан L.O.S.T.• 20 февраля 2023
Ответ дляН@Диете
Можна посилання, будь ласка
Тримайте
автор Н@Диете • 20 февраля 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Во во. Мені треба спосіб зі своєї квартири. Як же вони мене задовбали
Играю_на_кларнете• 20 февраля 2023
Найефективніше - вийти в коридор і вимкнути живлення в електрощитовій
Атаманша• 20 февраля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Рамштайн, сусіди, ммм...))

Мої сусіди вішались, коли у відповідь на кацапську попсу я Азіса вмикала, усе літечко потім була тиша.
СКИБИДЫШь• 20 февраля 2023
У меня батя спит под телек плюс храпит. Спать невозможно просто.
Тихо захожу беру пульт выключаю телек..
Просыпается в ту же секунду!
А? Шо? Ты зачем телек выключила??
Мудробаба• 20 февраля 2023
Шваброй по батарее
Застряла• 20 февраля 2023
А як можна вимкнути двох дибілів зверху і їх двох дибільних дітей, які бігають , стукають і їздять на толокарах до 2 ночі?
Розмова з ними допомагає, але не надовго
Пьяная вишня• 20 февраля 2023
Ищите программу которой можно послать сообщение на гаджет, там типа спросить разрешение, а вместо этого пишите что-то типа - потище сделай!
Мой брат соседу посылал на его телек когда у них там разборки были пьяные чтоб заткнулись, ато полицию вызовем, с тех пор даже телика не слышно.
Оч@ров@Шк@• 20 февраля 2023
Ответ дляН@Диете
Я думала Ви моя сусідка.😅 Але після фрази про майже рік день в день зрозуміла, що не моя сусідка.
Мудробаба• 20 февраля 2023
Ответ дляЗастряла
Мы вырастили свою такую-же. Теперь они вешаются

автор Н@Диете • 20 февраля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Тримайте
https://youtu.be/W3q8Od5qJio
Пасібки. А з телефона на максимальний звук буде ок? У мене немає техніки по типу потужного телевізора, великих колонок, на жаль, на жаль
автор Н@Диете • 20 февраля 2023
Ответ дляАтаманша
Рамштайн, сусіди, ммм...))

Можна посилання, будь ласка
Добро с Кулаками• 20 февраля 2023
Ответ дляН@Диете
Там бабка глухая живёт?
автор Н@Диете • 20 февраля 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Вони ж відразу кинуться до щитка і скоріш за все засічуть мене
Атаманша• 20 февраля 2023
Ответ дляН@Диете
Можна посилання, будь ласка
На YouTube повно його кліпів.
Пищалка• 20 февраля 2023
Так а вы с ними пытались поговорить?
автор Н@Диете • 20 февраля 2023
Ответ дляМудробаба
Шваброй по батарее
Довго товкти треба?
Продавец овец• 20 февраля 2023
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
А як собаку виключити?
А у меня все включено. Сейчас с одной стороны телевизор слышно, сверху храп стоит, что уши закладывает и в 7.00 собака лает каждый день. 🤪
Ксерокопия ночи• 20 февраля 2023
Ответ дляН@Диете
То, може, вони кохаються?)) Ліпше тоді телек чути, ніж їх
автор Н@Диете • 20 февраля 2023
Ответ дляПьяная вишня
Це було б класно! Буду вам дуже дуже вдячна, якщо запитаєте у брата назву програми
Паравозик• 20 февраля 2023
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
А як собаку виключити?
У вас в гороле есть горячая линия? Может там подскажут.