Матраскин Брат• 20 февраля 2023

Підкажіть перевірений (недорогий) онлайн магазин насіння!)

Секс-Бомба• 20 февраля 2023
Интерфлора, доставка у них бесплатная, качество семян хорошее, всё соответствует сортам

Патриоточка• 20 февраля 2023
Перевірений Florium , але чи він дешевий незнаю.
a.ostroverh• 20 февраля 2023
Сеньйор помідор
Бабушка-байкерша• 20 февраля 2023
Якраз сьогодні отримую заказ з сайту огород нет юа. Відгуки хороші. Вирішила цього року більшість голландського насіння брати, а то посадиш 50 кущів огірків і збираєш по 5 огірків в день. Так от на голландські гібриди на цьому сайті найкраща ціна, передивилась багато сайтів. І трохи нашого насіння там теж є.
автор Матраскин Брат • 20 февраля 2023
Ответ дляБабушка-байкерша
дякую)
побольшомусекретику• 20 февраля 2023
https://m.facebook.com/100019394980946/
Людину знаю особисто