Меряю линейкой• 20 февраля 2023

Подросток и еда

Девочки, был нормальный ребенок, ела все. Последние пол года она разлюбила все что ела. Особенно сложно с завтраком. Каши на отрез отказывается, все что творожное тоже, яйца вареные ест только белок. Более менее ест еще яичницу, омлет. Оладьи, блины ест, но без особого удовольствия. Кто-то сталкивался с таким? Остальные приемы пищи тоже со сложностями. Раньше ела все прекрасно. Говорит что ей от всего плохо или у нее послевкусие неприятное после творога например. Плохо это не живот боли, а просто плохо. Когда она ходит гулять она покупает чипсы и т.д и ей от этого не плохо. К врачу идти, та мы и так бегаем то то то это
Тумба-юмба• 20 февраля 2023
Ответ дляМеряю линейкой
а утром? мне ж работать надо
Вона вже велика хай сама собі сніданок готує, те що хоче, туж яєчню...
Піцу можна і звечора зробити щоб вранці розігріти

автор Меряю линейкой • 20 февраля 2023
Ответ дляТумба-юмба
І то так, але буває що вона зовсім не їсть і настрій поганий. Начинає скиглити що не знає що поїсти і це з нормально заповненим холодильником. Чи візьме чай і апельсин і все. Може не треба звістно перейматись, але ж ми дома весь час разом. Хочеться бути на позитиві, а не сваритися
Мадам Подлинник• 20 февраля 2023
Ответ дляЛеди Репях
Может, непереносимость лактозы? Если от творога плохо.
А в чипсах молока нет)
С непереносимостью творог можно и кисломолочные продукты
автор Меряю линейкой • 20 февраля 2023
Ответ дляЛеди Репях
А в чипсах молока нет)
это же должно как то проявляться и это может появиться? раньше не было
месяцкие• 20 февраля 2023
Салаты, это не еда. Если только в салатах есть и углеводы, и овощи, и белок. Для растущего организма белок очень важен. Не растительный. Жиры не растительного происхождения тоже очень нужны, без них можно заработать болезни легких.
Чипсы? Очень редко можно. Но на постоянной основе - это работать на аптеку всю жизнь.
Мадам Подлинник• 20 февраля 2023
Ответ дляМеряю линейкой
А в остальном, как характер? У меня такая сестра была, вечные капризы и ковыряние в еде. Мы в бабушки все ели, а ей вечно все не то и слезы. Ну характер вредный всегда был.
Мадам Подлинник• 20 февраля 2023
Ответ дляМеряю линейкой
В меня такое с детства. После молока спазмы сильные были, как у младенцев колики
Тумба-юмба• 20 февраля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Не у всіх так. В мене непереносимість. Частково. Молоко пити можу, і тп. Але мене страшенно від нього слабит. Діарея. Почалося ближче до підліткового віку. Але в мене тяги до молочного ну геть немає.
Трусы с капюшоном• 20 февраля 2023
вы как родитель должны взять ответственность в свои руки. поверьте так будет правильно.
иначе в даже до старости могут быть такие проблемы что и не снилось и все из за паьтния. как машину заправишь так она и будет ездить

месяцкие• 20 февраля 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Подростки - это дети. Умение что-то приготовить не равносильно знаниям, ЧТО можно приготовить из продуктов в холодильнике. Им нужно поставить на стол тарелку с едой.
Мадам Подлинник• 20 февраля 2023
Ответ дляТумба-юмба
У меня такое не от каждого молока. Но не рискую и вообще его не пью. А вот кисломолочное норм.
Тумба-юмба• 20 февраля 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Тест зробіть щоб знати, дихати треба, коштує не дорого.
Якщо є бажання їсти молочне спробуйте безлактозні продукти.
В мене непереносимість, але бажання їсти молочне немає геть. Мені смак не подобається. Творог не їм з 7м
Солнечный зайчик• 20 февраля 2023
Ответ дляДядя Жора
Що значить не захоче? Їй 15 і ви відповідальна за її здоров´я. У мене з дочкою 15 років зараз стосунки жах, але я не розумію, як так, я сказала пити ліки, а вона відмовилася. Це не обговорюється.

Як варіант, сходіть до лікаря-дієтолога, можливо, її слово буде вагомішим.
ого, еще в 15 мати відповідальна?
моєму 10, вже ДІСТАВ, мясо не їсть, то випльовує, якись бред типу ’боюсь пробувать’, ’я вже пробував курицу в 5 років і вона несмачна’

думаю що в 10 хай вже сам за себе відповідає, за ті вічні макарони і інше тісто

ЗАДОВБАВ.
автор Меряю линейкой • 20 февраля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
вредная тоже
автор Меряю линейкой • 20 февраля 2023
Ответ длямесяцкие
так я ставлю, не берет
Солнечный зайчик• 20 февраля 2023
Ответ дляТрусы с капюшоном
капец
в 15 лет за нее брать ответственность?!

ну и пусть мучается до старости, мозги включать надо

не 3 года в конце концов..
месяцкие• 20 февраля 2023
Ответ дляМеряю линейкой
так я ставлю, не берет
Вы ей намекните, что тот, кто зарабатывает - диктует условия.
Вездевлазиющая• 20 февраля 2023
Ответ длямесяцкие
Салати ж різні бувають. Якщо зробити той самий зелений салат, додати туди кіноа або щось таке і або сир або яйце- вже цікавіше, свіжіше і смачніше ніж умовні голубці, а витрата часу в п‘ять разів менше
Тумба-юмба• 20 февраля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Мені смак не подобається. Усього молочного. рідко йогурт захочеться в то трошки можу. Сир твердий теж не подобається. Все життя. Не їм в мені норм. Проблем зі здоров´ям не має.

месяцкие• 20 февраля 2023
Ответ дляВездевлазиющая
Так и написала. Не травка только.
Тумба-юмба• 20 февраля 2023
Ответ дляСолнечный зайчик
ого, еще в 15 мати відповідальна?

ЗАДОВБАВ.
О це моя, їй 11. Нічого не пробує. Годую тільки тим що їсть. М´ясо заставляю бо білок не їсть.
Тумба-юмба• 20 февраля 2023
Ответ длямесяцкие
Це так не працює. Мені 39 і я з дитинства перебірлива. Я не їм що мені не подобається і все. Їздила в табори приїздила з мінусом ваги. Бо буду голодна але не їстиму тих продуктів що дають. І все. Від своїх дітей особливо не вимагаю. Єдине що пояснюю дочці що хочеш не хочеш але білок треба. Бо вона його геть не їсть.
Фокус-Покус• 20 февраля 2023
Ответ дляМеряю линейкой
самостійно вони завжди жаре яєчню, грінки, якщо є, то сосиски теж жарені
Такая же 15 лет, устала уже с этой едой, поэтому мы договорились, я к ней не лезу, что хочет, то и ест, что найдёт в холодильнике
Вредности не кушает втайне, потому что видит результат на лицо, прыщи сразу лезли
Ищу-брожу• 20 февраля 2023
Автор, ви ще шикуєте, моя 14 ні жареного, ні картоплі далі не буду перераховувати. Майже все на пароварці, навіть омлет і сирна запіканка, я вже за.....ся, але сама винна завжди всім хочу входити з їжею. Навіть салати неїсть, максимум 1 чері
Ищу-брожу• 20 февраля 2023
Ответ дляТумба-юмба
О це моя така, моя мама каже ,то невари, якщо не хоче їсти те, що є, а вона день не буде їсти, буде голодна
Ищу-брожу• 20 февраля 2023
Ответ дляФокус-Покус
Моя теж через прищі, але ж вони висипають навіть якщо на супер дієті, я вже втомилася, але трохи забила і питаю на перед, що зробити.
Солнечный зайчик• 20 февраля 2023
Ответ дляТумба-юмба
як можна застпвити, якщо типу ’ригає’ якщо дати

а, він любить червону рибу. якось з голодухи взяв з мого рола ту рибу і любить. НУ як любить! треба відрізати усі сіренькі частини, бо від такого його верне також бля))))))
Ну раніше риба ок, по 250 куски були в мЄтро, а зараз ціни капець.
іншу рибу не буде, бо треба червоний колір

10 років, вже кабан бляха муха. В школі вчиться добре, а в інших справах наче 10-місячний

жерти хоче все більше і більше, але хіба оладками і макаронами наїжся?! Відро варити буде скоро собі..
Трусы с капюшоном• 20 февраля 2023
Ответ дляСолнечный зайчик
капец
в 15 лет за нее брать ответственность?!

не 3 года в конце концов..
есть люди у которых и в 20 лет нет мозгов. тут не в цифрах дело. если зачали ребенка Вы должны нести за него ответственность .
Дядя Жора• 20 февраля 2023
Ответ дляСолнечный зайчик
ого, еще в 15 мати відповідальна?

ЗАДОВБАВ.
Розумію, що задовбав, але від того дитиною не перестає бути.

До речі, ви ніколи не хотіли його показати кліничному психологу на предмет розладів харчової поведінки?
Дядя Жора• 20 февраля 2023
Ответ дляИщу-брожу
Не боїтеся розладів харчової поведінки у зв´язку з бажанням схуднути?