2-3 фото - вчерашние
Ответ дляalina 94
Дежавю,повернулися до довоєнних тем,під назвою обсирання президента.Прихильники Петі,мабуть він
краще б справився,війна вже б закінчилася,сьогодні вже б аплодували виступу пуйла на фєдєральном собраніі,а післязавтра б святкували дєнь вооруженних сіл,чи не так?
До довоєнних тем - це до 2014 року?
Так, поверніться, почитайте краще, що тут писали про екс-президента та головне про його виборців «уставшие ат вайны» невсетакоднозначники.
Коли їх попереджали, що припинити війну неможливо в односторонньому порядку, не вийде просто припинити стріляти, куди посилали? В окопи. Що маємо зараз?..продовжуєте жбурляти каміння.
« сьогодні вже б аплодували виступу пуйла на фєдєральном собраніі,а післязавтра б святкували дєнь» - це якась феєрична маніпуляція. Ви ще напишіть, що це порохоботи війну почали, чого вже там. «Партия вайны», пам’ятаєте як там було за рашаметодичками?
Ответ дляWorld Shop
Типа такая заслуга перед обществом боневтик, а до этого его считали таким конченным, что просто этим всех шокировал и умилил ?
Как дворовой пьяндыга,который вдруг начал ходить в выглаженном костюме и по личной инициативе отремонтировал все скамейки ,а соседи пустили слезу- смотри как ,наш Семеныч каков ,а , будуть з нього люди
Дивный у нас народ ,однако. Наверное в других странах это было бы нормально для президента. А у нас приравняли к высшей степени героизма.
І у нас нарешті нормальний президент,як в другіх странах) Через те й радіємо.Всі які до нього були,зразу б втекли,або зустрічали б окупантів з квітами,жмурукуобнімаю.
Ответ дляalina 94
Та не ганьбіться з цією рашаметодичкою про «жму руку» від зрадника та рашаагента деркача, ви ж не у вакуумі живете.
Ответ дляTakamaka
До довоєнних тем - це до 2014 року?
Довоєнні теми,це до 2022.З рашаметодичками не знайома,написала свою думку.Яку маніпуляцію маєте на увазі?
Ответ дляolyagol
Мне первые дни было больно на него смотреть, он с каждым днем угасал, видно было как ему сложно. Сейчас наверно уже привыкла к нему такому.
Люди,вы серьезно? На абсолютно вам чужого здорового,богатого чувака смотрите и прям душа болит? По-моему,лицемерие чистой воды
Марго_1427• 21 февраля 2023
Ответ для-Инга-
ему предлагали эвакуацию. Он не просто ’мужчины, которым закрыт выезд’, он президент, и его устранение главная задача, которую озвучивали раша пропагандоны...
Вы же знаете это, зачем ерунду пишете?
Хотели бы - уже давно устранили. Даже взять его приезд в Херсон осенью
Mira29-c3c3• 21 февраля 2023
Ответ дляalina 94
І шукали б мир в очах пуйла.
Ответ дляsim2406
Нема чого його жаліть. Знав на що йшов. Згадайте передвиборчі вибрики на стадіоні , отримав по заслугам. Хай вигрібає та наживається на війні, заглядує в очі пуйлу.
А в особистому плані, батьки, жінка та діти за кордоном, з прислугою та баблом. А ставити йому пам´ятник, бо не в тік, таке собі ..
Жалко что и мы платим за его . То, что происходит при нем -передел и распил Украины.
Николаевский глиноземный до сих пордерипаска
шуфрич левочкина суркис бойко новинский-до сих пор владеют облэнерго и т д
Mira29-c3c3• 21 февраля 2023
Ответ дляРешка7777
Нічого ,мудрому народові подобається.😡
Ответ дляosna
Нашему народу нужен царь и идол. Вот и переживают. И не втік , і постарел. Сотни тысяч убитых и раненных, сотни тисяч без дома , дети и жены каждый день теряют отцов и мужей. Страна катится в пропасть. А президент постарел.
Ответ дляalina 94
Дуже хотілося б вірити ,що це фейк,але щось підказує,що таки правда)
Інтуіція ваша підказує?
Тобто ви ладні вірити завербованому рашею агенту? Геніально. Цей вислів із задоволенням тягали кацапи, так само як і вислів про «партію вайні» і т.д. ДумайТЕ.
І в той же час ви пишете віверту брехню, що порохобити раділи б здачі України путіну. - « Прихильники Петі,мабуть він
краще б справився,війна вже б закінчилася,сьогодні вже б аплодували виступу пуйла на фєдєральном собраніі,а післязавтра б святкували дєнь»
Скажіть це в обличчя «порохоботам» - воїнам та «порохоботам» - волонтерам.
Просто цікаво, на що і на кого справді працюють ті, хто робить та поширює такі вкиди.
Fleshka100• 21 февраля 2023
Ответ дляАнтонина КС
Уставший, постаревший, но оно и понятно, столько всего на его срок выпало, вряд ли он на подобное президентство рассчитывал. В тоже время он возмужал, посерьёзнел, стал настоящим лидером и культовой фигурой, горжусь им и своим выбором.
Он умница! Постарел да, постарели все в Украине! Состарились за год на 10лет. Но какая боль в его глазах, столько боли, страданий, какой-то гнев в перемешку с отчаянием. Такая трагедия в его глазах, и ненависть и в то же время уверенность! С каждым днём убеждаюсь, что выбрали настоящего президента. Не быдло, не барыгу, не жлоба, не лецимера,, не дурака, не жополиза, не труса, не продажное чмо. Горжусь им!
Ответ дляFleshka100
Воробу-шек• 22 февраля 2023
Ответ дляTakamaka
Шо там петя, скільки вбивць Небесної сотні посадив за 5 років?
Воробу-шек• 22 февраля 2023
Ответ дляMrsQueen
Какое вам до меня дело? Восхищайтесь президентом. Он конечно же не быдло, как франт в королевский дворец приехал. Он конечно же не лИцемер и не жлоб. Он просто постаревший профессиональный актер
Ооо...разговорчики про внешний вид пошли. Как узнаваемо))
Ответ дляFleshka100
Ах,обмануть меня не трудно.
Я сам обманываться рад...
Воробу-шек• 22 февраля 2023
Ответ дляTakamaka
Так само як і нинішня влада. Зате тепер в нас є, наприклад, татаров на посаді заступника керівника ОП. Але то таке.
Удалено администрацией...