TonyD• 21 февраля 2023

Чи випускають зараз чоловіків з довідкою про зняття з війскового обліку?

Довідка замість війскового квитка. Читаю що "Підтверджувальними документами можуть бути: довідка військово-лікарської комісії про непридатність до військової служби у воєнний час". Проте у довідці нічого не сказано про військовий час. Як думаєте з такою пропустять?
herkuless• 21 февраля 2023
нет
автор TonyD • 21 февраля 2023
Ответ дляherkuless
нет
звідки знаєте?
Peko_Sveta• 21 февраля 2023
Ответ дляTonyD
звідки знаєте?
Нет, конечно же. В законе прописаны четко все, кто может выехать
YN8678• 21 февраля 2023
Если справка старая( до войны), то надо её обновить 100%
Даксо• 21 февраля 2023
Видела на границе своими глазами - выпускали.
Татья-1ef9• 21 февраля 2023
Так, батька випускали, їхали 27 січня закордон.
Але він вже другий раз виїжджав, перший раз трошки мурижили на кордоні, зараз вже за 5 хвилин пропустили.
Горськ• 21 февраля 2023
Зняття-ні,виключення.
автор TonyD • 21 февраля 2023
На сайті прикордонної служби пишуть
’Виїзд дозволено, виходячи з положень п. 2-6 Правил та абз. 16 ч. 1 ст. 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» (щодо особи, знята з військового обліку на підставі рішення ВЛК про непридатність до військової служби із виключенням з військового обліку)’
Inuk• 21 февраля 2023
З вилученням випускають. Це різні речі
Услада• 22 февраля 2023
Ответ дляTonyD
На сайті прикордонної служби пишуть
Справку давно получили?
Пограничникам нужно предьявить военный билет и справку.
автор TonyD • 22 февраля 2023
Ответ дляУслада
Справку давно получили?
давно. 18 лет назад. У тех кто снят с воен учёта нет военного билета, как я понимаю.
Услада• 22 февраля 2023
Ответ дляTonyD
Тогда вам через военкомат за новой справкой.
автор TonyD • 22 февраля 2023
Ответ дляУслада
что вы понимаете под ’новая’ справка? Можете ссылку дать где объясняется какая справка является ’новой’?
Услада• 22 февраля 2023
Ответ дляTonyD
Новая справка, это не 18 лет назад.
Медкомиссию обьязаны проходить раз в 5 лет.
Тем более, вы сами пишите, что не в военное время