Я вся ваша• 22 февраля 2023
Чим заживити рану на слизовій
Рана на інтимному жіночому місці, слизова. Типу опіку від іншого лікування, яке нашкодило ось так. Лікар приписав антибіотики, які, нажаль, не допомагають, біль. Чим можна користуватись на слизовій, щоб затягнулося.
Людей, люблячиш пожартувати прошу утриматись, справа дійсно серйозна і не причина для сміху
Неугомонная• 22 февраля 2023
Онлайн консультації лікарів 24/7
сімейний лікар
терапевт
педіатр
уролог
ЛОР
гінеколог
хірург
гастроентеролог
дерматолог
проктолог
ортопед
невропатолог
травматолог
Ціна консультації 200 грн.
Звертайтеся, будете задоволені!☺️
Писати у Вайбер 0952823408
сімейний лікар
терапевт
педіатр
уролог
ЛОР
гінеколог
хірург
гастроентеролог
дерматолог
проктолог
ортопед
невропатолог
травматолог
Ціна консультації 200 грн.
Звертайтеся, будете задоволені!☺️
Писати у Вайбер 0952823408
ФруктЕщеТот• 22 февраля 2023
А, щось природне, може олійка обліпихи, мед.
Це точно не нашкодить.
Або масляний розчин Хлорфіліпта.
Одужуйте!
Це точно не нашкодить.
Або масляний розчин Хлорфіліпта.
Одужуйте!
буреЛОМКА• 22 февраля 2023
Может пуреланом попробовать. Ланолин хорошо затягивает раны, но если там что-то серьёзнее, то может лучше еще одному врачу показаться.
Стрекозей• 22 февраля 2023
Я ожог на слизистой рта вылечила полосканием ромашки и шалфея.
Если не поможет, то точно не навредит.
Жерица ночи• 22 февраля 2023
Мазь інфлоракс. Протизапальна, заживлююча мазь з ледокаїном. Мені проктолог після операції виписав. Окрім лікувальних властивостей біль знімає гарно.
Разачаровусь_очень_быстро• 22 февраля 2023
Попробуте Винилин, вит Е, масло облепиховое можно в свечах, удобно
Я вся ваша
• 22 февраля 2023
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Хотіла вінілін, але нажаль ніде його вже нема, напевно закрилось виробництво
Разачаровусь_очень_быстро• 23 февраля 2023
Ответ дляЯ вся ваша
да, вещь хорошая, успела купить, буду беречь, стоматиты лечит хорошо