Кто крайний?• 22 февраля 2023

Добавки для покращення пам"яті

Дівчата, можете порекомендувати якісь добавки, що покращують пам"ять і роботу мозку. я все шукаю на айхерб, але там скільки всього, що голова обертом.
Точный сантиметр• 22 февраля 2023
Я пью омега 3( епадол) і почала їсти багато горіхів. Слава богу, повернулась пам´ять і мислення. Бо то був жах.

А поговорить?• 22 февраля 2023
Слушала умного доктора.
Он говорил , что нет таких лекарств....все что рекомендуют в аптеке для личного успокоения. Плацебо.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 22 февраля 2023
Мені практично нічого не допомогло. Перепробувала купу всього. І з наших аптек і з айхерб. Мінімальний ефект був лише від Гінко-білоба.
Творю чудеса• 22 февраля 2023
Омега-3
В1
А поговорить?• 22 февраля 2023
Память ухудшается в основном от состояния психики.
Туфли в чешуе• 22 февраля 2023
Ответ дляА поговорить?
Или сосудов, все же надо проверять.
ПоЗиТиВнАя• 22 февраля 2023
Ответ дляА поговорить?
Кстате, я тоже заметила это. Я когда нервничаю в голове пустота
Cocomamzel2• 22 февраля 2023
Гамалате б6
После ковида мне очень помог, слова забывала
Люблю ХОЛОСТЯКА• 22 февраля 2023
Ответ дляА поговорить?
++++
Мені теж лікар це казав. В основному через стреси і відсутність розумового навантаження. Пам‘ятаю, як навчалась в університеті, я за 20 хв в метро по дорозі на навчання могла краєм ока переглянуть стр.15 з підручника а на парі все переказати дослівно.
Потім закінчила університет, вийшла на роботу, робота була максимально кончена. Графік, навантаження і відношення керівництва неадекватне. Постійні стреси. І буквально за рік пам‘ять дуже погіршилася. По 2-4 рази перечитувала документ на 1,5-3 стр. і ніяк не могла запам‘ятати.

автор Кто крайний? • 22 февраля 2023
перші провали почалися після загального наркозу, а потім корона погіршила дуже. після корони десь місяць взагалі був треш, з мозком діялися страшні речі, я навіть записувала свої відчуття, бо думала, що доведеться йти до психіатра якогось і дам йому почитати, якщо це не закінчиться. Але пізніше попустила, найгірше було зранку, до вечора ставало краще, я ходила до терапевта і він дивився як на ’тю-тю’. Я багато шукала різної інфи, так то токсини накоплювались і впливали на нейрони мозку, а пізніше вимивалися з організму, за ніч знову накоплювались...
Наші лікарі в основному купують дипломи ’за сало’ і не розвиваються. На іноземних сайтах можна знайти різні дослідження.
Сердючка• 22 февраля 2023
Гінкобілоба але читайте протипоказання
Директриссимо• 22 февраля 2023
Наш мозок - це білок що плаває в жиру, тому корисні жири як тут пишуть омега, горіхи, риба
Боюсь признаться• 22 февраля 2023
Я люблю лецитин, даже класна штука
Укуси меня• 22 февраля 2023
Взагалі стимулятори стимулюють не лише все гарне, а й не гарне також. Ви б краще обстежилися.
Котик-Пупсик• 22 февраля 2023
Тоже голова квадратная, очень редко бывает ясная, но у меня шейный остеохондроз, думаю от этого. И с памятью беда.
кнопкодав• 22 февраля 2023
-Ежовик гребенчатый. На Айхерб це Lion’s Mine
-Лецитин

Из аптечного: Мемантин (Германия)
il-mari• 22 февраля 2023
Ответ дляТочный сантиметр
а які горіхи?
Директриссимо• 22 февраля 2023
Але плюс спорт- краще танці - координація лівої і правої півкулі, сон в 22.00, овочі 40% раціону, питний режим, анаеробні прогулянки, почати вивчення іноземної мови - нові асоціативні зв‘язки і т.д. Всі це знають, але не роблять
СкиниУскачи!• 22 февраля 2023
Лецетин, білоба, горіхи, але основне це тренування: кросворди, вірші, якісь ігри, типу шашки, шахмати. Все де потрібно думати

СкиниУскачи!• 22 февраля 2023
Ответ дляil-mari
а які горіхи?
Будь-які
Точный сантиметр• 22 февраля 2023
Ответ дляil-mari
а які горіхи?
Мигдаль сирий. Грецькі горішки. Кешью. Фундук по дрібочці.
Точный сантиметр• 22 февраля 2023
Ответ дляДиректриссимо
Це зрозуміло. Але я дивилася в книгу і бачила фігу. Думки не можливо було зібрати до купи. Читаєш , а наче десь далеко.
Їжак в панчохах• 22 февраля 2023
гинкго билоба для памяти
Шумелка Мышь• 22 февраля 2023
Ответ дляДиректриссимо
А анаеробні прогулянки - це що?
il-mari• 22 февраля 2023
Ответ дляТочный сантиметр
дякую