Кусочек Сыра• 22 февраля 2023

На Лівому березі Київ - де якісно роблять узі внутрішніх органів? Печінка, грижа

Грижа живота
автор Кусочек Сыра • 22 февраля 2023
Порадьте будь ласка там де платно
Щоб лікар гарний фахівець був

автор Кусочек Сыра • 22 февраля 2023
Впринципі можна не тільки на лівому березі
Інно4каа• 22 февраля 2023
дуже толковий узіст Довбняк Орест Федорович, раніше приймав в Академія вашого здоровя (біля м. Дарниця) ,а зараз не знаю чи там працює, останній раз була у нього 3 р тому
Мадам Тю-лю-лю• 22 февраля 2023
Маханець Наталія Валеріївна Гармония здоровья на Пчелки 2, все расскажет очень подробно, все посмотрит и рассмотрит на УЗИ
БезВзяток• 22 февраля 2023
Едьте в БСП,там оба узиста хорошие.Цена вопроса была 250 грн 2 года назад.