Скользкая• Изменено 22 февраля 2023

Вчителька танців рявкає на дітей

Не знаю чи не варто б забрати дитину з тих танців.
Влітку вона не дозволялв дітям попити в спеку. Цілу годину вони скачуть і бігають.
Тепер зима, вона нагріла в приміщенні. Моя дитина з подружкою заходять, а та ричить не своїм голосом «закривайте двері! Закривайте двері! Двері закривайте!»
Пінетки були в моїй сумці, я даю дитині, з переляку то мої перчатки.
Та рявкає, дитина розгублена, не знає кого слухати ту чи мене. Я за руку потягла поки знайду, дам взуття, двері не закриваються бо там коврик. Вчитель верещить
Купа батьків в коридорі спостерігають ща метушнею мене і малою, я ще і не заступилася за дитину а псіхувала, що вона неповоротка. А дитя розгублене.
Короче, по темі.
Що б ви робили в такому випадку?
Розумію, вона натопила і електрика це гроші. Але це ту мач
автор Скользкая • 22 февраля 2023
Зовсім не вмію поводити себе достойно в таких випадках.
Є мами які спокійно знайдуть річ і дадуть дитині. Спокійно без псіхів, з почуттям самоповаги якоїсь. А я как курка метушилася від сорому.
Петриківна• 22 февраля 2023
я б не водила. в неі ж мабуть вищання - то спосіб спілкування
Петриківна• 22 февраля 2023
а не дозволяти попити в спеку - це ващє звіздєц вибачайте
автор Скользкая • 22 февраля 2023
Ответ дляПетриківна
А так і є..
Пам‘ятаю влітку дитина (не моя) вже бордова і просить попити. Ні і все, на поклон а потім пити. Деспотично дуже відноситься
90x60x90• 22 февраля 2023
Рявкнула бы в ответ. Я вообще злая и несправедливая.
Баррикадница• 22 февраля 2023
Вас ще влітку це мало це смутити.
автор Скользкая • 22 февраля 2023
Ответ дляПетриківна
Та 100%
Я ще винна бо не втрутилася, думала може одна з мам поряд то її мама. Якщо мама мовчить, то чого я буду лізти. Дівчинка незнайома мені була.
Пам‘ятаю її очі. Пісоя того вона більше не ходила
Каяспер• 22 февраля 2023
Если это не большой спорт - забирать.
Если спорт - он всегда жесток
Я_з_Франека• 22 февраля 2023
Якщо вас не влаштовує послуга - ви не користуєтесь нею. Терпіти та ковтати таке ставлення - лише ваш вибір. Свартитися з нею - теж сумнівний варіант.
автор Скользкая • 22 февраля 2023
Ответ дляКаяспер
Если это не большой спорт - забирать.
Если спорт - он всегда жесток
Смт і танці. Який там супер спорт?
Вчителька старої закалки, яка «по старінке» деспотує дітей.
Сучасні молоді вчителі інакше виховують
автор Скользкая • 22 февраля 2023
Ответ для90x60x90
А що б рявкнули?
автор Скользкая • 22 февраля 2023
Ответ для90x60x90
Враження що її бісять діти і їхні мами. Нічого що ми гроші платимо
90x60x90• 22 февраля 2023
Ответ дляСкользкая
Попробуйте пожаловаться тому, кто у них главный.
Маша хороша• 22 февраля 2023
Ответ дляСкользкая
Сажіть цій неадекватіні , що то не норма, бо за зневоднення і виснаження дитини вона може сісти і надовго
Каяспер• 22 февраля 2023
Ответ дляСкользкая
Смт і танці. Який там супер спорт?
Сучасні молоді вчителі інакше виховують
Забирать и даже не думать.
Леди Репях• 22 февраля 2023
Ответ дляСкользкая
Стыдно должно быть не Вам, а неадекватной преподше.

По теме: спросите ребёнка, хочет ли она перестать ходить. Если хочет - поддержите.

Мне 32, и я до сих пор помню гавкающую преподшу по танцам, на которые ходила в 9 лет.😑 На занятиях должна быть здоровая атмосфера.
Голубец• 22 февраля 2023
вы платите за то, чтобы на вас орали?
Пацан к успеху шел• 22 февраля 2023
Я б заспокоїлася та поговорила з вчителькою. Спитала чому вона нервує та кричить на дітей та батьків. Якщо вона не буде себе поводити чемно - не потрібно ходити до неї. Зараз достатньо стресу, не вистачає тільки щоб ще й кожна вчителька була гестапо, ще й за мої гроші
Маша хороша• 22 февраля 2023
Ответ дляСкользкая
Смт і танці. Який там супер спорт?
Сучасні молоді вчителі інакше виховують
Сажіть їй, бо якщо мовчатимете буде як у дегюгіних, що дитина від зневоднення померла
Отчебучкина• 22 февраля 2023
Ответ дляМаша хороша
Дама_с_караваем• 22 февраля 2023
Це професійні танці заради майбутнього дитини? Якщо так, то нормально. Зіркові вчительки дітей мордують, ті звикають, там все жорстко і безжалісно, але у мистецтві так, заради вищого рівня це виправдано. Якщо ж це хоббі для задоволення, то так не має бути, дитина має отримувати радість
90x60x90• 22 февраля 2023
Ответ дляСкользкая
А що б рявкнули?
Во-первых, прекратите орать, ребенок боится, во-вторых, мы платим за то, что бы вы танцам учили, а не делали из детей неврастеников. И вообще я буду жаловаться. Ну как-то так.
Маша хороша• 22 февраля 2023
Ви головне не мовчіть, погрожуйте що в фейсбуці напишете відгук про цю мадам, це не нормально
Я Главная• 22 февраля 2023
Поставить ее на место чтобы не орала.
Если повториться - забрать ребенка.
Болтушка Му• 22 февраля 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Згодна на всі 100. В професійних видах спорту без жорсткої дисціплини немає результатів. Балет, гімнастика, спортивні види танців до цього відносяться. Не готові жертвувати - не займайтесь.
СМСница• 22 февраля 2023
Ответ дляСкользкая
А так і є..
А ця ваша тьотя переможців міжнародних конкурсів готує, тому вимагає дисципліну, чи просто дура з купою комплексів і відривається на дітях?
Я б один раз на неї наверещала при всіх і більше свою дитину б не водила.
Була теж ситуація з танцями, там викладач-чоловік, яких без регалій, просто в периферійній школі вів гурток, але його методикою було поламати дитину, заставити виконувати будьякі команди, типу тут майже армія (дітям по 4-5 років було), то прям на зайнятті висказала все, що думаю, і син перейшов на акробатику. Розвиток той же, так ще із задоаоленням туди бігав)
Глаза_в_3_карата• 22 февраля 2023
Ответ дляСкользкая
Смт і танці. Який там супер спорт?
Сучасні молоді вчителі інакше виховують
Да,все учителя танцев такие.Если вы хотите просто приятный кружок,то меняйте
Учитель хочет провести занятие,а не беготня за водичкой
Фенте Фря• 22 февраля 2023
Я спокойная и уравновешенная, пока это не касается моего ребенка. Тут я бы рявкнула в ответ и ноги моего ребенка больше там бы не было.
Я Главная• 22 февраля 2023
Что такое ту мач?
Тихомандражная• 22 февраля 2023
Я до сих пор помню свою гавкающую преподавательницу по танцам в школе. Бывшая балерина, но злая была как собака.
Своего ребенка туда не повела бы. Кружок должен быть в радость