Розавенная• 22 февраля 2023

        под пижаму надевают трусы?
Результат:
                                вже голосів:

                        408 (47.39%)

                    конечно!

                        159 (18.47%)

                    я одеваю только в месячные

                        103 (11.96%)

                    не ношу пижамы

                        59 (6.85%)

                    тыц

                        53 (6.16%)

                    нет, конечно!

                        40 (4.65%)

                    нет, не одеваю ни я, ни дети

                        20 (2.32%)

                    дети одевают, я - нет

                        19 (2.21%)

                    ненавижу пижамы

                    Пошаманю• 22 февраля 2023

                        Ответ дляПодмигашка

                        Так я и говорю — уж точно не о голой Опе буду тогда переживать.

		Моей свекрови на улице плохо стало.
Скорая забирала.
Оперировали кишечник экстренно.
Несмотря на адскую боль, ее мысли были о том, что трусы на ней старые.
Скорая забирала.
Оперировали кишечник экстренно.

                    Пошаманю• 22 февраля 2023

                        Ответ дляПодмигашка

                        Двое. Тоже под пижаму трусы не надевают

		Под пижаму ладно

Здесь смотрю есть те, кто ваобще голыми спят имея детей.
Подмигашка• 22 февраля 2023

                        Ответ дляШкала Радости

                        Покупайте трусы по размеру и нормальных марок и никакого мучения не будет, я их даже не ощущаю на себе

		Я тоже не ощущаю но спать в них не могу

                    Подмигашка• 22 февраля 2023

                        Ответ дляАноним Первый

                        Пыль дорог ей не страшна, микробы разные

		А пыль и микробы под трусы не проникают?

Подмигашка• 22 февраля 2023

                        Ответ дляПошаманю

                        Моей свекрови на улице плохо стало.
Скорая забирала.
Оперировали кишечник экстренно.
                Скорая забирала.
Оперировали кишечник экстренно.
		А если б не было б — то не переживала бы

                    Подмигашка• 22 февраля 2023

                        Ответ дляПошаманю

                        Под пижаму ладно

		Мы спим голые летом. У нас своя комната и всегда закрываемся перед сном.

Пошаманю• 22 февраля 2023

                        Ответ дляПодмигашка

		После операции она рассказывала, что сама в шоке была от этих мыслей.
Если что свекровь обожаю
Пошаманю• 22 февраля 2023

                        Ответ дляПодмигашка

		У нас тоже, но в войну не закрываем.
Когда С400 бахнула в 6 утра - дети прибежали спросить что случилось. Или к примеру температура поднялась, нужно прийти сказать.
Подмигашка• 22 февраля 2023

                        Ответ дляПошаманю

Если что свекровь обожаю
		Моя бабушка тоже каждый день свои трусы проверяла (она слепая почти была) и каждый день руками трусы общипывала — говорила, а вдруг плохо станет, а у меня трусы дырявые

И смех и грех …

	Шкала Радости• 22 февраля 2023

                        Ответ дляПодмигашка

		Если это не парашюты семейные, то нет

Каркуша Клара• 22 февраля 2023

                        Ответ дляБерегу и стерегу

                        А я в Англії, в будинку 16 градусів постійно, я моя кімната на третьому поверсі - чердаку, тут 13 градусів. І я вдягаю і труси, і піжаму і зверху піжаму-кенгурушку махрову, і мені холодно. А от більшість українців живуть в таких холодних будинках, і тут це норма. І мені навіть соромно вголос сказати як у вас холодно, так як для них це норма, в них також є діти, і ніхто за цілу зиму не сказав, як в будинку холодно. Зато коли в чоловіка світло відключили і котел не працював, в квартирі було 17 градусів - він вважав це кінцем світу. Цікаво, багато в темі відписалися, що сплять голяка чи в самих трусах, вам не холодно? Яка у вас температура в кімнаті?

		В мене 18-19

Подмигашка• 22 февраля 2023

                        Ответ дляШкала Радости

                        Если это не парашюты семейные, то нет

		Вы серьезно? Вы размер микробов знаете?
Почему маска не защищает от ковида?
Каркуша Клара• 22 февраля 2023

                        Ответ дляШкала Радости

		Ну ви не відчуваєте, а хтось відчуває, навіть якщо по розміру.

Я_канеша_извиняюсь• 22 февраля 2023

                        Ответ дляМеняАЖтрусит

                        А чого не міняєте?

		Це скільки піжам має бути щоь міняти щодня? Тим паче, що піжами є теплі зимові, демі, літні - має бути шафа лише для піжам... І сохне все літом ще нормально , а зимою довго , та й щодня одні піжами прати не будеш. У мене прання лише на вихідних 3-4 р. Щодня я на роботі, поки прийдеш і приготуєш їжу, повчиш уроки , прибереш , точно не до прання купи піжам.

Шкала Радости• 22 февраля 2023

                        Ответ дляПодмигашка

                        Вы серьезно? Вы размер микробов знаете?
Почему маска не защищает от ковида?
		Слушайте, к тем микробам который достают до трусов у нас у всех иммунитет если конечно не садится поднимая платье, трусами на засаленную сидушку в маршрутке

Подмигашка• 22 февраля 2023

                        Ответ дляШкала Радости

		Тогда какая разница есть трусы или нет если все равно у всех иммунитет?

Шкала Радости• 22 февраля 2023

                        Ответ дляКаркуша Клара

		Безтрусоть это совковость конкретная которую вбили в голову

                    Сегодня на диете• 22 февраля 2023

                        Ответ дляШкала Радости

		Мабуть труси одні були, так прали на ніч

                    Я_канеша_извиняюсь• 22 февраля 2023

                        Ответ дляУгги в горошек

                        А що вони за ніч прям замазуються? Від чого?

		У жінки виділення постійно є , і вночі також , це нормальний фізіологічний процес. Крім того ви перед сном ідете пісяти і мікро краплі мочі залишаються потім на штанах.

                    Ангелочек с рожками• 22 февраля 2023

                        Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь

		Це у тих, хто в трусах спить під піжамою і ті труси щодня змінює, виділиння є і мають запах. А у тих, хто спить у піжамах без трусів ізольди пахнуть трояндами і звідти виділення то монталь

                    Я_канеша_извиняюсь• 22 февраля 2023

                        Ответ для4мама

                        Я з тих, хто піжами носить лише як домашній одяг перед сном/після сну щоб при дітях голою жопою не світити, сплю гола.
Площа дотику піжами до тіла менша та тісніша ніж постільної білизни. І так, білизну можна і частіше міняти.
На курортах у віп готелях наші дами прям вмирають як їм постіль не міняють раз в три дні. А вдома місяцями на тому самому сплять. Я літом у соняшні дні щоранку закидую постіль у пралку на 30 хв, рощвішую на сонечку і вечором так класно лягти на свіжу білизну, що пахне сонцем

		Ви прокидаєтесь раніше заради білизни, чи ви не працюєте?

Каркуша Клара• 22 февраля 2023

                        Ответ дляШкала Радости

		Ой не треба. Всі люди різні. Я знаю, що це не привите, такими народжуються. На мені труси з дитинства держались лише під колготами, от колкоти я не знімала, а труси знімала, а сестра моя навпаки, труси з неї не можна було здерти, а колготи навіть в лютий холод не можна було одягнути. Вона менша і я пам´ятаю, як ми переїхали в нову квартиру на перший поверх, зима, холод в квартирі собачий, а вона стягує з себе ті колготи і кофтину, мама стоїть над нею, каже, що дасть по жопі, в неї сльози течуть, але вона їх все одно знімає. Так і досі, як би холодно не було, вона буде ходити по підлозі голими ногами, а я якщо і засну в трусах, то проснусь без них, навіть якщо мене в смірітєльну рубашку зав´яжуть. І якщо хоч складочка буде на простирадлі, я не засну. Так що, викидайте ваші установки з голови і прийміть, що всі ми різні.

                    ЯкаКраля• 22 февраля 2023

                        Ответ дляПошаманю

                        У вас нет детей?

		Логіка дивна у вас.
Піжама не прикриває те що труси?
ЯкаКраля• 22 февраля 2023

                        Ответ дляШкала Радости

		Да яких би марок не були. Вдень я теж не відчуваю.
Труси не для того, щоб в них спати.
Спочатку труси, зверху піжаму і все-безсонна ніч гарантована
Труси не для того, щоб в них спати.

                    Я_канеша_извиняюсь• 22 февраля 2023

                        Ответ дляАнгелочек с рожками

 точно...Знаєте , я працюю у салоні де немає помлуги дешевше 3000 грн , здебільшого віп дамочки залишають біля 6000-10000 грн за раз , якби Ви знали як вони іноді воняють за 10 метрів... Сьогодні теж така була , біля неї працювати не можливо , вонь сильна від тіла , та ще змішана з парфумами... Мабудь з тих що вважає що не воняє, не маститься і т. д.

                    Пошаманю• 22 февраля 2023

                        Ответ дляЯкаКраля

                        Логіка дивна у вас.
Піжама не прикриває те що труси?
		В комментарии не было написано о пижаме. Только об отсутствии трусов.

Трусы под пижамой или их отсутствие - это просто дело удобства и гигиены, личной.

А вот голой полностью при наличии детей - другой врпрос
ЯкаКраля• 22 февраля 2023

                        Ответ дляСегодня на диете

                        Чому мучитись, я наприклад не відчуваю на собі трусів. Для мене штани вночі треш, не засну

		Ну а не можу без піжами.
І в трусах не можу. Все рівно що в ліфчику спати

                        Ответ дляПодмигашка

                        Раз в неделю стирать. Менять можно хоть каждый день по желанию. Вы трусы каждый день стираете?

		Я поставила знак запитання в іншому контексті, запитуючи, чому автор коментаря не розглядає можливість щоденного прання піжами.
Я будь-який одяг, який не верхній і не джинси, перу кожного дня. Не бачу в тому нічого надприродного.
Ну і особисто я по темі не відповідала, я просто відповіла, що піжаму можна прати щодня, навіть якщо вдягати під неї труси. Нічого страшного немає в щоденному пранні. Ми ж не на річку прати ходимо. ))))

                    миссДавеча• 22 февраля 2023

		Да.
Не люблю каждый день стирать пижамы.
Плюс ночью могу снять пижаму, остаюсь в трусах и топике - дети могут придти под утро
Не люблю каждый день стирать пижамы.
ЯкаКраля• 22 февраля 2023

                        Ответ дляПошаманю

		Тоже вопрос личного пристрастия. Спать без трусов-не равно ходить перед детьми без трусов