ЖенаАйтишнеГа• Изменено 23 февраля 2023
Хочу ці легендарні парфуми
Почула їх на подрузі і закохалась. Вони такі шикарні, дуже шлейфові і жіночні. Тепер мрію про них, але зараз не можу придбати їх, ціна мене збила з ніг, дуже дорого коштують. Ви тут все знаєте, дівчата. Чи є аналоги цього аромату? Чи може якісь якісні недорогі підробки?
Сижу на стуле• 23 февраля 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Але я такого не чула. Фруктовий насичений аромат. Пахне стиглими солодкими фруктами.
Мне воняет кошачьей мочой .
Сколько тестила в Броке и на кожу и на одежду , это жуть просто
ЖенаАйтишнеГа
• 23 февраля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Кирке - это моветон, независимо от того как сидит на обладательнице, потому что он не толерантен к окружающим.
Блін, а мені він так сподобався, вже декілька днів ходжу про нього думаю. В мене ніколи таких ароматів не було
Сижу на стуле• 23 февраля 2023
Ответ дляСигарный шланг
господи нееет, у меня на работе индуски его обожают..аааа...почему он так воняет потом???
Вы в Ай-ти?)
сказочное_Бали• 23 февраля 2023
Ответ дляСижу на стуле
Как кошачья моча
Купите отливант лучше , для начала
Муж мой сказал - воняет старой немытой бабкой
ЖенаАйтишнеГа
• 23 февраля 2023
Ответ дляСигарный шланг
Блін, та не чула там такого і близько. Може то від них, погано миються, вибачте
Сижу на стуле• 23 февраля 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Вы его тестили ?
Он вначале норм , потом просто жуть , еле шарф от него отстирала
ЖенаАйтишнеГа
• 23 февраля 2023
Ответ длясказочное_Бали
А в мене всі навкруги про нього говорять і от нарешті я його почула. Що зі мною не так?
Сигарный шланг• 23 февраля 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
прямо все? у вас стереотипы на счет индусок) они на моей работе прекрасно зарабатывают) просто каждой женщине кажется что она королева с ними, но на теле он фонит мочой или потом
ЖенаАйтишнеГа
• 23 февраля 2023
Ответ дляСижу на стуле
Вы его тестили ?
На подрузі почула, дуже красивий
ЖенаАйтишнеГа
• 23 февраля 2023
Ответ дляСигарный шланг
Зрозуміла. В мене в універі були індуси, то в мене таке враження склалося. Вибачте, якщо образила. Не хотіла
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Солодкий фруктовий аромат. Ладану там не чула
Мені він також як грушовий компот. Мама каже що як дихлофосом їй від мене, чоловік картинно ’вмирає’, в дочки голова болить.
Короче далі відливанта я не пішла. Хоча особисто мені подобається і на мені і на інших.
ЖенаАйтишнеГа
• 23 февраля 2023
Ответ для4мама
Ви не тролите?
Дуже неоднозначний аромат для оточуючих.
Одиницям подобається. Для більшості ви сцаними котами будете смердіти.
Та ні. Мені він чесно дуже сподобався і подруга від них в захваті. Може що з нюхом сталося, що він мені не смердить
Персонаж Аноним• 23 февраля 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Недавно була тема, де ділились бюджетними знахідками парфумерії, про Кірке нажаль нічого не писали. Цікаво чи є аналог? Має ж бути.
Дайте ту тему
ЖенаАйтишнеГа
• 23 февраля 2023
Ответ дляПерсонаж Аноним
Дайте ту тему
Ваш психолог• 23 февраля 2023
В мене є зайвий відливант 5 мл,оригінал,звичайно.Вийшло так,що замовила собі відливант,а чоловік подарував цілий флакон.
Тепер відливант зайвий.
Віддам за Вашу ціну.
Подробиці в особисті.
Тепер відливант зайвий.
Віддам за Вашу ціну.
Подробиці в особисті.
ЖенаАйтишнеГа
• 23 февраля 2023
Ответ для4мама
Ні, так розкривається мускус у багатьох парфумах, у Теренці - особливо.
Зрозуміла. Я навіть не думала, що парфуми можуть таким ’ пахнути’
ТихоЯ• 23 февраля 2023
Це який? Діхлофос чи котячий слід?
Хороша порада, взяти 5 мл.
І, будь ласка, не в зал
Хороша порада, взяти 5 мл.
І, будь ласка, не в зал
Водійка хімарса• 23 февраля 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Afnan desert rose похож на Кирке, но тоже не бюджетный. У меня был, похож на мой взгляд.
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ні, то ми з вами - рідкісні винятки щодо сприйняття цього парфюму :)
Вище вірно написали - носити його моветон бо він не толерантний до оточуючих.
Я інколи на прогулянку в ліс коли сама йду гуляти наношу, бо відливанту аж 5 мл взяла.
ЖенаАйтишнеГа
• 23 февраля 2023
Ответ дляТихоЯ
Це який? Діхлофос чи котячий слід?
Хороша порада, взяти 5 мл.
І, будь ласка, не в зал
Хороша порада, взяти 5 мл.
І, будь ласка, не в зал
Капець, ви мене вбили просто. Я не розумію як він може комусь так пахнути погано. Мені він так сподобався
Принцепесочка• 23 февраля 2023
Kirke мне вообще не нравится, прямо ужас-ужас. У ТТ мне больше по вкусу Vele.
ТихоЯ• 23 февраля 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Запахи-суб´єктивна штука, особливо після ковідів.
ЖенаАйтишнеГа
• 23 февраля 2023
Ответ дляВаш психолог
Тепер відливант зайвий.
Віддам за Вашу ціну.
Подробиці в особисті.
Тепер відливант зайвий.
Віддам за Вашу ціну.
Подробиці в особисті.
Дякую за пропозицію. Але відмовлюсь
ЖенаАйтишнеГа
• 23 февраля 2023
Ответ дляПринцепесочка
Ці нажаль незнаю
ЖенаАйтишнеГа
• 23 февраля 2023
Ответ для4мама
Зрозуміла
ЖенаАйтишнеГа
• 23 февраля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Дякую, почитаю зараз про ці парфуми
ЖенаАйтишнеГа
• 23 февраля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Это дешевая цена. Духи стоят 200€ плюс минус
Хай Бог милує, мені і за 4 дорого