советский цирк• 23 февраля 2023

Водіце, Шибеник (Хорватія) хто там відпочивав?

Чи сподобалося? Дивлюся, де зупинитися біля Трогіра чи Спліта. Дякую!
автор советский цирк • 23 февраля 2023
Ну й ніки тут ще досі
Кондуктор автобуса• 23 февраля 2023
Послухаю.
Ми були в Дрвеніку ( Макарска рів´єра) та в Лопарі ( о.Раб)
В цьому році теж дивимось на Шибенік.
4мама• 23 февраля 2023
Обожнюю усю Хорватію, але якось Істрія - Пула, Пореч мені як рідна.
автор советский цирк • 23 февраля 2023
Ответ для4мама
Я дивлюся по маршруту автобуса. У Трогірі була вже колись, сподобалося)
Чтооооооооооо?• 23 февраля 2023
Я сейчас зимую в Хорватии, мы очень много объездили, так вот, Шибеник мне понравился меньше всего. И сам город, и пляжи.
Бжоли-бандерівці• 23 февраля 2023
Предпочитаю острова, каждую поездку разные
автор советский цирк • 23 февраля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
А від Трогіра до Спліта і трохи далі, щоб посильно було дістатися на таксі, які містечка дивитися? Зараз дивлюся Омиш, Подстрана, Башка вода
автор советский цирк • 23 февраля 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Чудово )
Чтооооооооооо?• 23 февраля 2023
Ответ длясоветский цирк
Ось Оміш мені дуже сподобався, він поруч зі Сплітом. Сюди і автобуси ходять. Ще сподобався Примоштен. Але що саме ви чекаєте від містечка? Щоб було затишно, захід до моря, тусовки тощо. Це Примоштен у лютому.
Чтооооооооооо?• 23 февраля 2023
А це Оміш зимовий. До речі, в обох містечках гарний берег, пляжі, на відміну від інших. В Оміші ще ТЦ невеличкий є, дуже красиве затишне містечко.
ТАЗератти• 23 февраля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Обожнюю Примоштен, яка зараз температура?
Чтооооооооооо?• 23 февраля 2023
Скрадін ще сподобався. Він також близенько до Спліта, Трогира та Шибеника. Ну і до Крка, звісно.
автор советский цирк • 23 февраля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Чекаю, щоб і море, і погуляти десь, і поїхати ) Тусовок не треба, набережної вечорами і містечок поруч, щоб легко дістатися - цілком достатньо)
Дякую за фото, гарно!
Чтооооооооооо?• 23 февраля 2023
Ответ дляТАЗератти
Зараз тепло, вдень 17. Коли ми були в середині лютого, було взагалі жарко:) все квітне вже. Я з вами тепер шанувальниця Примоштену:)
Чтооооооооооо?• 23 февраля 2023
Ответ длясоветский цирк
Дякую за фото, гарно!
Тоді всі містечка, що ви назвали вище, підійдуть гарно. Тут немає проблем з тим, щоб дістатися автобусом. Ну і острови, звісно, це окрема пісня.
Мені ще Задар сподобався, от прям зайшов. Но то далі від Шибеника.
Я бажаю вам обрати найкраще місце для відпочинку, та не нехай відпочинок буде чудовим! Хорватія вже прокинулася від зими та чекає на туристів:)
Чтооооооооооо?• 23 февраля 2023
Ответ длясоветский цирк
Трогір - красень просто. І навпроти острів - там також пречудово. Особливо якщо любите затишок.
автор советский цирк • 23 февраля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Дякую! Я вже марю морем. Бо зараз усе не так і не в тій кількості, як було до війни (( Торік у Чорногорії були місяць. Зараз ось шукаю, куди податися, і буде гріти майбутня поїздка ))
автор советский цирк • 23 февраля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Так, мені Трогір теж дуже сподобався)
Чтооооооооооо?• 23 февраля 2023
Ответ длясоветский цирк
Я вас розумію. Нехай все складеться у вас. Хорватія лікує тільки своїми видами - це справжня терапія.
Спліт не розглядаєте?
Чтооооооооооо?• 23 февраля 2023
Ответ длясоветский цирк
Забула, Башка-Вода для відпочинку буде також супер, але від Спліту дальше, ближче до Макарська.
автор советский цирк • 23 февраля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Спліт не розглядаєте?
Дякую!
Спліт теж дивлюся, на букінгу переглядала варіанти
Чтооооооооооо?• 23 февраля 2023
Ответ длясоветский цирк
Дякую!
Я зараз саме у Спліті. Велика безліч пляжів, чарівна набережна, парк, багато архітектурних пам‘яток, три великих ТЦ. Гарне місто. Гадаю, тільки влітку буде шумно. Ще Брач подивіться.
автор советский цирк • 23 февраля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Красааааа)