советский цирк• 23 февраля 2023
Водіце, Шибеник (Хорватія) хто там відпочивав?
Чи сподобалося? Дивлюся, де зупинитися біля Трогіра чи Спліта. Дякую!
Кондуктор автобуса• 23 февраля 2023
Послухаю.
Ми були в Дрвеніку ( Макарска рів´єра) та в Лопарі ( о.Раб)
В цьому році теж дивимось на Шибенік.
советский цирк
• 23 февраля 2023
Ответ для4мама
Обожнюю усю Хорватію, але якось Істрія - Пула, Пореч мені як рідна.
Я дивлюся по маршруту автобуса. У Трогірі була вже колись, сподобалося)
Чтооооооооооо?• 23 февраля 2023
Я сейчас зимую в Хорватии, мы очень много объездили, так вот, Шибеник мне понравился меньше всего. И сам город, и пляжи.
советский цирк
• 23 февраля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
А від Трогіра до Спліта і трохи далі, щоб посильно було дістатися на таксі, які містечка дивитися? Зараз дивлюся Омиш, Подстрана, Башка вода
советский цирк
• 23 февраля 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Предпочитаю острова, каждую поездку разные
Чудово )
Чтооооооооооо?• 23 февраля 2023
Ответ длясоветский цирк
Ось Оміш мені дуже сподобався, він поруч зі Сплітом. Сюди і автобуси ходять. Ще сподобався Примоштен. Але що саме ви чекаєте від містечка? Щоб було затишно, захід до моря, тусовки тощо. Це Примоштен у лютому.
Чтооооооооооо?• 23 февраля 2023
А це Оміш зимовий. До речі, в обох містечках гарний берег, пляжі, на відміну від інших. В Оміші ще ТЦ невеличкий є, дуже красиве затишне містечко.
ТАЗератти• 23 февраля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Обожнюю Примоштен, яка зараз температура?
Чтооооооооооо?• 23 февраля 2023
советский цирк
• 23 февраля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Чекаю, щоб і море, і погуляти десь, і поїхати ) Тусовок не треба, набережної вечорами і містечок поруч, щоб легко дістатися - цілком достатньо)
Дякую за фото, гарно!
Чтооооооооооо?• 23 февраля 2023
Ответ дляТАЗератти
Зараз тепло, вдень 17. Коли ми були в середині лютого, було взагалі жарко:) все квітне вже. Я з вами тепер шанувальниця Примоштену:)
Чтооооооооооо?• 23 февраля 2023
Ответ длясоветский цирк
Дякую за фото, гарно!
Тоді всі містечка, що ви назвали вище, підійдуть гарно. Тут немає проблем з тим, щоб дістатися автобусом. Ну і острови, звісно, це окрема пісня.
Мені ще Задар сподобався, от прям зайшов. Но то далі від Шибеника.
Я бажаю вам обрати найкраще місце для відпочинку, та не нехай відпочинок буде чудовим! Хорватія вже прокинулася від зими та чекає на туристів:)
Чтооооооооооо?• 23 февраля 2023
Ответ длясоветский цирк
Трогір - красень просто. І навпроти острів - там також пречудово. Особливо якщо любите затишок.
советский цирк
• 23 февраля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Дякую! Я вже марю морем. Бо зараз усе не так і не в тій кількості, як було до війни (( Торік у Чорногорії були місяць. Зараз ось шукаю, куди податися, і буде гріти майбутня поїздка ))
советский цирк
• 23 февраля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Так, мені Трогір теж дуже сподобався)
Чтооооооооооо?• 23 февраля 2023
Ответ длясоветский цирк
Я вас розумію. Нехай все складеться у вас. Хорватія лікує тільки своїми видами - це справжня терапія.
Спліт не розглядаєте?
Чтооооооооооо?• 23 февраля 2023
Ответ длясоветский цирк
Забула, Башка-Вода для відпочинку буде також супер, але від Спліту дальше, ближче до Макарська.
советский цирк
• 23 февраля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Спліт не розглядаєте?
Дякую!
Спліт теж дивлюся, на букінгу переглядала варіанти
Чтооооооооооо?• 23 февраля 2023
Ответ длясоветский цирк
Дякую!
Я зараз саме у Спліті. Велика безліч пляжів, чарівна набережна, парк, багато архітектурних пам‘яток, три великих ТЦ. Гарне місто. Гадаю, тільки влітку буде шумно. Ще Брач подивіться.
советский цирк
• 23 февраля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Красааааа)