Ленивица-красавица• 23 февраля 2023
Вам нравится Eminem ?
Ленивица-красавица
• 23 февраля 2023
Ответ дляЭкспертиза
Так, подобаються його стиль,
Зараз
Чи раніше?
Экспертиза• 23 февраля 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Зараз
Чи раніше?
Раніше, коли був молодшим,йому зараз років 45-46.
Ой, йому вже 50.
кошкомышь• 23 февраля 2023
Я взрослела на роке, AC/DC, The Beatles, The Doors, помимо этого Slipknot, Nirvana, Blink 182 и так далее, долго писать) но, Эминем, было как исключение из правил. Всегда нравился и сейчас с удовольствием послушаю его треки.
ПанВиктория• 23 февраля 2023
Так) але його творчість слухала років 6 назад. Більше всього він мені сподобався як в школі ще дивилася фільм ’8 миля’. Я його переглядала разів 6) а потім вже пісні зайшли мені)
Ленивица-красавица
• 23 февраля 2023
Ответ дляРозаЛюксен
Обожаю! И песни, и живые концерты, и внешне нравится.
Он мне нрав сейчас
Ленивица-красавица
• 23 февраля 2023
Ответ дляборигнув
коли я була мала, то я його дуже боялася!
Пффф 100%• 23 февраля 2023
Ответ дляборигнув
Реально? А что же в нем страшного? Его хочется приобнять, он настолько милый
Ответ длякошкомышь
У мене також так. Єдиний співак, не в жанрі рок, якого я можу добровільно включити і слухати)
Ленивица-красавица
• 23 февраля 2023
Ой а расскажите про него.
Кто следил за его жизнью?
Он исчез на долго.
Сколько он уже чист 9 лет?
Кто следил за его жизнью?
Он исчез на долго.
Сколько он уже чист 9 лет?
Щоб ви зрозуміли...в 14 років я вишила собі бісером на кофтинці ’я 💛 Эма’. І коли мені подарували плакат з Емінемом, та ще й гарним таким, то були метелики в животі.
З текстів його зрозуміло, що дуже любив колишню Кім, доньку Хейлі, а з мамою були дуже важкі стосунки. Ще мене засмутив його дует з Ріанною, репер же був поза гламурною сценою.