УраганнаЯ• 23 февраля 2023
Схуднути в грудях- як???
Ноги худі, а от бюст і живіт- біда(
Вже правильно харчуюсь, не їм солодкого/ хліба..
Можливо, щось дієве з тренувань додати? Чи як ефективно зменшити ці цицьки?😥😥😥
Чебурастик• 23 февраля 2023
Только похудеть полностью! У меня тоже грудь и верхняя часть тела худеет последней
УраганнаЯ
• 23 февраля 2023
Ответ дляМуроводчица
Схуднути в окремих частинах тіла не можна.
Я це розумію, але, можливо, є комплекс конкретно для цих ділянок?
Кредитная• 23 февраля 2023
Ответ дляЧебурастик
+++
Это тип фигуры такой. Ничего не сделать, только общее похудение.
УраганнаЯ
• 23 февраля 2023
Ответ дляСМСница
Не смішіть. Ви що хочете зменшити груди щоб що? Бути мужеподібною?)
Мені не смішно, коли болить спина. Зовсім
Муроводчица• 23 февраля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Є. Хірург
Семен Семеныч• 23 февраля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
є. але вони не призведуть до схуднення в цих ділянках. а якщо болить спина - треба качати іі. ну попередньо може до лікаря звернутись чи немає там у вас якоісь патологіі
Мааарковная• 23 февраля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Нет
Только комплексно
СМСница• 23 февраля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Той й що. У мене теж болить спина, але ж великий бюст це жіночно. У Вас що аж надто великий розмір?
УраганнаЯ
• 23 февраля 2023
Ответ дляСМСница
F
СМСница• 23 февраля 2023
Накачуватися спортом доречі не раджу накачаєте великі плечі руки і тоді вже точно буде не смішно.
УраганнаЯ
• 23 февраля 2023
Ответ дляСМСница
Я ще й ледача, не дуже накачаюсь)
УраганнаЯ
• 23 февраля 2023
Ответ дляСемен Семеныч
Від бюста болить
УраганнаЯ
• 23 февраля 2023
Ответ дляСМСница
І у мене:)
Доя мене не жіночно, мені подобаються невеликі форми. Тим більше, штани ношу розміру 10, а верх треба 16
Семен Семеныч• 23 февраля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Від бюста болить
болить від слабкості мязів. а бюст це просто додаткове навантаження. у багатьох і без великих цицьок болить
Злюка-закусюка• 23 февраля 2023
Ответ дляСМСница
Це міф, не кожний чоловік може накачати м’язи, а ви про жінок
Я в залі 5 років і маю дуже жіночні форми
УраганнаЯ
• 23 февраля 2023
Ответ дляСемен Семеныч
От і не хочу я цього навантаження
Семен Семеныч• 23 февраля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
От і не хочу я цього навантаження
це тому що ви думаєте, зо без нього спина не болітиме. але взагалі не факт. у мене троєчка і теж боліла колись.
а чим вам не подобається ідея покачати спину?
СМСница• 23 февраля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
У кожного свої вподобання. Але себе потрібно цінувати. Тіло жінки так само не іграшка, змінив, відрізав, причепив.Якщо Вам аж дуже важко можна в загальному трохи схуднути, а от щось зменшувати чи накачувати думаю це погана ідея.
Губка Боб• 23 февраля 2023
Локальные схуднення може бути лише на столі у пластичного хірурга, тільки так і ніяк інакше. Ви ж не маленька,щоб не розуміти елементарних речей. А ще є різні типи фігури. Комусь щастить більше,комусь щастить менше. В мене теж розмір Е-F,Але при цьому об´єм грудей 65-70(залежно від виробника білизни) і ніколи не страждала тим,що болить спина через це. Якщо у вас зайва вага є+слабкі м´язи,то спина буде боліти від цього,а не від грудей(звісно якщо у вас там не великий об´єм,а то я розпинаюсь)))
УраганнаЯ
• 23 февраля 2023
Ответ дляСемен Семеныч
Добре. Візуально не подобається. З ним непропорційне тіло.
УраганнаЯ
• 23 февраля 2023
Ответ дляСемен Семеныч
Блін, якщо мені треба буде качати спину, я створю таку тему) а поки запитала, чи реально бюст зменшити
Угги в горошек• 23 февраля 2023
Ответ дляСМСница
Верх 50 низ 46 жіночно
Апофиозная• 23 февраля 2023
Ответ дляСМСница
Ай, облиште. Більшість жінок, що має XL-XXL згори, мають його не через цицьки 10го розміру, а через дебелу спину, велике пузо і метрові плечі. Аж так жіночно, шо тримайся.
Угги в горошек• 23 февраля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Также фігня
Угги в горошек• 23 февраля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Коли худаю попа як дулька
УраганнаЯ
• 23 февраля 2023
Ответ дляГубка Боб
Прекрасно розумію. Зайва вага, об‘єм великий- 85.