Бокс-орун• 24 февраля 2023
Розкажіть, про свій останній мирний день рік назад.. що робили?
Про що мріяли та планували.. Свої відчуття напередодні..Чи вірили що буде війна?
Для драки• 24 февраля 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
А мне 23.02.22 муж сказал по телефону, что хочет развестись...
День этот был, как в тумане, погуляла с сыном, приготовила обед, ужин....ночь не спала, все мысли крутились, не о войне, а о 10 годах совместной жизни, планах, мечтах... Под утро уснула, проснулась от взрывов....
Мужа хоть забрали в ЗСУ?
Добротная• 24 февраля 2023
23 обычный день был. После работы в магазин, выпили вина с мужем.
Утром дочка младшая разбудила, «Мама, папа, вставайте, началось»
Проная прострация, не могла поверить. Куча звонков от друзей потом. Дочка старшая успела на работу поехать, вернулась под сирену уже. Первую сирену даже не помню.
Долго смотрела в окно, как все бегут куда-то с вещами, продуктами.
Позвонили родственники из Белгорода, позвали к себе) Ну да, конечно)
Муж предложил ехать на дачу в Загальцы, за Бородянкой. Сказала, что никуда не еду.
Столицу не сдадут до последнего и еда, медикаменты будут. Бабушки и дедушки пережили войну, учили что делать.
Потом котлеты жарила. Еще не было понимания полностью.
25 уже по магазинам с дочками ходили, добирали остатки продуктов. Старшая совершеннолетняя, предлагала им уехать, сказали остаются с нами. Так и пережили до весны все вместе. Смотрели за квартирами.
Холодильники соседям мыла кто ключи оставил, цветы поливала.
Муж потом поблагодарил, что никуда не уехала. А у меня и мысли не было такой.
Год прошел, а как вчера все было(
Ответ дляАноним с кешбеком
Я не знала, що там висадився десант, чула бої. Не пам´ятаю коли про це розповідали. Я вже значно пізніше побачила відео, де розповідали про те як розгортались події. Але точно пам´ятаю що по телику говорили що війна ’ далеко’, а здавалась що за рогом. Я в шоці від тієї брехні якщо чесно. Бо вони постійно наголошували на тих 50-80 км. Реально я була менш ніж в 10 км
ТГ увесь тоді був завален.. Навіть, я пам´ятаю про Гостомель і Мрію. Харків, Іванків, Ірпінь.. і куча фото з цих міст((( ще багато фото трупів рашистов.. Це зараз тиша, тільки офіційні
Ответ дляХочу в БАНю
В ситуації наближаючоїся війни,президент мусив підготувати людей. Крапка. Це б вберегло багато життів( А не про шашлики розказувати. Чи то для вас норм?
Стосовно зливу-абсолютно погоджуюсь.
Щодо шашликів - згідна. Тоді він ще був не президент, а комік.
Але, давайте будемо щирими, це - перший Президент. Усі оті папєрєднікі - то щось таке було. Хто відверто зрадник, хто ні риба ні м´ясо, хто барига.
Не очікувала я такої мужності від коміка. І я дякую Богу, що повномасштабна (а вона була неминуча, бо це екзістенціальна війна) сталася саме за Зеленського. Чому не втік? Цікаве питання. Така любов до України? Чи загрався, ввійшов у роль? Чи щось інше. Якби втік - все було б зараз інакше, навіть важко сказати як.
Ну і дійсно ТАКИХ звірств ніхто не очікував. Хоча я від бабусь (і своєї і чоловіка) свого часу наслухалась. Але щиро вважала, що зараз люди інші.
Ну, мої онуки також виростуть на ’нема гіршого від москаля ’.
Якби Зеленський виріс на такому - то інша була б риторика.
Багато разів тут дорікали ЗУ, що ’перші втікли’.
Якщо рашка не зникне з мапи світу, то за кілька років знову буде війна. І діти та онуки людей, які пережили жах Бучі, Ірпіня, Бородянки і тд також тікатимуть першими. В них в крові буде ’нема гіршого від москаля’.
Доктор Варвар• 24 февраля 2023
Ответ дляСамоучка
Не Островерх випадково?там щось з д нар і шампанським було
Нет, это был анонимный пост.
Хочу в БАНю• 24 февраля 2023
Ответ для4мама
Стосовно попередніх президентів-абсолютно погоджуюсь. Але зе жля мене найгірше,що могло з нами статися(( і сподіваюсь,прийде час відповідати за злочинні рішення,хоча навряд(
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
В ОРДЛО маєте на увазі?
Бо, дивлячись на Марік, Сєвєродонецьк, Ізюм якось інше враження... Хоча коли окупували може й не чіпають, тих хто залишивсь. Та ми, насправді, не знаємо, що там спливе, як виженемо...
Чіпають. Ще й як(( не брезгують навіть старими чоловіками. Багато через підвал пройшло. ФСБ там працює, як справжні чекісти. Можуть сусіди здавати, но це рідко. Частіше, якщо дуже знущаються на підвалі, жертви просто називають знайомі фамілії, щоб вижити...
Дуже повезло тим, кого взяли і тупо окопи повели рити. Їх потім відпускають.
Ви знали, що колоборантами в першу чергу стали воєнкоми і деякі волонтери, що в 2014 їздили? Їх ще раніше купили. І вони добре зливали інфу про АТО і їх родичів...
Мені здається, що ті, хто каже що орки не чіпають нікого, це ті, котрі першими за рос.паспортом побігли, щоб пенсію в 10000 получати, або ’мизамір’, аби не чіпали
Ответ дляХочу в БАНю
Ну за того ж Кошулинського ніхто б не голосував. Я не бачила нормальних кандидатів. Писала вже, просто щиро та від душі у бюлетені обклала @@ями пороха. Особисте було з ним - пряма протекція раша товарів. Я була в шоці, не могла повірити. Але барига він щавжди барига. І бувший комуняка, совок. Доя мене це також табу.
Зеля - то вже моє покоління. Покоління незалежних, не совкодрочери.
Надалі треба дивитись. Я категорично проти щоб до будь якого рівня влади потрапляли представники батальонів Монако та Куршавель. Бувші комуняки та совкодрочери - також геть, на пенсію.
Ответ дляmari_klim
Мені на ФБ писала якась типу ’журналіст’ - збирала інформацію ’висвітлити подвиги учасників ато з мого регіону’. То ж не мені одній!
Доктор Варвар• 24 февраля 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Да, вы правы, то уже мелочь)) всего хорошего вам и вашей семье!
Спасибо, и вам всего только самого хорошего💙💛
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
З 19.02 хворіла ковідом. Легегенько...
Розважалася дивлячись за літачками на флайт радарі... не те, щоб бентежили, але спострирігачі, над територією України дивували у тій кількості і частоті.. .
Над країнами нато летало дещо інше.
24 лютого старша донька мала їхати з хрещеною в Бкковель.
Перед цим за тиждень налагодила відносини з чоловіком. Бо жо цього подала на розлученнЯ.
23.02 вислухала істерику двох подружок, що буде війна.
Сказала, що дурні. Бо буде тільки Луганск чи Донецьк.. який Київ? Випили дружно онлайн і лягли спати.
О 5й ранку розбудила одна з подружок. Просто - ’війна’... я сказала, що не може бути, бо небо ’відкрите’. Я ж дивилася десь опівночі.... побігла до відкритої сторінки... жодного літака над Україною вже не було (((
Ми з охоороною вилізли на дах нашого 21типоверх будинку. Сторона Василькова папала. Буча і Гостомель зловіще мовчала (((
Саме туди ранком вирушила частина сусідів. Перечекати.
Над країнами нато летало дещо інше.
І в мене такі є)
Ви були в той нічній темі?
Я пам´ятаю, як хтось написав, що Титан в Криму відключили. І я тоді зрозуміла, що вони пішли через Крим.. Це десь після опівночі вже було.. Я випила афабазол і в 3 ночі заснула, щоб вже прокинутися о 5 від дзвінка.
Ви були в той нічній темі?
Кудряшка Сью• 24 февраля 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Гуру троллинга• 24 февраля 2023
Мой муж работал на таможне Бачевск, а сами мы из Глухова (15 км от границы с россией). 21.02 он был на смене и сказал, что русня вывела тяжелую технику в том числе и танки на нейтралку. Но все-равно мне не хотелось верить в худшее... и вот 24 февраля я проснулась в 4 утра, чтоб приготовить мужу на смену тормозок. А спустя несколько минут межкомнатные двери в доме стало трясти и завыла сирена...позвонил знакомый и сказал, что границу прорвали, идет жесткий обстрел и есть первые пленные, раненые и убитые
МоДнАя_КоШеЧкА• 24 февраля 2023
Ответ дляmari_klim
Я сьогодні прочитала, що по Харківській області загинуло щонайменше майже 1800 людей, зниклих - більше тисячі. Цивільних. То, що то все ´патріоти´, як написали (не знаю, що вона мала на увазі, може активісти). Думаю, багато з них - звичайні люди, які нічого проти окупантів не робили. Просто не там пройшли, чи не так подивилися (((
Просто деякі вважають, як особисто його чи родичів не зачепило, то все ок.
Скоро_вчера• 24 февраля 2023
Гуляла с подругой по магазинам, пили кофе, обедали, потом попала в пробку.
Лукава Кішка• 24 февраля 2023
Вмовляла чоловіка виїжджати, знала що буде наступ, 21 числа, після виступу пуйла про визнання території, купила білети на потяг до Ужгороду. Не поїхали, бо всі сказали, що я панікер, а 24 позвонила мама о п´ятій ранку, що нам бомблять
Дежурняшная• 24 февраля 2023
Ответ дляПусин Кукин
У меня яркий последний мирный день перед войной (23 февраля). Очень классный, удачный. А вечером с мужем пошли пешком в кинотеатр в Ривер Молл, погода супер, так тепло. Возвращались - я засмотрелась на небо и промелькнула мысль что так спокойно, скоро весна, что не может же быть войны, ну бред же...А ранним утром 24 проснулись от взрывов
О, ну якщо в Рів‘єр, то сусіди мабуть. І нас чекало феєричний ранок 25……
Весь день 23 лютого читала новини і більше ні про що думати не могла. І це тривало з 20 лютого. Працювала, але...всі думки були про одне. Ввечері склала документи. Перед сном прочитала, що ми закрили повітряний простір над Харковом і Дніпром...ну, тут вже було ясно все остаточно, було питання тільки, чи буде атака на всю країну чи тільки схід. Останній мирний день у мене був 19 лютого...
Менее Более• 24 февраля 2023
Вибрали машину в автосалоні, подали документи на ухвалення кредиту …
Тётя Хрюша• 24 февраля 2023
Мой вечер 23: пошла с подружками в Спортлайф, плавали, ходили в парную, пили чай. Было весело, возвращалась домой и думала нужно заправить машину, но лень победила, в 6 утра 24 февраля это было не реально, на заправках была паника, и километровые очереди.
ЖивунаБагамах• 24 февраля 2023
Не пам´ятаю день 23,от взагалі. А 24 погодинно напевно можу розказати ( Все пам´ятаю,і перші вибухи,і як шалено літали наші вертольоти( Як маму будила :’ Вставай , збирай документи,війна!!!’. (Перша хвиля киян, які до нас доїхали... Паніка ,пусті полиці магазинів ( Рік пройшов,а все як сьогодні (((.
Неутомимые шахматы• 24 февраля 2023
22.02.2022 написала заяву на звільнення, хоча ще була в декретній відпустці. 25.02.2022 мала оформлюватись на нову роботу. 23.02.2022 зробила генеральне прибирання, навіть вікна помила. 24.02.2022 зранку виїхали в село в Київській області.
Подмигашка• 24 февраля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Люди от шока делали не пойми что! У меня кума поехала в Дымер к родственниками и там оказалась в оккупации с ребенком маленьким, без связи месяц наверное, мы уже в розыск подали, думали всё( Еле её вывезли оттуда с колоной красного креста. Ребенок до сих пор трусится от сирен
Всё было настолько непонятно, что никто не знал, что же правильно делать…
Купипупсичек• 24 февраля 2023
Дуже тяжкий день був...гуляли з сином. Розмовляли про те, що може буде війна і ми не ще не скоро зможемо повернутися додому. Виїхали заздалегідь закордон. Пам´ятаю, як тут люди з Донецька розповідали свої історії...я так надовго запам´ятала ту тему. Як вони з двома валізами поїхали і ніколи вже не повернулися...
Люблю Поумничать• 24 февраля 2023
Ответ дляДля драки
Чоловіки виїхали б
З чого ви взяли, що їх випустили б?
Люблю Поумничать• 24 февраля 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Люди панікували,бо не були готові. І не знали,що робити.
А мені ще одне цікаво: як вже на другий день війни ворожітанки були під Києвом.
Я готувалась. І теж панікувала. До цього неможливо бути готовим, не маючи відповідного досвіду.
я Кукарача• 24 февраля 2023
Я не верила что будет война, но проплакала 22 из за каких то пустяков, но в самом деле от ожидания чего то плохого. И 23 тоже целый день тревожное настроение было, хотя и не паникер
Форс мажор• 24 февраля 2023
Была на работе, обычный день, 24-25 должна была быть в отпуске. Вечером развлекалась на советчице, мы тут в очередной раз возможное нападение обсуждали, было немного тревожно, но в войну не верила, во первых потому, что это тупо и не адекватно, не думала, что те управляет такой большой страной могут быть настолько поехавшими, во вторых, потому что наше правительство каждый год нам объявляло, что вот не сегодня завтра рф нападет, получилось как в той басне про мальчика и волка, ну и в третьих, собрать войска на границе и грозиться напасть пол года, мне тоже казалось тупо, думала, если хотят напасть, нападают быстро, чтобы не дать противнику подготовиться, в общем об рф и ее власти я думала лучше, чем они того заслуживают, ну и еще после ’страшных’ санкций, которые наложили после того как рф начала вводить войска в ДНР ЛНР, думала, что им сдали Донбасс и на этом все закончится. О чем мечтала? Ни о чем глобальном, по мелочи даже не помню уже.
Хочу в БАНю• 24 февраля 2023
Ответ для4мама
Тобто ви за зе лиш тому,що він ваше покоління?