Бокс-орун• 24 февраля 2023
Розкажіть, про свій останній мирний день рік назад.. що робили?
Про що мріяли та планували.. Свої відчуття напередодні..Чи вірили що буде війна?
Ошеламиссимо• 24 февраля 2023
Я приехала со свадьбы 23 , а 24 должна была покупать квартиру. Вот так и живу до сих пор на сьемной
Рожки-да-ножки• 24 февраля 2023
Шла с работы и не верила в войну. Сейчас уже готова поверить в инопланетян((
Доктор Варвар• 24 февраля 2023
Ответ дляникогда такого не было
Моя донька летіла у відпустку в Європу 23.02 .Виліт був в 19.30,але затримали і вилетіла вона близько 21.00.Я весь цей чай страшенно нервувала,розуміла,що можуть закрити небо і вона нікуди не полетить,хоча донька нічого й слухати про війну не хотіла,доказувала,що я нагнітаю.Тієі ночі майже не спала,та й декілька попередніх ночей також.Перед ранком задрімала,прокинулася від звуку ракет,які летіли над будинком.Зпросоння подумала ,що це літак,відкрила новини ,все зрозуміла,бігом сюди зайшла,тут дівчата вже писали про перші вибухи.Син підліток теж прокинувся,спитав що ,війна?А от чоловік щось не міг повірити,був наляканий,він теж з тих ,хто думав ,що війни не буде .Потім вже почало вибухати неподалік,ми швиденько зібрали нашвидкоруч якісь речі і поїхали до сестри,в безпечніше місце.Виїхала я з дитиною за кордон 10 березня,коли окупанти були від нас за 50 кілометрів і дуже швидко просувалися.То вже окрема історія,як пригадаю ту дорогу,мінус пару років життя від стресу(
О, я тоже вспомнила, что моя дочь собиралась лететь в Египет со своим парнем примерно в конце февраля. У нее старый паспорт заканчивался в апреле и она срочный сделала в начале февраля. Но потом отложили поездку, потому что им сессию перенесли.
Пьяная вишня• 24 февраля 2023
Вввечері 23 лютого повинна була їхати в Київ, на один день, щоб забрати собаку у сестри, котра 24 лютого їхала на ЗУ, тому підганяла справи по роботі, вивчили з донькою уроки наперед. А 24 лютого, в потязі, я узнала, що почалася війна...
Девушка Прасковья• 24 февраля 2023
Ответ дляПусин Кукин
Таких на самом деле очень много) раньше большинство думало, что если и будет ’что-то’, то будет в городах. А село/дачный дом никому не нужен, есть автономное отопление и т.п. А на деле - это ловушка, как правило в таких местах один выезд, зашли орки - и всё) Поняла что в таких случаях нужно ехать только в большой город, т.к. шансы выехать и спастись выше - несколько выездов из города, склады продовольствия и т.п
Я через неделю отмидки в селе вернулась домой в город. Полет магазинов были пустые полностью. Только чипсы и сухарики. Ещё был хлеб. Это очень давило на психику
Доктор Варвар• 24 февраля 2023
Ответ дляАноним_Галя
23/02/2022 була на роботі, потім ще забігла до супермаркету, набрала купу каву по акції, запам´ятала так як дуже стомлена була, але все рівно пішла до магазину. 24/02/2022 чоловік прокинувся, почув вибухи в Борисполі, я ще йому сказала що то фігня і щоб він спав далі, після обіду вже виїхали з Києва, вдало вибрали напрямок (по старооб трасі) та виїхали без заторів.
П.с. в березні передали ключи родичам які залишились, та попрохали забрати з морозілки м´ясо та рибу (щоб з´їли), щоб не пропало у випадку відключення світла, вони заодно забрали і всю каву, макарони та хімію
, але то вже пережили та забули.
Мебель хоть не вывезли?
Леди Репях• 24 февраля 2023
Был обычный день. Никто в семье не верил. За пару дней до этого набрали в Метро макаронов и каш, чисто на всякий случай.
Считаю, что была очень недальновидной и зря не интересовалась политикой (глупейшая позиция, теперь понимаю). Про Советчицу тогда я и знать не знала. Очень жаль. Может, приняла бы какие-то другие решения. А, может, и нет. Теперь сложно судить.
Леди Репях• 24 февраля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
И у меня что-то похожее.😔
Элька-Карамелька• 24 февраля 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Вы тоже не думали,что это может выйти за пределы Донбасса ?
Да, я была на 200% уверена. Даже представить не могла такое широкомасштабное вторжение. И не потому, что нас кто-то мог испугаться, а просто не могла поверить, что российская политическая элита поставит под удар все, что долгие годы крала, ныкала в офшорах и вкладывала в замки… Они все не молоды и потерять все ради чего прогибались столько лет… я в шоке от глупости и трусости этих идиотов.
Ворую вкусняшки• 24 февраля 2023
Йшла з роботи по Подолу, було трохи сніжно. Думала зайти в аптеку,щоб купити в трєвожний чємоданчік ліки, але подумала, що ай, хавтра куплю ліки ті
Потім думала в фору зайти за печивом і тд для того ж трєвожного чемоданчіка, але теж не купила
О 5 ранку жалкувала,що це не зробила
Ответ дляБокс-орун
Моя історія
24.02.2022 у нас повинні були бути змагання у іншому місті, 2 години їзди, початок о 9.00, тож виїзд планувався ранній, але близько 20ої години 23.02 в чаті написали, що от як приймуть рішення про ’надзвичайний стан’, то типу відміняються змагання, сидіть та чекайте повідомлення. Я тренер та суддя, тож чекаю. Хтось вже полягав спати, а я все чекала, що напишуть, і ось близько 22.30 повідомлення, що змагання відміняються, я починаю писати всім повідомлення, та чекаю, щоб відписали, що побачили інфо, бо багато хто може не подивитись та й поїхати зранку, тож я собі поставила годинник на 6 ту ранку, щоб побачити та перетелефонувати тим, хто не в темі. Більш того, я відписала дітям в чаті, що раз змагань не буде, то я чекаю їх на тренуванні.І ось близько 5ої ранку з жахом прокинулась від шаленого видуву дверей в квартирі, (це пожежна вентиляція),серце вилітає хватаю телефон дивлюсь чат будинку, всі питають ’що це?’ І багато хто пише одне слово: Війна.Війна. Війна.
Яка війна, Божечки??? Я не вірила, а потім подзвонила мамина подруга і каже: ’Скоріш збирай речі біжи до мами, війна почалась’ Це найстрашніше, що я чула за все життя... 😢😢😢
А я тренеру свого сина казала, Ви що, сказилися?? Які змагання 26.02?? Так це у нашому місті повинні були бути. А на 03.03 всі купили квітки в Київ їхати на змагання. До мене син ввечері 23.02 прийшов, каже всі купили, а ми?? Кажу йому, Ваш тренер живе в іншому світі...з рожевими поні.
Девушка Прасковья• 24 февраля 2023
Ответ дляДядя Жора
Байден как раз своих предупредил и настоял на выезде.
А наш о шашлыках рассказывал.
Не понимал и не верил в войну только блаженный. Остальные все это видели и понимали. Только никто не мог представит, что это будет такой ад. Если бы сказали, что, например, через неделю раша вторгнется на сумском на юпраалении, я бы сошла с ума. От бессилия. Понимая, что война начнётся со дня на день, я не понимала, что мне делать. 2 инвалида, реьенок и старушка. А если бы мне озвучили ’через неделю война’... Боюсь, я бы не выдержала этого ожидания
Элька-Карамелька• 24 февраля 2023
Ответ дляАдминко
В первый день, очень пожалела,что не решились с мужем ехать им на встречу.
Тот город в котором мы могли бы оказаться, они прошли транзитом,а остались в Чернигове и сидели месяц в подвале
Так же мне все говорили, куда ехать,на встречу танкам?но к о уехал 24-25 числа проехали без проблем мимо колон
Потому не угадаешь
Моя подруга умудрилась выехать навстречу танкам по Житомирской трассе… ехала зажмурившись. И проскочила.
Мочалкин блюз• 24 февраля 2023
У мужа был свой небольшой бизнес. Как раз начался сезон. Он должен был 23го с самого утра ехать в Херсонскую обл на 3 дня. Но кто-то его подвел, что-то не сложилось, и он перенес поездку на 24е. Слава Богу!!!
Мы накануне перенесли грипп, отходили еще с ребенком. Я весь день работала, до 3ч ночи. Никак работа не шла, прям мысли в кучу не могла собрать. Постоянно в тг лезла новости смотреть. Сна тоже не было. В 3 легла спать.. ну а 24 взрывы, оккупация и месяц жизни в ужасе
Элька-Карамелька• 24 февраля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Моя коллега из Киева выехала в Иванков и сидела в подвале, домой прибегала днем еду детям готовить и назад в подвал. Но она сказала, что там их не трогали, но обстрелы были сильные. Но меня удивило такое решение. Это же просто поехали на встречу к оккупантам! Сестра маминой знакомой тоже с детьми выехала в село из Киева, к сожалению, село попало в оккупацию, одного ее ребенка убили
Какой ужас.. .
У меня много знакомых совершили такие ошибки, но хоть все живы…
Я в Киеве могла либо в спальнике сидеть либо в правительственном квартале. Вот я никак не могла решить где все-таки безопасней… выбрала спальный район.
Элька-Карамелька• 24 февраля 2023
Ответ дляТепличная
Аеропорти Харкова і Дніпра закрили о 21:30, Київ, Одеса - працювали, інформація про закриття надійшла близько 2-ї ночі. Останніми, якщо не помиляюсь, вилетіли вечірні рейси 23.02.
У меня друг улетел в Египет почти в полночь. Отдохнул…
Доктор Варвар• 24 февраля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Мы в Чехии, еще до войны собиралась тут учиться, знала, что будет тут, поэтому морально легче. Я спасаюсь тем, что нашла работу и чудесный коллектив. Стараюсь не думать о доме, а то накрывает. Нужна дочке сейчас здесь. Еще в селе дом брошен, сад
Мои планировали в Чехии поступать. Пошли на языковые курсы в 10 классе, летом уже был уровень В1. В 11 классе бросили их, когда начался первый локдаун.
Бутербродница• 24 февраля 2023
23.02.22 у меня была ужасная мигрень, пол дня рыгала... когда закрывала глаза, видела трупы, много, чувствовала их запах и снова бежала к белому другу, в ушах был тяжелый рок. Очень тяжелый был день, в войну не верила вообще.
Элька-Карамелька• 24 февраля 2023
Утром 24.02 меня набрал охранник со стоянки… война, мы ответственности не несем, забирайте машину, там шлагбаум открыт… И в первые дни так непривычно было выглядывать в окно… практически пустая парковка перед домом, а обычно там яблоку было негде было упасть.
Ответ для75В
😭💔
Да, такі страшні слова(( Раніше ми їх чули тільки у фільмах, я ніколи в житті не думала, що нам доведеться це все пережити насправді ((
На днях мені попався якийсь серіал про війну, і там був показаний початок вітчизняної війни у Києві і в Україні і тут язгадала, що з тих розповідей і фільмів що чула і бачила, тоді в 1941 початок війни був абсолютно такий само, так само казали, що буде війна з 40го року і так само люди не вірили. В той же час почали бомбити Україну і тайже шок був у людей, пройшло 80 років, а абсолютно все почалося відбулося так само.
Доктор Варвар• 24 февраля 2023
Ответ дляКудряшка Сью
В меде нет заочки, а обучение в этом году гибридное. В польше не учится, хочет возвращаться, по этому и нет желания учиться тут. Депрессирует
Вы не писали про медфак, но я так и подумала, раз онлайн нет. Поэтому и переспросила.
Вернется и восстановится)) Главное, чтоб война поскорее закончилась.
Хочу в БАНю• 24 февраля 2023
Ответ для4мама
Я вас прошу. Хто хотів знати - все знав. Маю купу знайомих які сім´ями виїхали у лютому. Вся інформація з кожної праски лунала навіть тут по сто разів на день.
Зараз у тому ж Бахмуті є люди які нікуди ні за яких умов не поїдуть.
Навіщо нам тоді офіційна влада? Чому нас попереджав президент чужої країни,а наш говорив неправду,дивлячись у вічі?
Даю справку• 24 февраля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ужас
подскажите, это где стояла вода20 метров от дома, когда шлюзы открыли - под Барышевкой?
У нас дом в киевской области, под Барышевкой дача
Ответ дляАноним с кешбеком
Я взагалі не розумію тих хто виїжджав у села
Ви не праві, ми виїхали в село, Білоцерківський район, за всю війну у нас тільки над нами літаки низько на початку війни літали, не наші, вночі було видно пуски градів зі сторони аж далі Броварів, приблизно і ракети на Київ, раніше постійно і зараз, Слава Богу вже дуже рідко. А і техніка ночами наша йшла, було страшно. А так всю війну ми були тут в селі і кумів і дітей подруг позабирали. Так, ми були на готові в любу секунду їхати далі, машина заправлена, у нас 5ро дітей, тому машина велика на 8 пасажирів, сумки складені і всі в машині, там же весь сух пай і вода, слава Богу не пригодилось, так що село селу велика різниця і в моїх дітей не було того шоку і переляку як у більшості, просто зранку 24, старша донька нас розбудила, ми за годину вже їхали спокійно в село, пробок, до речі ще не було, були черги на заправках у Києві, на обухівській трасі і черг не було.
Ответ дляХочу в БАНю
Ви при коронавірусі також вважали, що треба зачинитись у 4 стінах і у парках/скверах не гуляти здоровим людям?
Влада так багато дурниць та нісенітниць говорить, що сліпо довіряти владі - то себе не поважати.
Я вдячна хоча б за те, що не злили ’Київ за три дні’, хоча намагались.
Або не підписали якісь срані Мінські знову.
Організація, прийом, влаштування наших за кордоном по всьому світу - то велика заслуга саме влади. Спитайте у біженців-2014 як було їм.
Не треба закривати очі на недоліки, але все ж таки варто подякувати за правильно зроблені кроки.
Влада - це багатолике поняття.
Це і медведчук і рабіенович і інша шваль. Водночас це Залужний, Кім і інші достойні люди. Це все влада. І нам не треба всіх в одному човні топити. А наскільки це можливо тверезо оцінювати дії чи бездіяльність кожного.
Влада - це багатолике поняття.
Простецкая• 24 февраля 2023
А ми 23 приїхали в Буковель,вирішили поставити малого на лижі. А ось в Буковелі провели довгих півтора місяця.....
Для драки• 24 февраля 2023
Ответ дляЛюблю Поумничать
Ні, не треба було. Особисто ви що б змінили, знаючи, що от точно завтра війна? Ну або не завтра, а через кілька днів? Я так подумала - нічого б не змінила. Як і абсолютна більшість тих, які зараз навіть себе обманюють тим ’та я б...’. Та ти і зробив, те, що ти б і зробив.
Чоловіки виїхали б
Хочу в БАНю• 24 февраля 2023
Ответ для4мама
Влада - це багатолике поняття.
В ситуації наближаючоїся війни,президент мусив підготувати людей. Крапка. Це б вберегло багато життів( А не про шашлики розказувати. Чи то для вас норм?
Стосовно зливу-абсолютно погоджуюсь.
Хочу в БАНю• 24 февраля 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Люди панікували,бо не були готові. І не знали,що робити.
А мені ще одне цікаво: як вже на другий день війни ворожітанки були під Києвом.
Кудряшка Сью• 24 февраля 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Да, вы правы, то уже мелочь)) всего хорошего вам и вашей семье!