Бокс-орун• 24 февраля 2023
Розкажіть, про свій останній мирний день рік назад.. що робили?
Про що мріяли та планували.. Свої відчуття напередодні..Чи вірили що буде війна?
Артура Пирожкова• 24 февраля 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Була задрючена роботою, прийшла без задніх ніг, читала порадницю, не вірила у війну. Думала США нагнітає, бо наші мовчать
Я так само.Пам´ятаю,що лише о 3 заснула.А через 2 години вже син прибіг і розбудив нас.
Твердая валюта• 24 февраля 2023
Делали ремонт в своем доме. Приехали поздно спать к родителям. В 5 утра начали звонить сестры ( одна живет в Харькове, другая в Киеве) и говорить, что их бомбят. У нас тишина за окном.
Включили телевизор. Шок
Хочу в БАНю• 24 февраля 2023
Багато людей навіть тут пишуть,що не вірили в початок війни. І моя родина до останнього сподівалася,що не буде війни. А деякі пишуть тут,що президент не мав людей попередити,бо типу всі знали. Що знали? Чи знали як і куди тікати? Чи може сховища були обладнані для людей? Що?
Ответ дляХочу в БАНю
Тобто ви за зе лиш тому,що він ваше покоління?
Хто сказав, що я за Зе? Я після вбивства Чорновола - вічно проти. Каюсь, у 2014 за чмо однотурове голос віддала.
Так, на сьогодні я вважаю Зе найкращим з тих, хто був. Як першу особу держави.
По слугам - там стріляти та вішати кожного другого треба.
В мене ієрархія - аби не москаль, аби не комуняка, аби не совкодрочер.
Я вважаю, що та підтримка, яку ми маємо на світовому рівні - це заслуга Зеленського та дипломатів. І підтримка наших біженців і підтримка зброєю.
Він вміє очаровувати людей. Подивіться хоча б на фотозустріч з Ріші Сунак - це щось феноменальне! Ніби Ріші був у команді Кварталу!
Форс мажор• 24 февраля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Мне всегда интересно было, как люди могли выезжать из Киева в Бучу, Ирпень, Иванков. Чем руководствовались. Не хочу обидеть, но реально интересно. Просто мы, когда выезжали, смотрели карту и понимали, куда не стоит ехать
Из Харькова тоже многие по селам рванули, которые потом под оккупацией оказались под Изюм, Балаклею, Чугуев.
Розкажу про свій ранок 24 числа) Прокинулась рано, бо треба йти гуляти з собакою, була десь шоста ранку, я взяла в руки телефон і побачила новини та повідомлення...відклала телефон і подумала, що треба погуляти з собакою подовше, аби вона гарненько вигулялася, бо вона в мене досить активна, бо хто зна що там за день буде, чи вийде з дому вийти, бо я взагалі навіть не уявляла, як воно і що буде далі...та й пішла собі. Пішла по району, на набережну до річки, ніде нікого не було... в нас є велика площа біля набережної і там храм, я от так стала на ній і хвилин декілька просто дивилася на храм, а поруч моя собачка теж тихенько стояла... я не релігійна людина, але віруюча, для меня це просто було якось символічно. Потім я пішла додому і по дорозі бачу вже величезні черги в аптеку, до банку, за водою...все це було якимось таким дивним, як в кіно. Я перші дні взагалі не могла оговтатися, к вечору я плакала на вулиці, розмовляючи з подругою по телефону, при тому, що я людина досить спокійна і в такі моменти навпаки збираюся до купи, але мене розвезло конкретно і до тями я прийшла десь через два тижні. А потім вже багато часу пройшло, була сонячна погода і я знов через пів року прийшла на ту площадь, де храм, так само з собакою, такий настрій був хороший, впевненість, що все буде добре, але людей вже було багато, гуляли, сиділи на лавках, і якось після того місто знов почало люднішати та оживати, багато хто повернувся додому)
Мини-бикини• 24 февраля 2023
Чоловік 20 лютого поїхав в село. Я 21 зателефонувала йому і кажу-от ти поїхав,а якщо війна? Він мені- нічого не буде,заспокойся,я за вами приїду,на випадок чого. Кажу-ага,ти думаєш,тобі червону доріжку постелять,щоб ти вертався за нами? Мости підірвуть-і все,ми на лівому березі,ти на правому-що юудемо робити?
Він-та не буде нічого.
24 я прокинулась о 3.30 ,почитала новини, советчицу, тиша. Поставила телефон на безшумний режим і заснула. Прокинулась о 7-телефонував на вайбер однокласник сину, сусідка дзвонила в двері, в мене на телефоні 15 пропущених від чоловіка,мами,сусудки. Беру слухавку-чоловік кричить-я вже в Коростені,заправиася,їду за вами-перелякався ,чого трубки не береш? Йому зателефонувала моя мама о 5 ранку з Луганську і сказала,що почалась війна. Він виїхав одразу, почав мені телефонувати-а я спала,телефон на безшумному.
Тоді він зателефонував сусіду,його дружина прибігла мене будити-я пам´ятаю,як відчинила їй двері-а вона каже-бомблять міста,війна почалася.. а я сонна і повірити не можу, думаю,та нє,то полякають трохи і все...
Ми в 14 році з Луганська виїхали,і знов...
Приїхав чоловік, втомлений. Сусіди запрошували їхати з ними,а він просту заснув і не міг вмтати,вони поїхали самі. Ми о 17 пішли на нову пошту,посилку забрати-нічого не працює,в АТБ пусті полиці, і в магазинах якийсь стрьомний контингент-молодь напідпитку і якісь напівбомжі. Повертались додому-зателефонувала подруга,каже,тривога. Вперше пролетіли над нами винищувачі. Наступного ранку ми виїхали з Києва,в область до знайомих. Там відносно спокійно прожили місяць,потім з сином виїхали за кордон. Чоловік залишився в селі.
Він-та не буде нічого.
Зубная фея• 24 февраля 2023
Ответ дляБойцовская
Да, вот тоже не могу понять как можно сознательно ехать навстречу танкам, ну маразм же.
Я з того самого Іванкова, дійсно багато людей з Києва приїхали сюди і потрапили в окупацію. А логіка в них була така, що кому ті села треба, думали вони просто пройдуть нас і підуть до Києва. З тієї ж причини і ми тут залишилися, бо не знали ще що таке війна і окупація (
Форс мажор• 24 февраля 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Я взагалі не розумію тих хто виїжджав у села
На западной когда обсуждали нападение из Белоруссии многие местные говорили, мол зачем им наше село, приходилось объяснять, что первым делом они берут села, а потом оттуда обстреливают районные и областные центры.
Артура Пирожкова• 24 февраля 2023
Ответ дляСегодня я не я
Знала точно, що буде від 22.02 по 24.02
23 йшлала містом, розуміючи, що це останній мирний день
Купила 10 шт консерв тунця, напевно продавець дивувалася, бо за останні 4 тижні я 2 рази на тиждень в неї тунець по 10 шт купувала))
Спати лягла вдягнута, о 4.30 почула літаки і о 5 почалися новини…
Ви екстрасенс?
Мини-бикини• 24 февраля 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Я тоже не поняла,какой-то поток бессмыслицы..
Сегодня я не я• 24 февраля 2023
Ответ дляАртура Пирожкова
Ви екстрасенс?
Щоб робити аналіз інформації і обирати її джерела треба бути екстрасенсом?
Крапипопка• 24 февраля 2023
Ответ дляДядя Жора
Байден как раз своих предупредил и настоял на выезде.
А наш о шашлыках рассказывал.
А може наші люди деякі просто чути не хотіли?
Чи ви думаєте просто так про тривожний чемоданчик зі всіх новин не один місяць розповідали? Сирени тестували?
Я теж не вірила, що може бути така війна в 21 столітті.
Але машину заправила, корм тваринам запасла, для людей в мене вдома завжди запаси є і готівку зняла і документи зібрала.
Але коли пройшло 16 лютого і нічого не відбулося, якось розслабилася.
А багато знайомих виїхало за кордон.
А в мене робота, в доньки школа і так далі як і в багатьох
А багато знайомих виїхало за кордон.
Артура Пирожкова• 24 февраля 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Я 23 го поздно по ехала с работы,а муж сумки собирает, сказал что что то будет.... Я поехала сняла деньги,заправила авто. В 5.20 проснулась от бомбежки, сирены,самолёты , палающее небо,люди в панике ощущения как буд то в фильме,но это адская реальность. Потом завезли ребенка и собак к родителям и на службу., На казарменное положение. Дни слились,мы не понимали какой день, какой час. Разговаривала по видеосвязи с ребёнком,родными и было жуткое осознание того,что больше могу не увидеть,не обнять ,не поцеловать своего ребенка не увидеть его взрослым,внуков- жизнь остановилась... Мы спали,если спали полностью одетыми, мы научились процедурам гигиены не снимая штанов и беру, нам было все равно как выглядит, но при этом счастьем было кое как помыть голову,хотя бы раз в семь дней... Это был адский и только первый месяц войны. Дякую, ЗСУ,нашим захисникам та захисниця за те ,що ми українці та в нашій Україні. Мира всім та перемоги,нехай Бог береже наших дітей,нашу землю та нас. Україна понад усе.
Вы в полиции работаете?
Артура Пирожкова• 24 февраля 2023
Ответ дляДевушка Прасковья
Всю неделю мучила бессонница и какая-то необъяснимая тревога. 23 днем у нас в городе правосеки собрались под зданием администрации и был конфликт с полицией. Стреляли. Это разозлило. И так напряжение летало в воздухе, кще и этого не хватало. Весь вечер в родительском чате собирались пойти к директору школы разбираться по одному конфликтом вопросу. Сын ночевал у бывшего. Я вообще не смогла уснуть. В 4.29 подружка скинула видео пуйла и написала, что у неё мужа подняли по тревоге. Он полицейский. Написала, что на границе стрельба. Я звоню бывшему, ору вызывай такси, веди малого домой. Он сказал, что я истеричка. Час ему объясняла. На улицах уже был кипиш. Люди грузились в машины и уезжали, такси уже не ездили. Привёл ребенка пешком, в 6 утра в магазинах уже очереди стояли на улице и полки пустели. У людей паника. Около 10 утра мы поехали в пригород к моей бабушке, еле выехали их города из-за пробок к заправкам. Подружка выезжала тоже в село но в другую сторону, ехали они уже мимо русской колонны. Помню, звонит и говорит что едет колонна и не видно ей конца. Говорю, флаг есть у них? Говорит, нет, может это наши? Нет, точно не наши.
Вы из какого города?
Бойцовская• 24 февраля 2023
Ответ дляЗубная фея
ну блін, реально, я з Ірпіня, і уявила собі як я в квартирі і тут рашистські танки заїжджають+ орки в двір заходять, що дорівнює повний безпрєдєл і безправність і подумала нахіба воно мені нада, за пів години зібралися і досвідос.
Я розумію ще ладно тих хто в себе вдома залишився, а тих хто свідомо їхав назустріч в сторону білорашки звідки заходили, ну в голові не вкладається.
Любви вам!• 24 февраля 2023
В тот день в воздухе висело напряжение. На советчице весь месяц обсуждали будет-не будет, закупать ли еду и т.д.
Пошла в магазин вечером, было подозрительно мало людей, и продуктов было мало. Я купила пачку муки и несколько пачек круп (запасы)...
Головная• 24 февраля 2023
Эту тему нужно сохранить. Еще живые, такие разные и похожие истории. И никакого срача.
Форс мажор• 24 февраля 2023
Ответ дляАннуитет
Мы 23 с друзьями были в Буковель,24 день выезда. Утро началось с звонка мамы, сказала не возвращайтесь. Война началась…. Сидели думали что делать, и решили вернуться в Киев, дома кошка была, которую мы оставили одну,на 3 дня. Из за нее и решили ехать домой.В 9 утра выехали, приехали домой в 5 утра. Пробки были везде. И особенно страшно было наблюдать, весь этот поток который выезжает, а мы обратно едем.
Какие вы молодцы, что вернулись ради животины.
Сорока белобока• 24 февраля 2023
Я знала що буде війна і тут гризлася , підтримало мене ще двоє дівчат , де ті всі були які теж знали не розумію.
Була впевнена що брати підуть Київ , в Маріуполі було багато військових я гадала що вони туди не підуть
Я такое• 24 февраля 2023
Ответ дляЛеди Репях
Был обычный день. Никто в семье не верил. За пару дней до этого набрали в Метро макаронов и каш, чисто на всякий случай.
Считаю, что была очень недальновидной и зря не интересовалась политикой (глупейшая позиция, теперь понимаю). Про Советчицу тогда я и знать не знала. Очень жаль. Может, приняла бы какие-то другие решения. А, может, и нет. Теперь сложно судить.
я тоже новости никогда не смотрела и понятия не имела кто там какой пост занимает, новости о предполагаемой войне узнавала от подруги, еще удивлялась постоянно - сколько можно это все читать. А потом думала, что если б интересовалась политикой и историей, то смогла бы понять, что реальная война на носу, но в жизни до войны мне это было не нужно. Теперь уже год читаю новости изо дня в день( а советчица - это как доброе утро и спокойной ночи
Аноним с кешбеком• 25 февраля 2023
Ответ для4мама
Ну за того ж Кошулинського ніхто б не голосував. Я не бачила нормальних кандидатів. Писала вже, просто щиро та від душі у бюлетені обклала @@ями пороха. Особисте було з ним - пряма протекція раша товарів. Я була в шоці, не могла повірити. Але барига він щавжди барига. І бувший комуняка, совок. Доя мене це також табу.
Зеля - то вже моє покоління. Покоління незалежних, не совкодрочери.
Надалі треба дивитись. Я категорично проти щоб до будь якого рівня влади потрапляли представники батальонів Монако та Куршавель. Бувші комуняки та совкодрочери - також геть, на пенсію.
Ви точно про Зеленського говорите?
Форс мажор• 25 февраля 2023
Ответ дляКривая спроса
Так, користувалися адмінресурсом, грошима кураторів. Людей ставили перед фактом. Я не знаю як де, але на Сході, якщо це не обл.центр, то до появи Т2 було 1-4 телеканали. У дуже заможних супутник з руснявими. ’Новини’ доходили далеко не новинами.
Не поняла, это вы про когда? Или про какой населенный пункт? В селах спутник только ленивый не купил, да и без спутника каналов около 20 было.
Я такое• 25 февраля 2023
Ответ дляБутербродница
23.02.22 у меня была ужасная мигрень, пол дня рыгала... когда закрывала глаза, видела трупы, много, чувствовала их запах и снова бежала к белому другу, в ушах был тяжелый рок. Очень тяжелый был день, в войну не верила вообще.
ого
Кривая спроса• 25 февраля 2023
Ответ дляФорс мажор
Да практически до 2004
Форс мажор• 25 февраля 2023
Ответ дляЛюблю Поумничать
Ні, не продали б. І не поїхали. Якби ви мали це зробити - війна ь не була причиною. Все продати і поїхати прекрасно модна і зараз. Багато хто так і робить. А ви? Ну от вам і відповідь.
Если бы я не уехала бы, то только потому, что муж не захотел бы, но я бы сделала все чтобы его убедить, далеко не поехала бы, но в соседнюю область подальше от границы точно. А там по ситуации. Я из тех, кто как не было бы жаль имущества, может бросить все и уйти с одной сумкой не оглядываясь. Когда через полтора месяца мы так и уезжали с одной сумкой и котом, я была готова к тому, что вернуться может будет некуда. Но все обошлось, вернулись. Сейчас я готова сваливать в любой момент, а муж нет, надеюсь уже и не придется.
Форс мажор• 25 февраля 2023
Ответ дляКривая спроса
Да практически до 2004
Ну про 3-4 канала вы загнули, с десяток точно был, может в зависимости от удаленности от областного центра конечно.
Хочу в БАНю• 25 февраля 2023
Ответ для4мама
Ох,давайте закінчимо діалог,бо в мене кардинально протилежна думка про того зе. Для мене це катастрофа по всім фронтам. Але сперечатися не буду,а то точно буде ’ хочу в бан’))
Я такое• 25 февраля 2023
Ответ дляЛюблю Поумничать
А ще нам цілком однозначно показували з усіх утюгів про тривожні валізки, карти бомбосховищ, правила поведінки при обстрілах... Хто хотів мав можливість зробити правильні висновки, ну чи щось підготувати якісь варіанти. Хто не хотів. - чекали шашликів, воно приємніше. Доречі і в травні багато хто такий жврив шашлики, так що тут співпало
вопрос был не о том. Речь не о том кто какие выводы делает исходя из информации по телевизору, речь об официальной информации от власти и президента. Читайте на что отвечаете.