Швабристка• 24 февраля 2023

Хорватія. Ціни на продукти?

Хто в Хорватії.
Які ціни на основні продукти?
Можете написати перелік з цінами?
Молочні
М’ясні
Овочі
М’ясо
Риба
Олія
Я такая наивная• 24 февраля 2023
Подивіться акційні газетки lidl, konzum
Обнимашкина• 24 февраля 2023
Знайдіть в пошуку, наприклад, лідл Хорватія. Там будуть приблизні ціни.
Ось, наприклад, каталог на цей тиждень
Улыбчик• 24 февраля 2023
Ось мій сьогодняшній чек з хорватського Lidla. Якщо не зрозуміло - питайте:)
Улыбчик• 24 февраля 2023
Тут є риба, м‘ясо, хліб, яйця, сир, сметана, овочі, фрукти, пиво, солодощі, мінералка, морозиво, ковбаса, горішки, мило, туалетний папір, рушники тощо.
БеллаДонна• 24 февраля 2023
Ответ дляУлыбчик
Не дешево.
При якому доході це нормальний чек?
Улыбчик• 24 февраля 2023
Ответ дляБеллаДонна
Не дешево.
При якому доході це нормальний чек?
Я би не сказала, що ціни прям сильно відрізняються від тих, що зараз у Києві. А якість багатьох продуктів значно краща.
Я не підкажу вам, який нормальний чек саме для хорватів. Дивлячись на касі чи в черзі, то бачу, що люди себе не обмежують, я не бачу відверто бідних людей. Можливо, це специфіка великого міста.
Щодо мене, то я раз на 2 тижні десь приблизно так купую, виходить великий чек. Пару разів дрібниці на тижні ще. Ми з чоловіком працюємо в Україні, обоє в it.