Швабристка• 24 февраля 2023
Хорватія. Ціни на продукти?
Хто в Хорватії.
Які ціни на основні продукти?
Можете написати перелік з цінами?
Молочні
М’ясні
Овочі
М’ясо
Риба
Олія
Які ціни на основні продукти?
Можете написати перелік з цінами?
Молочні
М’ясні
Овочі
М’ясо
Риба
Олія
Обнимашкина• 24 февраля 2023
Знайдіть в пошуку, наприклад, лідл Хорватія. Там будуть приблизні ціни.
Ось, наприклад, каталог на цей тиждень
Улыбчик• 24 февраля 2023
Тут є риба, м‘ясо, хліб, яйця, сир, сметана, овочі, фрукти, пиво, солодощі, мінералка, морозиво, ковбаса, горішки, мило, туалетний папір, рушники тощо.
БеллаДонна• 24 февраля 2023
Ответ дляУлыбчик
Ось мій сьогодняшній чек з хорватського Lidla. Якщо не зрозуміло - питайте:)
Не дешево.
При якому доході це нормальний чек?
Улыбчик• 24 февраля 2023
Ответ дляБеллаДонна
Не дешево.
При якому доході це нормальний чек?
Я би не сказала, що ціни прям сильно відрізняються від тих, що зараз у Києві. А якість багатьох продуктів значно краща.
Я не підкажу вам, який нормальний чек саме для хорватів. Дивлячись на касі чи в черзі, то бачу, що люди себе не обмежують, я не бачу відверто бідних людей. Можливо, це специфіка великого міста.
Щодо мене, то я раз на 2 тижні десь приблизно так купую, виходить великий чек. Пару разів дрібниці на тижні ще. Ми з чоловіком працюємо в Україні, обоє в it.