Гага Газу• 24 февраля 2023
родившие "для себя" просто потому что "уже возраст поджимает"..
Одно дело, когда женщина счастлива, и наконец-то в 33-45 (тот самый возраст, когда говорят, что "возраст поджимает") встретила мужчину или с мужем с которым давно, родила..
Но реально есть те, которые спешат родить хоть от донора спермы потому что "часики тикают". И ничего стращного что осознанно идет на самостоятельно тянуть ребенка. Интересно, все пошло "по плану", рассчитали силы свои? или теперь уже поняли, что влапались и еле тянете ребенка.. и оказалось, что ребенок - это не только про безусловную любовь, а самой очень тяжело...?
Липка-прилипка• 24 февраля 2023
Ответ дляСмурфетта
Так йому 22, я писала вище. А так-то ,звичайно , було б добре. Коли навчався в інституті не зустрів якось нікого, а зараз взагалі робота за компом. Вам може в спортзалі можна знайомитися? Син не хоче, а я думаю, що це варіант.
Він ще дуже молодий, зараз інші часи. Зараз у багатьох все починається значно пізніше. Коли я закінчувала інститут в 23р, з моїх одногрупників теж практично ніхто не перебував у стосунках. В тому числі я. Бо навчання було дуже складним і часу більше ні на що не вистачало. Першими, до речі, потім одружилися хлопці.
Краще не акцентувати увагу на відсутності стосунків. Я і так комплексувала з цього приводу. А батьки ще й досипали солі на рану своїми питаннями.
Смурфетта• 24 февраля 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Ой, дякую вам велике!!! Як про нас все . Також дуууже складне навчання, ще й перфекціоніст, конкуренція була висока, хотів мати найвищі бали. Потім робота, робота, робота..... А де знайомилися? Їм зараз і знайомитися ніде, сидять за роботою довго, потім хазяйські справи і заново.
Липка-прилипка• 24 февраля 2023
Ответ дляСмурфетта
Не переживайте, після 25ти за нормальними хлопцями навпаки вже дівчата будуть бігати :) Мої одногрупиники поодружувалися на дівчатах зі школи та інституту (ну тобто під час навчання у них не було ніяких відносин, а потім поновили спілкування і ось так), на колегах. Мене у 28р мій чоловік (теж заучка) спіймав на виході з метро - ну але це звісно радше виключення :)
Обнимашкина• 24 февраля 2023
Ответ дляЗупка_цем
Тот, у кого нет ресурса на ребенка, на себя ресурс имеет впритык или не имеет. Куда еще ребенка? Это как большой ребенок ответственен за маленького. Нет ответствености даже за себя и всякие терзания о бренности бытия, ребенку с таким родителем непросто.
І це не залежи ь від віку баттків)
Обнимашкина• 24 февраля 2023
Я народила в 32. Спочатку працювали, щоб мати своє житло, потім я лікувалася. Чоловік помер в 34-дав грипп ускладнення на серце. Я була на 7 місяці. Жалію звісно, що раніше не вийшло в нас, але є донька, яка просто чудо)) Проблем матеріальних немає. Просто інколи дуже страшно..
Надежда наш компас• 24 февраля 2023
Ответ дляНеуловимый Джо
Моя знайома суддя народила «для себе». Зараз її донька вже доросла і свою дитину народила. Вважаю, що молодець, що народила.
Не знаю, чи було складно їй, але суддя навіть якийсь час і головою суду була. Тобто змогла поєднати і кар’єру, і дитину.
Вона просто могла найняти няню
Моль Молливна• 24 февраля 2023
Ответ дляБывшая блондинка
Моя знакомая так родила в 45, хотя отлично выглядела, хотя и не совсем здорова. А умерла в 54, мать совсем старенькая, других родственников нет! Ребенка спасло от детского дома только чудо, одна из волонтеров, собиравших деньги на лечение знакомой, решила взять его род опеку, просто пожалела.
Если у женщины много родственников, которые поддерживают ее решение, то одно дело. Но совершенно одиноким лучше кошечку или собачку завести
Моль Молливна• 24 февраля 2023
Ответ дляСмурфетта
А я мама такого хлопця, також сподіваюсь і молюся. Ні з ким не зустрічається, живе сам. Немає тієї, в яку закохався б.
може він просто не по дівчатах і не наважується вам зізнатися?
Смурфетта• 24 февраля 2023
Ответ дляМоль Молливна
Не судіть по собі
Моль Молливна• 24 февраля 2023
Ответ дляСмурфетта
Не судіть по собі
Мда. Таки тут собака міг поритися. Судячи з вашої неадекватної реакції, ваш син ніколи б не сказав вам правди.
Смурфетта• 24 февраля 2023
Ответ дляМоль Молливна
Удалено администрацией...
Моль Молливна• 24 февраля 2023
Ответ дляСмурфетта
Удалено администрацией...
Ну бачте, я ж права була
Бідний хлопець з такою мамашкою
Смурфетта• 24 февраля 2023
Ответ дляМоль Молливна
Ну бачте, я ж права була
Бідний хлопець з такою мамашкою
Не гнівіть Бога, до вас все вернеться.
Моль Молливна• 24 февраля 2023
Ответ дляСмурфетта
Не гнівіть Бога, до вас все вернеться.
Що саме до мене вернеться?
Що мої діти раптом виявляться нетрадиційними? Так я на відміну від тебе цілком лояльна до цього, як і до будь яких добрих людей - не таких як ти звісно.
Зовсім глузд втратила зі своєю злобою
Листопад-920d• 24 февраля 2023
До вашого коменту все було добре, я дуже вдячна за поради нормальним адекватним жінкам, перечитайте вище. Але потім в тему заповзла зміюка, яка вирішила мені вжалити отрутою. У мене дуже довірливі відносини з сином, я точно про нього все знаю. А ви раз таке пишете, значить розумієте, що ваші діти можуть бути нетрадиційними , з секретами від найрідніших людей. То нехай так і буде, але не судіть всіх по собі. Хто розумний - той мене зрозумів вище, хто ні- співчуваю.
НуКаНаКа• 24 февраля 2023
Ой, знаю историю когда женщина родила от женатого любовника в 39, а через несколько лет от рака умерла( мальчик остался в семье ее сестры, которая тоже очень долго с раком боролась, но вроде поборола.
Барышня кисельная!• 24 февраля 2023
Ответ дляМоль Молливна
Почему вы такой сделали вывод? У вас 14 летний сын, который уже познал сексуальное наслаждение и вы решили, что все 14 летние парни такие, а уж если в 22 не встречается с девушкой, то он нетрадиционной ориентации? Да и в 32 года полно одиноких парней, которые по девушкам, но найти свою пару это очень тяжело.
Сестрица Алёнушка• 24 февраля 2023
Ответ дляГага Газу
знаете.. не все такие как Вы. я вот с радостью родила б если встретила мужчину с которым вместе.. мне 38..
но всегда понимала, что на маму рассчитывать не смогу. она очень любящая как мать, но ей даже в 60 лет (а сейчас 70) было б физически тяжело - я это слышала от нее, когда ее старшая сестра на помощь с ребенком звала.. и поэтому никогда родители не просили внуков.
и я понимала, что сама для себя - нет.. но вот с любовью пока так и не сложилось, а сейчас вообще за границей в глуши, и конечно с местными даже не только из-за языка, но и из-за отсутствия перспектив жизни в маленьком городке (я с Харькова, и конечно же вернусь как закончится война) - не вижу ..
в итоге - как-то так... финансово тоже мои заработки накрылись полностью с началом войны..
поэтому вот так( и где гарантия что в 40 как вернусь в Украину встречу своего...
Я в вашей ситуации сейчас
Гага Газу
• 24 февраля 2023
Ответ дляНуКаНаКа
ну от рака умирают и в 30... а вот абы родить еще и от женатого - это конечно трындец
Моль Молливна• 24 февраля 2023
Ответ дляБарышня кисельная!
Який висновок? Це один з варіантів, тим більше я думала що хлопець набагато старший.
Моєм синові 23, не пригадую, щоб мене аж так вражали подібні думки що хтось з моїх дітей виявиться одностатевим.
А ви з тією пані вище так реагуюєте, наче я когось образити намагалась.
Листопад-920d• 25 февраля 2023
Ответ дляБарышня кисельная!
Дякую, щастя Вам та Вашим дітям